Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

154 500 zł1 030 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok 1000 metrów kwadratowych. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Biskupca ( obręb Rukławki ) , mniej więcej w połowie drogi pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 218 m² 138,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Cena promocyjna ważna tylko do 15.05.2026 r. Cena regularna 1.800.000 zł. *Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Podstawowe informacje: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gęś

Gęś,pomorskie

770 000 zł450 m² 1 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:9 440 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 450 m (powierzchnia całkowita ok. 600 m ), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł8 510 m² 846,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowany jest grunt inwestycyjny o powierzchni 0,85 ha, położony w miejscowości Piotrkówek Mały przy ul. Strzykulskiej, w gminie Ożarów Mazowiecki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

43,05 zł/m²350 m² 15 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o łącznej pow. 350m2 znajdujący się na I piętrze w skład którego wchodzi otwarta przestrzeń z możliwością podziału, wydzielona część socjalna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł193,90 m² 3 347,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu Kolonia Jasna. Budowany na przełomie lat 70/80, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 911 m² 204,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki w Stepnicy o łącznej powierzchni 1911m2. Stepnica to cicha i spokojna miejscowość położona nad Zalewem Szczecińskim. Na pierwszej działce.

Szczegóły ogłoszenia

54,48 zł/m²155,52 m² 8 473 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Koszty eksploatacyjne: wg licznika. Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto. Czas trwania umowy najmu: -do 60 m2 minimum 1 rok. Miejsce parkingowe cena netto 165,00 zł. Cały obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł362 m² 3 812,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 2 10 ,61m2 , zlokalizowany w miejscowości Olsztyn przy ul. Mstowskiej. Dom- z początku lat 2000,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł400 m² 4 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:943 m²

Marzysz o własnym pensjonacie w malowniczej, turystycznej miejscowości? Miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a szum strumyka i zapach lasu tworzą wyjątkową atmosferę? Jeśli tak, mam.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zabudowana o powierzchni 2500 m2 znajdująca się w Niepoczowicach. Na sprzedaż działka z wybudowanym domem. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny w Karpaczu | topowa lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w kameralnym osiedlu Leśny Dom przy ul. Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 800 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępiec gm. Mełgiew - do sprzedania duża działka dla inwestora o pow. 1,18 ha. Wg. Mpzp działka o przeznaczenie budowlanym o oznaczeniu mn. Na działce można wybudować około dziesięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł67,11 m² 8 925,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,11 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznym budynku przy ul. Kasprowicza w Olsztynie, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł50,40 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 2 pokojowy lokal mieszkalny dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja: osiedle Polna Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajmu mieszkanie w sercu miasta, 150 m od stacji metra Świętokrzyska. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł12 794 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest budowlano - inwestycyjna działka o powierzchni 12794m2 w miejscowości Kozerki w gminie Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość znajduję się przy samej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 502 732 zł114,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Czteropokojowe mieszkanie w sercu miasteczka Wilanów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę umeblowanego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 401 zł54,70 m² 12 000,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek z basenem gotowy do odbioru. Do sprzedaży lokal o pow. 54,7 m2, który znajduje się na I piętrze w wyjątkowej inwestycji się zaledwie 200 metrów od Zalewu Wiślanego.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł10 318 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Sprzedaż działki budowlano-leśnej (o pow. 10.318mkw ) położonej w Ciężkowie, w cichym i spokojnym, pełni zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15 lutego | długoterminowo Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia przestronne, jasne 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Berg Nieruchomości prezentuje działkę do zabudowy mieszkaniowej w Starej Kamienicy. Lokalizacja: stara Kamienica urokliwa miejscowość, zaledwie kilka minut od Jeleniej Góry. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł74 m² 13 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Ta oferta to zaproszenie do wejścia w posiadanie prywatnego azylu, jakim jest całoroczny, energooszczędny dom w stylu nowoczesnej stodoły, na działce z własną linią brzegową Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł840 m² 1 070,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wasza firma prężnie się rozwija i potrzebujecie dla niej nowej siedziby? Zależy Wam na przestrzeni produkcyjnej czy magazynowej oraz przestrzeni biurowej? Wybierzcie miejsce stworzone ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z ładnym widokiem w ustronnym miejscu na stargardzkiej Starówce w rejonie ul. B. Chrobrego. Powierzchnia użytkowa 46,02 m2. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 500 zł142,20 m² 5 889,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł140,50 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bliźniak w Pięknej, zielonej Okolicy. Na sprzedaż Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m2, położony w malowniczej i cichej okolicy w Adamowiźnie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł67,67 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Są mieszkania 4-pokojowe , w których czujesz się jak w Tetrisie. A są takie, gdzie 67,67 m jest sensownie rozpisane: duży salon, trzy sypialnie i taras, na którym naprawdę da.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 865 m² 157,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bogaczewo to miejsce, w którym łatwo zwolnić tempo i złapać oddech. Na sprzedaż działka mieszkaniowa (siedlisko) o powierzchni 2865 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67,62 m² 3 682,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze w Wałbrzychu w kierunku Andrzejówki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł18 300 m² 147,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Chylicach, dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy nieruchomości nie są ofertami handlowymi w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł700 m² 137,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 858 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie po remoncie w cichej części Starego Miasta w Gryfinie. Lokal położony na III piętrze ocieplonego budynku, duży balkon. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł78 m² 33 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż piękne, 4 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym z balkonem. Mieszkanie klimatyczne i świeżo wyremontowane - wymiana elektryki, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 366 zł47,74 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74 m , położone na 3. piętrze w kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

14 736 000 zł12 280 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka komercyjna w Dąbiu na sprzedaż! Ofertę sprzedaży stanowi grunt komercyjny o powierzchni 12 280 m2 na który składa się pięć działek komercyjnych plus 50% udziałów w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,74 m² 7 580,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*apartament W willi miejskiej W gruszczynie* *podmiejski klimat W pięknym otoczeniu przyrody* Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w zabudowie bliźniaczej.