Nieruchomości

238 345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łąka,podkarpackie

715 000 zł112 m² 6 383,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom z dużym potencjałem | Łąka, gm. Trzebownisko | 715 000tys. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 112 m , położony na działce 7,2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł164,30 m² 13 998,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 164,3m2, użytkowej 122m2 usytuowany na działce o powierzchni 601m2. Dom z ogrodem zlokalizowany w spokojniej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 566 zł40 m² 13 839,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone w doskonałej lokalizacji - świetna propozycja dla siebie lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł64,07 m² 4 042,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego bloku/segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²16 m² 544 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal 16m2 do wynajęcia z wejściem od ulicy Do wynajęcia lokal położony na parterze w budynku usługo-handlowym. Dostępne zaplecze socjalne, toaleta. Lokal położony przy ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł74,01 m² 8 444,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne , bezczynszowe, dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z poddaszem gospodarczym, zlokalizowane przy ulicy Żarskiej w Polkowicach. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widoczna na zdjęciu, oznaczona nr 1, jedna z 5 działek budowlanych położonych miejscowości Chrosno w bezpośrednim niemalże sąsiedztwie zabytkowego wiatraka typu koźlak o nazwie Gustaw,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 372 m² 290,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1372 m położona w miejscowości Wicko, gmina Międzyzdroje. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł54,55 m² 6 691,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedamy lokal mogący pełnić funkcję usługową jak i mieszkalną, położony w centrum Kielc przy ul. Zagórskiej 24- w sąsiedztwie targowiska miejskiego, w pobliżu głównych.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł65,20 m² 13 418,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Mieszkanie 65,2 mkw | Warszawska Ochota, blisko skm. Szukasz mieszkania w spokojnej części Warszawy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej komunikacji i dostępu do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł898 m² 133,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 898 m , położona w miejscowości Łęki, gmina Kęty. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

6 250 zł500 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala/magazyn z biurami pod działalność magazynowo/usługowo/produkcyjną zlokalizowany przy w Szczytnie, o pow. 500 m2 wraz z 4 pomieszczeniami biurowymi - pomieszczeniami socjalnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,63 m² 11 145,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwustronne, wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym sercu miasta na III piętrze czteropiętrowego budynku - idealne dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,78 m² 16 730,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie premium | Jagodno | ul. Drabika | 41,72 m | garaż | winda Jeśli szukasz dopracowanego w każdym detalu mieszkania, które łączy nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

36 160 zł904 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Kania: działki w cenie 40 zł/m2: - 361/64 o powierzchni 1220 m2 (rezerwacja), - 361/65 o powierzchni 1031 m2 (sprzedana), - 361/66.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

2 499 000 zł202,21 m² 12 358,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 202,21m2, położone w samym sercu Elbląskiej Starówki. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg ma zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,03 m² 11 843,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł92 m² 6 076,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Szczawnie-Zdroju w okolicach ul. Klonowej, słowiańskiej, ofiar Katynia czyli samo serce uzdrowiska. Lokal zajmuje całe drugie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 - pokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 2 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł72 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż bliźniak 72 m2, dolaszewo, os. Leśne Stan deweloperski Przedmiotem oferty jest dom o powierzchni 72 m2 z działką o powierzchni 400 m2 zlokalizowany na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 000 zł55,23 m² 8 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł139,47 m² 1 649,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała propozycja - lokal mieszkalny na parterze wraz z pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni użytkowej 139, 47 m2 w budynku zamieszkiwanym tylko przez kilka rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 488 zł49,22 m² 10 716,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,22 m . To idealna propozycja dla osób ceniących komfort i nowoczesny standard. Położone na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny położony 5 minut spokojnej jazdy od centrum Pobierowa - cisza i spokój. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,78 m² 16 050,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: maciej Suwała tel.   Nr. Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z balkonem i miejscem postojowym, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o pow 48 m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku z cegły na Os. Kaliniec w Kaliszu. Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji okien składa się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,70 m² 15 973,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł229 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości z przyjemnością zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego i przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 230m2, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł33 m² 18 484,85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 m , położona na nowoczesnym osiedlu Avia w krakowskich Czyżynach. Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 300 m² 82,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną pod zabudowę usługowo-handlową, położoną w Styrzyńcu, miejscowości oddalonej 5 km do Białej Podlaskiej. Bardzo atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł2 122 m² 539,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w obrębie obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego nr planu 1901 - oznaczenie 06 mn1-R. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną rezydencjalną.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł53,39 m² 12 343,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł108,93 m² 4 948,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:667 m²

Na sprzedaż klimatyczny i komfortowy, czteropokojowy dom o powierzchni 109,83 m , położony w spokojnej i zielonej części Czernikowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

312 300 zł1 735 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1735 m , położona w miejscowości Gniewomierz (powiat legnicki, gmina Legnickie Pole).

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł160,18 m² 3 489,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, a jednocześnie wyjątkowego domu wolnostojącego, jednopiętrowego gotowego do zamieszkania o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka z wz | Łąsko Małe | kujawsko-pomorskie | warunki zabudowy | spokojna okolica | Koronowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3000m2,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka rolno-budowlana 32 ary z domkiem i sadem - Mariampol, gm. Kościelec (woj.Wielkopolskie) Na sprzedaż urokliwa działka rolno-budowlana o powierzchni 32 arów, położona w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²78 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu propozycję wynajmu lokalu o powierzchni ~78m2 na nowo powstającym osiedlu "solano". Osiedle umiejscowione jest przy ulicy Wielkopolskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-Pokojowe z Balkonem zlokalizowane w wyremontowanej Zabytkowej kamienicy w świetnej lokalizacji Zaledwie 4 min samochodem do Ścisłego Centrum Katowic i Placu.