Nieruchomości

238 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

154 000 zł11 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 11ar, w miejscowości Brzezna gmina Podegrodzie z widokiem na Tatry, działka jest lekko pochylona, dojazd asfaltowy, działka znajduje się 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność W centrum nieruchomości kopernik Wspaniała oferta 3 pokojowego mieszkania w bloku na parterze na Rubinkowie ul. Rydygiera po kapitalnym remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133,78 m² 9 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i wykończonego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Saska Kępa o powierzchni 50 m , znajdujące się na 3 piętrze bloku, który jest na przestronnym terenie z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 673 m² 219,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza działka od lasu - plan zagospodarowania Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1673 m2, położona przy lesie, róg ulicy Klonowej i Różanej, w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²95,62 m² 9 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy w nowej inwestycji w dzielnicy Zabłocie, podgórze. Lokal o powierzchni 95,62m2 położony jest na parterze i składa się z: - powierzchni tylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 410 zł56,42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

66,29 zł/m²52,80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal położony przy ul Szpitalnej w sercu Starego Miasta. Lokal o powierzchni 53 m2 położony jest w oficynie odrestaurowanej kamienicy. Lokal typu open space jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 718 zł50,24 m² 15 858,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie w czasowej promocji. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 988 zł62,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice (pow. wielicki) Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Paulińskiej, dzielnica Kazimierz. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infeastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,55 m² 12 176,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,55 m , położone w spokojnej i bezpiecznej części Gdyni. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 570 zł62,70 m² 9 004,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na góry - Bielsko-Biała | 62,7 m | balkon | 2 miejsca parkingowe w cenie Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł77,20 m² 24 598,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję apartament o metrażu 77,2 m2 zlokalizowany w kompleksie aparamentowo-usługowym Fabryczna City. Cena apartamentu: 1 899 000 zł + 100 000 zł za miejsce postojowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51,20 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł150 m² 2 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Gościeszowice, gmina Niegosławice, dom poniemiecki o powierzchni około 150 m2, budynki gospodarcze i garaż o powierzchni około 234 m2, działka o powierzchni 24 arów, sprzedam, cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł59,50 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lublin, mieszkanie, 4 pokoje, 60m2, ul. Pana Balcera Opis mieszkania: - piętro: 8/10 - powierzchnia mieszkania: 59,4 m2 - salon, kuchnia i trzy pokoje - ogrzewanie miejskie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 832 zł81,33 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł1 500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do wynajęcia hala produkcyjna wraz z pomieszczeniami biurowymi na piętrze. Lokalizacja: tajęcina k. Rzeszowa Powierzchnia całkowita: 1500 m , w tym 300 m powierzchni biurowej Cena: 51.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64,11 m² 13 726,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 osobne pokoje I oddzielna kuchnia! balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce, dzielnica Bieńczyce. Okolica posiada doskonale rozwinietą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł65,89 m² 20 033,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł62 m² 11 403,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, gądów, ul. Stefana Drzewieckiego. Do sprzedania przestronne, słoneczne, trzypokojowe, mieszkanie posadowione na 2 piętrze budynku wielokondygnacyjnego przy ul. Stefana Drzewieckiego we.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68,80 m² 7 994,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Jelenia Góra, ul. Złotnicza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,02 m² 11 165,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł490 m² 3 467,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:498 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dom wczasowy 'wenus' - dochodowy pensjonat w Ustce, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Jest to nieruchomość inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 456 zł50,32 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 155 zł56,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,80 m² 9 735,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lokal mieszkalny 71,80 m2 | ul. Młodej Polski | Dwa niezależne, dwupokojowe mieszkania Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 71,80 m2 położony na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,25 m² 5 082,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Osiedle Różane w Dzierżoniowie. Nieruchomość stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone na szóstym piętrze bloku z nowoczesną cichobieżną windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł73,94 m² 12 036,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Po co marnować życie w korkach na drodze do Karpacza, skoro prawdziwe schronisko czeka na Karłowicach? To mieszkanie to bezkompromisowa odpowiedź na tęsknotę za surowością skał i zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²