Nieruchomości

239 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

415 000 zł41,76 m² 9 937,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł274 m² 470,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej wraz z domkiem holenderskim położonym zaledwie 600 m od plaży w Ostrowie przy ulicy Wczasowej. Lokalizacja Ostrowo leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Husów

Husów,podkarpackie

75 000 zł2 800 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 ar, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów. Nieruchomość idealna zarówno dla osób prywatnych szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł64,50 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum Gdyni, tuż przy Zatoce Gdańskiej, bulwarze Nadmorskim, teatrze Muzycznym czy Skwerze Kościuszki. Tak dogodna lokalizacja mieszkania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 909 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 1,5909 ha we wsi Nieczulice gmina Pawłów. Działka z rozpoczętą budowa domu jednorodzinnego fundamenty i kanalizacja wg projektu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł216,86 m² 6 912,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Oferta na wyłączność! Mam wielką przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży nietuzinkowy, wolno stojący dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Świebodzic. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł49,80 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi Czyste i estetyczne mieszkanie na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł375 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z budynkiem technicznym. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375 m . Budynek techniczny o pow. użytkowej 106,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 528 zł52,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł133 m² 6 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Więcej informacji michał   Ostatnie domy! Budynki po odbiorach - oddane do użytkowania! Jeśli szukasz domu w super lokalizacji w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł7 437 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Snopków, gmina Jastków, 74ar, media Bardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy. Działka: - 1 linia zabudowy - kształt nieregularny Plan zagospodarowania: - rp teren upraw polowych -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 843 m² 82,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka bud-rolna położona w Lublinie przy tzw. Starej Mełgiewskiej na Zadębiu. Atrakcyjna cena - tylko 82 zł/m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 202 m² 115,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry. Oferta skierowana do poszukujących alternatywy na wysokie ceny działek w okolicach Bydgoszczy oraz gminy Dobrcz. Zapraszamy do Sienna, kilka minut od Dobrcza: na sprzedaż polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 996 m² 1 667,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna | pum 7300 m | 135 mieszkań | Bytom, ul. Skrajna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Bytomiu przy ul. Skrajnej, idealny pod budowę nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

729 715 zł54,71 m² 13 337,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do wykończenia (pod remont) - 2 duże pokoi, możliwośc zrobienia 3, ursynów blisko metra. Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na Ursynowie Północnym.To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 307 m² 251,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Żelechowie pod Warszawą. 1307m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Działka budowlana z przeznaczeniem pod pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł14 311 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa w Żółwinie. Na działce są fundamenty pod budowę obiektu o dowolnym przeznaczeniu. Dobra lokalizacja dobry dojazd do Warszawy samochodem lub wkd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 640 zł35,30 m² 28 063,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kościelisko. Inwestycja łączy luksus, przemyślane i ekologiczne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 850 zł34,79 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł61,14 m² 6 540,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Mieszkanie 61 m2, I-piętro, ul. Piaskowa w Mrągowie Ustawne, rozkładowe mieszkanie, z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł360 m² 6,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 360 m2 w miejscowości Krzyż Wielkopolski. Czynsz najmu 2 500,00 zł netto/m-c do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł79,21 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszowe Łódź Złotno - Nowe mieszkanie z ogrodem 55 m ! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł136,59 m² 6 552,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł4 960 m² 401,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni około 4960 m2 - Lublin, felin, przeznaczenie grunty w mpzp :"p" - hale, produkcja, magazyny,składy. Działka z pozwoleniem na budowę na hale ok. 1800m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł22,74 m² 21 767,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu atrakcyjny apartament, usytuowany na Ip. przepięknego kompleksu położonego w Karpaczu. Na powierzchnię użytkową 22,74m2 składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł16 500 m² 7,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę ewidencyjną nr.143/1 o łącznej powierzchni 1,65 ha ( szer. ok 52m i dł 317m ) zlokalizowana w obrębie nr. 0002.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł57 m² 13 859,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym ogrodem Kiełczów | 57 m | ogród ok. 170 m Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z przestrzenią domu i własnego ogrodu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chorzów Batory. Mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na parterze w trzypiętrowej kamienicy z możliwością użytkowania działki przylegającej do budynku. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 208 zł70,23 m² 9 742,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Ostatnie mieszkania z ogródkiem w zielonej i cichej okolicy Siechnic na ogrodzonym kameralnym osiedlu Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Hożej na wynajem od zaraz! ochrona Do wynajęcia przestronne, wysokie mieszkanie w prestiżowej okolicy w centrum Warszawy. Elegancki budynek z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem siedzibę firmy, działalność handlową lub gabinety medyczne. Blisko Galeria Pomorska. Pow. użytkowa ok 150 m2. Układ pomieszczeń: - recepcja - 6 pomieszczeń biurowych -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 041 zł63,07 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł163,80 m² 2 496,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyjątkowy, przytulny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Miłoszów, w gminie Leśna. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł123,42 m² 12 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Spektakularne 123 mkw. Salon 5,75m wysokości. Koza. Wojszyce. Szukasz przestrzeni, która robi wrażenie? Przy ul. Granitowej czeka na Ciebie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, które rzuca.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł71 m² 16 577,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z ogrodem położony w spokojnej okolicy pełnej zieleni - w miejscowości Legionowo pod Warszawą - blisko szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

113 100 zł754 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy Pieńki Królewskie, gm. Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pieńki Królewskie (gmina Grudziądz), przy ulicach.