Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 350 000 zł70 m² 19 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy duże i pięknie wykończone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70,00 m2 położone przy ul. Obopólnej w Krakowie. Mieszkanie jasne, o bardzo komfortowym dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł48,40 m² 23 966,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania na urokliwej Saskiej Kępie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 48,40 m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 575 m² 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Mamy okazję zaoferować Państwu nieruchomość zabudowaną 7 budynkami o łącznej powierzchni 1575 m na działce o powierzchni 13177.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł168 m² 4 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w Cieplewie, gmina Pruszcz Gdański. Nieruchomość oddalona jest od Pruszcza Gdańskiego o około 1 kilometr. Również.

Szczegóły ogłoszenia

1 956 000 zł260 m² 7 523,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo interesującą nieruchomość, w której skład wchodzi budynek mieszkalny warsztaty oraz cztery garaże. Działka wraz z zabudowaniami objęta jest umową.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł125,08 m² 6 795,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż część domu wydzieloną z wolnostojącego budynku położonego w Pruszczu Gdańskim, na Osiedlu Wschód, przy ul. Stefana Czarnieckiego. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 001 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę siedliskową znajdującą się w malowniczo położonej dzielnicy Gdańska zwanej Przegalina. Dzielnica ta położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, drewniany dom znajdujący się w miejscowości Konarzyny, gmina Stara Kiszewa. Dom położony jest w malowniczej enklawie składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł999 m² 319,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z rozpoczętą inwestycją. Działka znajduje się w miejscowości Skowarcz przy ul. Łąkowej. Odległości do najbliższych miejscowości: pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł65,63 m² 6 475,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z loggią położone na trzecim piętrze w bloku na osiedlu mieszkaniowym Przyrzecze w Jaworze. Lokalizacja stanowi bardzo duży atut,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł70 m² 3 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Domek + działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 ar. Nowa , bardzo atrakcyjna cena. Atrakcyjnie zlokalizowany domek z działką z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł45,95 m² 8 988,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa do 15.06.2026r! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku PCC. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł193,27 m² 10 244,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy 193 m w Bobrowcu Wysoki standard Działka ok. 595 m bez prowizji | brak podatku pcc 2% została 1 połówka! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,50 m² 12 573,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki. Całość mieści się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł229 m² 5 672,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 159 m + 70 m poddasza gratis | duża działka - 500 m . Nieruchomość usytuowana w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł53,30 m² 12 532,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,16 m , zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Bydgoszczy - Fordonie. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 363 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zaplanuj swój nowy dom W sandomierzu Wyjątkowa działka przy ul. Długiej! Szukasz miejsca, gdzie Twój wymarzony projekt domu nabierze realnych kształtów? Mamy przyjemność zaprezentować unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 686 zł53,69 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego apartamentu o numerze, zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji w sercu Łodzkiego Polesia. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł17 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania w doskonałej lokalizacji Rybnika! Prezentujemy Państwu doskonałą inwestycję lub mieszkanko na start! Nieruchomość o powierzchni 17 m 2 przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe obecnie brak łóżka W sypialni - możliwośc wstawienia Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Miedzianej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,63 m² 10 520,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie Kleszczewo Park, ul. Mickiewicza. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 7. piętrze w zadbanym bloku na ulicy Osiedlowej (ustronie). Lokal jest czysty, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł183,90 m² 3 474,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:632 m²

Komfortowy dom w Lidzbarku Welskim gotowy do zamieszkania - spokój, przestrzeń i komfort miejskich udogodnień. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 183,9m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w sdp Nieruchomości *** Nowe budownictwo | Wyposażone | Balkon | Miejsce postojowe Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr   .

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz działkę ze starymi zabudowaniami. - dom drewniany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł128,50 m² 8 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jest to ostatni dostępny dom W tej kameralnej inwestycji. Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości w stanie deweloperskim premium, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

848 999 zł113 m² 7 513,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na wyłączność | 113,73 m | ul. Cieszkowskiego | parter zabytkowej kamienicy Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 113,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

60,37 zł/m²335 m² 20 224 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa w nowym budynku zlokalizowanym przy jednej z głównych dróg Katowic, z bardzo dogodnym i szybkim dojazdem do centrum miasta oraz tras wylotowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu piękne, stylowe mieszkanie na pierwszym piętrze porządnej kamienicy. Pow. 42mkw. - 2 pokoje, w tym: pierwszy przejściowy tj. jadalnia wraz z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61,47 m² 8 540,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

** Oferta na wyłączność - tylko w Biurze knc city ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** ** W cenie - przydzielone miejsce parkingowe ** dziesiąta ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł130 m² 6 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż 2 kondygnacje domu wolnostojącego z własnym wejściem na Sławinie - 130m2. 4 pokoje + salon z aneksem, 3 balkony, garaż 20m2 - 850 000zł Atrakcyjna nieruchomość łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł96,30 m² 4 974,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, gotowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w cenie. Odbiór kluczy - maj 2026r.! Oferta sprzedaży bezpośrednio od Dewelopera. Bez prowizji, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41 m² 18 048,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia bez pośredników I prowizji Wyjątkowe mieszkanie w sercu zabytkowego Gdańska idealne pod inwestycję lub do zamieszkania ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł890 m² 955 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa w Szczyrku ul. Beskidzka 890 m Szczyrk, ul. Beskidzka Cena: 850 000zł. Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 20 m2, znajdująca się w ścisłym Centrum miasta, w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. 27 Grudnia. Oferta dotyczy jednego lokalu mieszkalnego ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł71 m² 38,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę budynek mieszkalny wynajem okazjonalny: -zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Pastuszki w sąsiedztwie osiedla "przyjaźń". W pobliżu sklepy, placówki medyczne, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł62,86 m² 7 715,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem | Gotowe do zamieszkania | Doskonała lokalizacja ul. Chopina Szukają Państwo komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania, które nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²338 m² 16 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

B i U R O Polecam ofertę najmu powierzchni biurowej obejmującej parter oraz piętro budynku położonego przy ul. Budziszyńskiej 69 na poznańskim Grunwaldzie, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 644 zł110 m² 8 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:75 m²

Prawdopodobna możliwość upustu. Podobne, ale wykończone pod klucz I już Z miejscem naziemnym 1 363 383 zł Mamy do sprzedaży osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Falentach.

Szczegóły ogłoszenia