Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,93 m² 4 467,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna z całorocznym domem w Miałach (gmina Wieleń, woj. wielkopolskie) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, zagospodarowaną działkę o powierzchni 577 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

139 600 zł1 396 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek położonych w Czechowie, gmina Santok. Dojazd drogą utwardzoną, z Wawrowa w kierunku Czechowa, za stadionem w Wawrowie. W okolicy kilka zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł122 m² 9 754,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy , wolnostojący , parterowy dom w miejscowości Nowiny, 3 minuty od Kobierzyc. Domy wybudowane z pustaka ceramicznego sprzedawane w stanie deweloperskim w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

18,64 zł/m²59 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal o powoerzchni ok. 59mkw , połozony na I piętrze w budynku usługowo- handlowym przy ulicy Rzeszowskiej w Centrum Dębicy .Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem - ul. Federowicza Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,50 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Fenig Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 39,5 m2 w inwestycji mieszkaniowej Fajny Dom, zlokalizowanej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

800 000 zł110,51 m² 7 239,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Poszukujesz domu bez barier architektonicznych? Szukasz energooszczędnego domu na dużej działce? Cenisz sobie lokalizację i szybki dojazd do Bydgoszczy? Jeśli tak to zapraszam do kontaktu -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł190 m² 3 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Budzów ( powiat suski, województwo małopolskie ) Na sprzedaż działka zagrodowa o pow. ok. 2900 m2 z rozpoczętą budową idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł101,07 m² 5 827,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Budynek mieszkalny dwulokalowy w konstrukcji drewnianej , położony w Chłapowie gmina Władysławowo. Cena 590 000 zł Opiekun oferty Przemysław.

Szczegóły ogłoszenia

236 304 zł21,88 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 21,88 m z ogródkiem, blisko centrum! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 21,88 m , w skład którego wchodzą: -pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł87 m² 4 540,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 87 m2, 2 piętro, szczytnica, niskie koszty utrzymania. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m2, położone na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 433 zł41,70 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Felin w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w Bydgoszczy hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 270 m plus 130.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w malowniczej i cichej miejscowości Skuły (gmina Żabia Wola). -Media w drodze przy działce prąd, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł5 574 m² 349,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 5574 m . Grunt położony jest w doskonałej lokalizacji przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Paderewskiego ul. Graniczna - 43 m2 / 2 Pokoje + kuchnia + balkon / blisko Dolina Trzech Stawów we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 43 metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł1 134 m² 12,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący Tel:   Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1134 m2 położona blisko drogi numer 781 Chrzanów-Zator. Działka ze sposobem korzystania R -.

Szczegóły ogłoszenia

151 500 zł1 010 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**działki W rafałówce**1010m2-1355m2** Na sprzedaż mamy kilka działek budowlanych w urokliwej okolicy Rafałówki, położonej zaledwie kilka kilometrów od Zabłudowa. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

145 zł/m²20,35 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Jeżeli szukasz biura w sercu Warszawy, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Biuro o powierzchni 20 m , położone w dogodnej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka 29,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 094 m² 1 096,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Regułach pod Warszawą, w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do Warszawy. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 961 370 zł106,02 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe jednopoziomowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Duży ponad 120 metrowy ogród.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł101 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny apartament w sercu zielonych Zawad tuż przy Placu Vogla Wilanów / Zawady | ul. Zaściankowa | Kameralna zabudowa Wyjątkowy, przestronny apartament położony w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł147 000 m² 5,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jgjp-2236 Do sprzedania 14,7 ha gruntów rolnych III i IV klasy położonych w Olesznej Podgórskiej koło Lubomierza. Cena ofertowa za grunty 735 tys. zł. Informacje, jerzy Pędziwiatr tel. 603.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł325 m² 7 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Wolnostojący, 5-cio pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (247,01m2 pow. użytkowej mieszkalnej) + garaż + pomieszczenie techniczne i strych (76,69m2) z 2016 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł124,90 m² 4 955,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu lokalowym z przynależna działką o pow 262 m2 położony na granicy Leszna i Henrykowa (zaborowo). Na powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 917 zł37,52 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż lokal W zakopanem przy ul. Paryskich informacje podstawowe: - status - lokal usługowy - powierzchnia: 37,52 m2 - piętro: parter układ lokalu: - pokój dzienny, - funkcjonalna łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł139 m² 6 395,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Nowoczesny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza - tylko 25 minut od Warszawy. Jeżeli szukasz solidnie wybudowanego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum Gdańska Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,87 m , położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Żorach - ul. Centralna 67 m 2 piętro W pełni umeblowana kuchnia wraz ze sprzętem Dostępne od zaraz Co dostajesz? Salon, w którym odpoczniesz po.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,30 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Lokal o powierzchni 39 mkw. składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

509 025 zł20 361 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni ponad 2 ha (możliwość dokupienia działki 1600 m2 łąki przy lesie) położona w Kowalewie, gmina Szemud. Nieruchomość znajduje się 300m od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 555 zł44,57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament | blisko centrum Kameralne osiedle | Winda | Bliskość centrum | Zielona okolica | Niska zabudowa jednorodzinna | Widok na zieloną okolicę Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, całoroczny domek w spokojnej części Szczecina idealny do życia i odpoczynku Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni nieruchomość znajduje się na terenie ogródków rod.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł49,73 m² 5 831,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²89 m² 8 470 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Narożny lokal usługowy 89 m | parter | witryny | Wola Do wynajęcia narożny lokal usługowy o powierzchni 89 m , położony na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40,22 m² 14 296,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: - 15 minut samochodem do centrum Gdańska, - 5 minut samochodem do obwodnicy Trójmiasta, - praktyczny rozkład lokalu, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - prywatne miejsce parkingowe, - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

471 000 zł47,18 m² 9 983,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. 47,18 m | Rozkładowe | Zielone zamknięte podwórze | Kołłątaja Niebuszewo | Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł105 m² 45,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Nowoczesny szeregowiec 105 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Koninko, ul. Wilgowa | od zaraz Szukasz komfortowego domu blisko Poznania, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Gotowy do odbioru! Ostatni wolny dom! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 5 min samochodem do centrum, przystanek tramwajowy - 10 min pieszo, autobusowy - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł49,61 m² 806,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Wiela 25, na którą składa się prawo własności lokalu.