Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 000 zł2 036 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana, zlokalizowana w miejscowości Radomin na obrzeżach miasta powiatowego Nidzica. Działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę. Nr ewid.

Szczegóły ogłoszenia

1 052 000 zł43,87 m² 23 979,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na Woli Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na Woli - idealne dla Ciebie Zapraszamy do poznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44 m2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament na Zabłociu | 2 Pokoje | Wysoki Standard | Klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 33 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

67,98 zł/m²44,50 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł102 m² 37 254,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy w pełni wykończony i umeblowany apartament z jedną sypialnią o powierzchni 102 m2, na drugim piętrze w topowej warszawskiej inwestycji Browary Warszawskie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu przy lesie. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc. Bez prowizji Na sprzedaż 5-pokojowy dom o powierzchni 158,22 m z garażem, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 835 zł44,24 m² 18 757,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł141,59 m² 22 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Luksusowa dom Z jacuzzi na dachu przy zalewie bagry - kraków Prezentujemy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141,59m2 przy ul. Żołnierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 446 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję działki pod zabudowę mieszkaniowo - usługową o łącznej powierzchni 4446 m2, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dogodne położenie: sienkiewicze, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Karwia- na sprzedaż dochodowy biznes inwestycyjny w postaci dwóch pensjonatów działających jako ośrodek wypoczynkowo- rekreacyjny. Wolnostojące, bardzo zadbane 2 pensjonaty o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł25 200 m² 34,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł280 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Elegancki dom na Sadybie obok Jeziorka Czerniakowskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu nowoczesnego domu na Sadybie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 926 zł39,40 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²51,86 m² 3 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na wynajem / I piętro / wschodnia ekspozycja / opcjonalny garaż lub magazyn / prestiżowy adres Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do rytmu Twojej działalności i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, o łącznej powierzchni 32 ar. Działka położona w Starych Bogaczowicach z urokliwym widokiem. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64,63 m² 11 279,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje - parter - niski blok Lublin, rury / lsm 729 000 zł Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 znajdujące się na dzielnicy Rury. Parter w niskim 2 piętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,51 m² 16 868,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szukasz idealnego miejsca na wakacyjny odpoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Prezentujemy słoneczny apartament o powierzchni 35,51 m2, położony w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 642 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1642 m2, położona w malowniczej miejscowości Wapnica, nieopodal Międzyzdrojów. Nieruchomość to idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 565 m² 60,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1558 m2 usytuowana w kompleksie 10 działek zlokalizowanych w miejscowości Drągowina koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Wydane warunki zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 651 m² 75,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest pięknie położona działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny tylko 17 km od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 322 zł81,18 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²230 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

16 820 zł580 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala magazynowa z suwnicą, doskonałą lokalizacją - Kraków, rybitwy We speak English / Розмовляємо українською Oferujemy do wynajęcia hale magazynowo - produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł3 060 m² 58,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 178.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 150 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 472 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż Prostynia k. Legnicy, dolnośląskie. Lokalizacja i dostęp komunikacyjny: nieruchomość położona jest w miejscowości Prostynia, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 004 m² 144,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podolany - działka budowlana o pow. 10 arów! Działka budowlana o pow. 10 arów położona w Podolanach, gmina Kalwaria Zebrzydowska. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł94,14 m² 7 329,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciche M4 chorzów - centrum zamieszkaj Z klasą. Wysoki standard! Ofertą jest mieszkanie w stanie po generalnym remoncie o powierzchni 94 m2 a w nim: - 3 pokoje - przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł520 m² 5 384,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 102 m²

Nieruchomość komercyjno mieszkalna przy jednej z głównych ulic Zielonej Góry Powierzchnia całkowita budynku: 520 m Powierzchnia działki: 2102 m Przeznaczenie: zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,40 m² 7 709,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 45,4 m 2. Nieruchomość znajduje się nieopodal Bieńczyckiego Placu Targowego (w okolicy skrzyżowania ulicy Kocmyrzowskiej z ulicą Obrońców.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł2 234 m² 281,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2.234 m położona w spokojnej miejscowości Runów w powiecie piaseczyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 160 zł635 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 635 m kw., wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna, duża brama rozładunkowa z poziomu zero, świetliki. Możliwość wynajęcia biur. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

polecam do wynajmu rozkładowe, mieszkanie w niskiej zabudowie w doskonałej lokalizacji Wrocławia przy ul.Drukarskiej. Mieszkanie wsród zieleni , blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borne

Borne,zachodniopomorskie

480 000 zł11 000 m² 43,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przepięknie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 1,1041 ha, położoną w obrębie geodezyjnym Borne, gmina Drawsko Pomorskie. Grunt ma bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Bielawa,dolnośląskie

6 500 000 zł1 250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: cegła Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

30 zł/m²146 m² 4 380 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal - 146 m - ul. Lwowska, rzeszów Oferuję do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 146 m , zlokalizowany na 1. piętrze budynku usługowo-biurowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

81,33 zł/m²300 m² 24 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy na wynajem na ul. Kalwaryjskiej w Krakowie. Lokal o pow. 300 m2 znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²1 200 m² 61 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biura do wynajęcia - Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy elastyczne powierzchnie biurowe do wynajęcia w prestiżowym kompleksie biurowym na warszawskim Mokotowie. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27,50 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

458 400 zł2 292 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Musułach przy ul. Granicznej nr ewidencyjny 112/21 Cena 200 złotych netto za m2 + 23% vat Media: woda miejska, prąd oraz światłowód przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 600 m² 119,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek budowlanych o łącznej pow. 0,4600 ha położonych w miejscowości Raciechowice w powiecie Myślenickim. Obszar Gminy Raciechowice.