Nieruchomości
238 319 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana, ul. Gródek
Wiązowna,mazowieckie
950 000 zł3 185 m² 298,27 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady
Poznań,wielkopolskie
514 194 zł41,17 m² 12 489,53 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilczyce
Wilczyce,dolnośląskie
548 995 zł43,64 m² 12 580,09 zł/m²
Dom z garażem Grójec
Grójec,mazowieckie
870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa
Jabłonna,mazowieckie
510 000 zł49,54 m² 10 294,71 zł/m²
Apartament dwupoziomowy, ul. Aluzyjna
Warszawa,mazowieckie
1 439 000 zł103,29 m² 13 931,65 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa
Wrocław,dolnośląskie
2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²
Apartament umeblowany
Kielce,świętokrzyskie
1 750 zł25,01 m² 355 zł/m²
Działka budowlana, ul. Ogrodowa
Owczary,małopolskie
399 000 zł883 m² 451,87 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska
Poznań,wielkopolskie
785 280 zł68,70 m² 11 430,57 zł/m²
175 000 zł1 070 m² 163,55 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska
Poznań,wielkopolskie
633 101 zł55,67 m² 11 372,40 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka
Poznań,wielkopolskie
485 900 zł41,41 m² 11 733,88 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grunwaldzka
Poznań,wielkopolskie
942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady
Poznań,wielkopolskie
574 548 zł45,24 m² 12 700 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka
Poznań,wielkopolskie
700 500 zł56,54 m² 12 389,46 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Kobylanka
Kobylanka,zachodniopomorskie
234 937 zł983 m² 239 zł/m²
Biuro, ul. Rayskiego
Szczecin,zachodniopomorskie
44,95 zł/m²77,86 m² 3 500 zł
Willa z garażem Pruszków
Pruszków,mazowieckie
2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka
Poznań,wielkopolskie
676 700 zł54,56 m² 12 402,86 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Rydygiera
Warszawa,mazowieckie
3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²
Rynek pierwotny
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Winogrady
Poznań,wielkopolskie
702 342 zł51,91 m² 13 529,99 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady
Poznań,wielkopolskie
535 350 zł41,50 m² 12 900 zł/m²
405 000 zł44,56 m² 9 088,87 zł/m²
Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kapelanka
Kraków,małopolskie
2 299 zł20 m² 114,95 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Brzezna
Brzezna,małopolskie
154 000 zł11 000 m² 14 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera
Toruń,kujawsko-pomorskie
519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Przyjaźni
Wola Rasztowska,mazowieckie
1 250 000 zł133,78 m² 9 343,70 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska
Warszawa,mazowieckie
3 500 zł50 m² 70 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa
Kobylanka,zachodniopomorskie
368 000 zł1 673 m² 219,96 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Klimeckiego
Kraków,małopolskie
100 zł/m²95,62 m² 9 562 zł
Rynek pierwotny
592 410 zł56,42 m² 10 500 zł/m²
Biuro wolne od zaraz, ul. Szpitalna
Kraków,małopolskie
66,29 zł/m²52,80 m² 3 500 zł
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
796 718 zł50,24 m² 15 858,24 zł/m²
Rynek pierwotny
614 988 zł62,12 m² 9 900 zł/m²
Działka budowlana Wieliczka
Wieliczka,małopolskie
300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paulińska
Kraków,małopolskie