Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 850 000 zł165,60 m² 17 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Koniecznie obejrzyj wideo! wyjątkowy dom przy lesie wolskim 3 sypialnie | Dodatkowy gabinet | Nowoczesna bryła | Przestronny dom na zamkniętym terenie | 150 m od wejścia do lasu Wolskiego *****.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł66,47 m² 10 455,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2 położone na pierwszym piętrze w pięknej, zabytkowej kamienicy, zlokalizowane w Rynku Opola. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²448 m² 16 128 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nieruchomość położoną w miejscowości Karniewo, przy ul. Parkowej 3a, tuż przy drodze krajowej nr 60, w strategicznej lokalizacji pomiędzy Ciechanowem a Makowem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł108 m² 5 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bliźniak w cenie mieszkania zaledwie 6 km od nadmorskiego kurortu ? Tak , to możliwe. Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł6 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Starej Wsi. Nieruchomość dobrze zlokalizowana pod sklep spożywczy, dyskont oraz pasaż handlowy. Gmina Nadarzyn i okolica dynamicznie rozbudowuje się zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, rozkładowe lokum na parterze w świetnej lokalizacji przy ulicy Świętopełka (osiedle Mokre). Na powierzchnię mieszkania (39m2) składają się: *pokój dzienny, *oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

725 000 zł130 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony w malowniczej miejscowości, 8 kilometrów od morza na Wyspie Wolin. Ponadto na działce o pow. 1834 m kw., znajduje się garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe z antresolą 94,55 m Spokojna okolica, szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł900 m² 1 988,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Pałac Łazienkowski zabytkowa nieruchomość w centrum Staszowa Adres: ul. Łazienkowska, staszów Powierzchnia użytkowa: 900 m Rodzaj nieruchomości: obiekt komercyjny / pałac / dom weselny Stan.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł42,54 m² 18 077,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja westate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, kanału Motławy oraz głównych atrakcji Gdańska. To idealna oferta pod dalszy wynajem, jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł61,72 m² 32 404,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku. Brak windy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Ogrzewanie podłogowe. Wymieniono wszystkie instalacje. Naturalny kamień.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł654 m² 328,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż Działki 654 m2 - nad Zalewem Wiślanym Kąty Rybackie - ul. Wierzbowa Piękne sąsiedztwo Zalewu Wiślanego, położenie w otulinie Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł6 130 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Mieleszyn oznaczona ewidencyjnie nr 117/3 o pow. 0,6130 ha obręb Mieleszyn. Działka leży na obszarze nieobjętym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 287 m² 43,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spora działka ze stawem, dobry dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wołczkowo,zachodniopomorskie

584 200 zł1 016 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w ramach nowego osiedla zamkniętego zlokalizowanego w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

436 500 zł58,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm przy ulicy Romualda. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Posiada dwa balkony, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł31,48 m² 5 876,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania mieszkanie położone na parterze budynku w miejscowości Lubomierz, powiat Lwówek Śląski szczegóły oferty: - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł7 300 m² 75,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przepięknie położoną działkę rekreacyjną o powierzchni 7300 m2, zlokalizowaną w miejscowości Łubowo, gmina Borne Sulinowo, nad jeziorem Lubicko Wielkie. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Marzysz o spokojnym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, gdzie możesz stworzyć swój własny azyl? Ta nieruchomość to idealna baza- zarówno na dom całoroczny, jak i klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38,08 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze. Kameralny, 3-piętrowy budynek z 2020 roku. Mieszkanie o powierzchni 38,08m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł4 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 4200 m położonej w miejscowości Grobice, objętej aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne mieszkanie w domku rekreacyjnym o powierzchni 26 m , idealne zarówno na wypoczynek, jak i inwestycję pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 149 000 zł78,95 m² 14 553,51 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego na ostatnim piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Szczecinie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 617 000 zł4 100 m² 394,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek 800m od dk9 w Głogowie Małopolskim od strony Rzeszowa. Działki pod Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem P-U. Dostępne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament o pow. 58 m w prestiżowej inwestycji "apartamenty Ludwinów" w dzielnicy Podgórze do którego uroczy ogród z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł56,60 m² 72,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem całoroczny lub do końca czerwca i od września, października - możliwe wszystkie opcje. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł39 m² 19 743,59 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Lokal położony na 11 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²55 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 55 m2 , znajdujący się na 2 piętrze w centrum handlowym Estakada. Budynek usytuowany u zbiegu trasy dk-1, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł97,05 m² 690 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wyszków,mazowieckie

240 000 zł1 437 m² 167,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bukowej w Rybienku Nowym, w odległości około 1 km od centrum miasta. Najbliższe otoczenie stanowią działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 000 zł2 140 m² 5 747,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 210 m²

***tylko U nas***duża nieruchomość inwestycyjna*** super lokalizacja***działka 4210m2***dwa budynki 1360M2 I 782M2*** Dobry Dom Nieruchomości zaprasza na prezentacje nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł100 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5