Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37 m² 15 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie 37m2 - Salon wyjściem na duży taras, sypialnia z pięknym widokiem na rzekę, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Zobacz wirtualny spacer:

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69 m² 10 855,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 68,7 m | Loggia | 9 piętro | Idealne dla rodziny Są mieszkania, które kupuje się na chwilę. I są takie, w których naprawdę buduje się codzienne życie. To mieszkanie należy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,63 m² 11 494,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, nowoczesne dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 48.60 m2 przy ulicy Głowackiego. Nieruchomość w bardzo bliskiej okolicy miasteczka akademickiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 552 zł61 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 61 m2 na I piętrze. Apartament składa się pokoju dziennego z kuchnią 24 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł45,80 m² 4 585,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na prezentację i do zakupu mieszkania. Dwa pokoje na 1 piętrze z balkonem. Lokalizacja Krąpiel - 10 km od Stargardu. Dojazd busem - przystanek przy budynku. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,99 m² 4 873,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m , położone przy ul. Witosa w Ciechanowie. Ta nieruchomość to doskonała propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł62,69 m² 6 938,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle z widokiem na panoramę miasta. W sprzedaży mieszkania na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m oraz mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 62,69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji i w wyjątkowo atrakcyjnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na wynajem jasne i ustawne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Białystok, ul. Hetmańska Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 144 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,36 m² 41,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W samym centrum białegostoku! Dostępne od czerwca! Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom dla rodziny 100 m | ogród | ogrzewanie podłogowe | przy polu golfowym | blisko Trójmiasta Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Takie, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 039 zł29 m² 25 381 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł46 m² 23 043,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położonej w prestiżowej inwestycji Royal Residence. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przyjemnym widokiem na zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Pragnę Państwu przedstawić niesamowitą nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Krakowa Tyńcu, przy ul. Danusi Jurandówny. Oferta obejmuje działkę o powierzchni 960.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ten dom w Małej Wsi (powiat wielicki) to propozycja dla osób, które szukają wyraźnego podziału funkcji w obrębie jednej nieruchomości. Układ budynku pozwala na całkowite oddzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,10 m² 5 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:44 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o pow. 80,97 m sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł57,10 m² 3 763,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - Radlin, dzielnica Marcel Lokalizacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Radlinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Marcel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 586 091 zł132,90 m² 26 983 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament Z loggią 31 M2. Przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni 132,9 m2 położony w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Woli. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł100,10 m² 6 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 156 zł58 m² 21 037 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na VI piętrze o powierzchni użytkowej 58 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²232,66 m² 12 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.232,66 m2 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 53,12 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku przy ulicy Opolskiej w najbardziej pożądanej części Gdańska. Z mieszkania mamy bezpośredni widok na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł30 m² 18 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna, przytulna kawalerka w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Grzegórzki. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju kuchni łazienki przedpokoju cechy nieruchomości: okna pcv Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 285 830 zł65,90 m² 19 512 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Narożny, cichy apartament Z widokiem na patio Proponowany apartament na I piętrze o pow. 65,9 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 893 m² 77,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach ok. 30m x 130m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Rybniku przy ul. Dygasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 060 zł25,60 m² 16 526 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogródek 30 M2! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 25,6 m2 na parterze z ogródkiem. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, holu oraz ogródka 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 000 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4000m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi zawały/dobrzejewice. Z uwagi na piękne położenie w bliskim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 640 zł53,60 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne kompaktowe mieszkanie 3 pok. W 8 min. Dotrzesz do metra. Jeszcze szybszy dojazd kolejką do centrum! Proponowany apartament na VII piętrze o pow. 53,6 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz jasnej kawalerki w świetnej lokalizacji na Bielanach? Ta 27,6 metrowa przestrzeń przy ul. Broniewskiego może być Twoim idealnym miejscem do życia lub inwestycją, która nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 432 zł62 m² 16 991 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 000 zł112,43 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment o powierzchni 112,43 m z prywatnym, narożnym ogrodem 102.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 51m2 z balkonem (wyjście na balkon z obu pokojów), ul. Katowicka na poznańskich Ratajach Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku z windą. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedla Kościuszki już w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 67,40 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący Z widokiem na ślężę , posadowiony na dużej działce , 2009 , stan do wykończenia Do sprzedaży pięknie położony, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Nad Zatoką położona tuż przy Jeziorze Ukiel; gotowy model inwestycyjny - możliwość kontynuacji najmu krótkoterminowego; wysoki standard wykończenia (premium) oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł181,99 m² 6 319,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Przedstawiam Państwu dom wolnostojący z pięknie zagospodarowanym ogrodem, położony w spokojnej i zielonej okolicy w sąsiedztwie Doliny Mnikowskiej. Nieruchomość wyróżnia się.