Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 990 000 zł194,11 m² 10 251,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny na sprzedaż w samym sercu Rzeszowa przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość o powierzchni 194,11 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 654 zł70,29 m² 12 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania lokal handlowo - usługowy z witryną: - o powierzchni 70,29 m2 - lokal posiada witryny - zaplecze socjalne - wysokość ponad 3 metry - ogrzewanie z mpc - dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 281 zł45,41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Fantastyczny apartament z dostępnym miejscem postojowym przy samej plaży | Międzywodzie | ul. Wojska Polskiego 26a opis Komfortowy apartament wyższej klasy, położony na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²1 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem hali produkcyjno-magazynowej - 1000 m | (dk94 Autostrada A4 szybki dojazd do Rzeszowa lotnista Jasionka ,przejscia granicznego w Korczowej okolice Przeworska) w poblirzu taboru.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 474 m² 59,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży teren o pow. 4475mkw zlokalizowany w Kajetanowie, gm. Zagnańsk. Szer. ok 15m Media: energia, woda, gaz, kanalizacja. Wg aktualnego mpzp grunt przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 115 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w miejscowości Knyszyn. Na sprzedaż działka o powierzchni 1115m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 35x30. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł28,14 m² 5 152,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne Mieszkanie z Potencjałem w Centrum Ząbkowic Śląskich Szukasz małego mieszkania w kamienicy, które możesz zaaranżować dokładnie według własnego gustu? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 737 m² 1 433,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji! Jest możliwość wynajmu. Przedmiotem sprzedaży jest znajdujący się na działce o powierzchni 4797 m2 kompleks budynków o funkcji biurowo-magazynowo-produkcyjnej o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1,01 zł/m²4 021,20 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia 2 lokale handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 €78,30 m² 4 776,50 €/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Od 270 600,00 eur, hiszpania Ta oferta wyróżnia się kompleksowym podejściem, oferując apartamenty w pełni umeblowane w nowoczesnym stylu, z kompletnym oświetleniem oraz pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szydłowo,wielkopolskie

3 600 000 zł327 m² 11 009,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 246 m²

Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

951 210 zł70,46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania kraków-podgórze ok. ul. Lipska/saska gotowe do odbioru! please scroll down for english version. Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to trzy budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

K awalerka w centrum Łodzi - od zaraz! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 1 - pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł295 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem | Idealny na cele mieszkalne lub biurowe | Świetna komunikacja Do wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł40 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gdańska - idealne mieszkanie inwestycyjne! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 368 m² 49,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu oznaczona numerem geodezyjnym 255/2 o powierzchni 3368 m2, położona w miejscowości Barszcze gmina Bargłów Kościelny powiat Augustowski województwo podlaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sądowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł10 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka pod zabudowę wielorodzinną - Brodnica, ul. Sądowa Powierzchnia: od 1 ha (możliwość zakupu większej powierzchni) Cena: 200 zł/m + vat Przedstawiamy ofertę wyjątkowego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł310 m² 5 323 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Słopnice | beskid wyspowy Kompleks trzech domów z bala | 20 arów | Bezpośrednio przy lesie Nieruchomość rzadko spotykana na rynku. Trzy wolnostojące domy z bali, posadowione na wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 253,10 m² 533,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż | teren inwestycyjny Z gotowym projektem kliniki medycznej ul. Makuszyńskiego, częstochowa Wyjątkowa oferta dla inwestora działka inwestycyjna sprzedawana z kompletnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,60 m² 13 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czynsz: 560.00 zł; Budynek: blok, blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: duży balkon, domofon, piwnica, parking, łącze internetowe, winda;.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

22 500 zł490 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne biura, wyposażone, dwa pietra, własny parking. Lokalizacja : Budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł70,96 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc I prowizji do biura Na sprzedaż atrakcyjne, dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 70.96 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł72 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:361 m²

Najważniejsze informacje: drewniany dom letniskowy przy Jeziorze Przeczyce idealne miejsce do rekreacji spokojna okolica Oferta na wyłączność - tylko w Bragson Nieruchomości Szczegóły oferty: na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamość | ul. Krysińskiego | ok. 64 m | parter | udział w kamienicy Lokalizacja inwestycyjna centrum Zamościa Ulica Krysińskiego, kilka minut pieszo od Starówki. Stabilna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

332 120 zł3 496 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Pietraszynie doskonała lokalizacja przy granicy z Czechami Oferujemy na sprzedaż dwie działki inwestycyjne z możliwością zabudowy usługowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł219,34 m² 13 672,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Nieruchomość klasy premium - zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią nowoczesny styl życia, wysoki standard wykończenia i pełną wygodę. Oferujemy na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł65 m² 8 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny parter segmentu , o powierzchni ok. 61 m z ogrodem ok. 330 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji. W odległości ok. 1,5km do pkp, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 998 m² 47,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Chabowie o powierzchni 3998 m2. Działka położona w malowniczej, cichej okolicy, 2,5km od jeziora Będgoszcz oraz 13km po drodze do jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł255,70 m² 2 068,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:982 m²

Dom na sprzedaż W chodzieży nowa niższa cena! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 185 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 982 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 500 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie położona działka w otulinie lasów w malowniczej okolicy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość gruntową dla.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł22 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wielka promka mysłowice! Wynajmę pokój za tylko 850 zł/miesiąc! 1 osoba kaucja 0zł media 0zł darmowe wifi ochrona solid 24h Promocja trwa do odwołania.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

355 950 zł1 017 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 1017m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł806 m² 184,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować państwu działkę budowlaną w Woli Mieleckiej.Działka o powierzchni 8,06 ara pośród zabudowy domów, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 305 zł58,05 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł170 m² 12 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie sprzedaży dom po remoncie, zlokalizowany w urokliwej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce, krzyki, przy ulicy Hufcowej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Dąbie

Dąbie,wielkopolskie

790 000 zł1 670 m² 473,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Okazja inwestycyjna - najtańsza cena za M W woj. Wielkopolskim! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z ogromnym potencjałem , położona zaledwie 2 km od wezła autostrady A2 , w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²