Nieruchomości

238 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 000 zł29,10 m² 12 336,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje pod lasem - Osiedle Fenikowskiego (miejsce w hali + Komórka w cenie!) Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru 360! Posiadamy w naszej ofercie mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł82,50 m² 8 483,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Potulice

Potulice,kujawsko-pomorskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z garażem - Potulice (20 km od Bydgoszczy) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na parterze kamienicy we wspólnocie mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47,40 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,4 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana (wrzeszcz). Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł85,30 m² 93,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem mieszkanie na ul. Puławskiej 111a w apartamentowcu z 2011 r. z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską. Idealne dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88,20 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to codzienność!.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 059 m² 423,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1059 ha z rozpoczętą budową budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka: o regularnym kształcie, płaskim terenie;.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Szafrana 5a w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł251,10 m² 5 173,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Nowoczesny, energooszczędny i funkcjonalny dom parterowy o powierzchni 251,1 m położony w spokojnej miejscowości Lisiecka, gmina Stare Miasto. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł51 m² 16 901,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,34 m² 9 419,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w bloku w spokojnej i cichej okolicy , miejscowość Wysoka ul. Malinowa 2 obrzeża Wrocławia , Bielan Wrocławskich , w okolicy sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe, świeżo wykończone mieszkanie przy ulicy Lindego 2 w dzielnicy Bronowice w ekskluzywnej inwestycji premium *noho lindego 2*. Dostępne jedynie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Barcza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

45 000 zł15 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe nr 8 zlokalizowane na osiedlu Nagórki w Olsztynie przy ul. Barcza 46, w podziemnej hali garażowej. Sprzedaż polega na sprzedaży udziału w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w inwestycji Nova Mikołowska w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

34 500 zł2 500 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2.500 m2 lub większy w Katowicach blisko autostrady A4, woj. śląskie. Istnieje również możliwość wynajęcia większych magazynów (zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł7 781 m² 60,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod twoje wymarzone domy niekursko, gmina trzcianka Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 7781 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł62,50 m² 14 064 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prokocim ul. Telimeny 62.5m2 / 3 pokoje + balkon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.5 m2 położone na krakowskim Prokocimiu przy ul. Telimeny.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł57 m² 108,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon połączony z aneksem kuchennym. Funkcjonalna garderoba, pomieści całą Twoją garderobę. Wygodna sypialnia z dużym podwójnym łóżkiem. Bardzo duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²473 m² 25 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia piętro w budynku biurowym o powierzchni 473 m , zlokalizowany na 2 piętrze budynku przy ul. Nakielskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm poszukujących wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,17 m² 68,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Bór w Nowym Targu.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł78 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 78m2 posiada: - dwa pokoje, - b.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,62 m² 14 830,09 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zadbanego, ciekawie zaaranżowanego mieszkania o funkcjonalnym układzie. Ekspozycja zachodnia oraz duże okna gwarantują nie tylko optymalną.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jedyna w swoim rodzaju oferta, która rzadko pojawia się na rynku nieruchomości! Dom w samym centrum miasta Łobez, a jednocześnie wokół cisza i spokój. Ślepa uliczka, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 000 m² 149,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni około 3000 m , położona w miejscowości Bratkowice, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa. Podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł43,61 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 43,61 m z balkonem i miejscem postojowym w garażu wykończone materiałami wysokiej jakości, estetyczne i wygodne. Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł132 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji. Największym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł67 m² 19 402,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3 pokojowy | widok na morze | bezpośrednio przy wejściu na plażę Lokal mieszkalny z widokiem na morze o powierzchni całkowitej 67 m i powierzchni użytkowej 64,37 m na.

Szczegóły ogłoszenia

554 900 zł34 m² 16 320,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bieżanów Złocień ul. Domagały 34m2 / 2 pokoje + balkon nowe bud lux możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł59,66 m² 13 895,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu Przylesie w Świnoujściu, przy ul. 11 Listopada. Osiedle monitorowane, wjazd przez bramę otwieraną pilotem - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Best Invest przedstawia: wypłacam 1% za polecenie klienta kupującego Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny (z możliwością prowadzenie usług) o powierzchni użytkowej ok 110.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 600 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas W notus-oferta na zasadach wyłączności Ciężkowice, działka inwestycyjna z warunkami zabudowy pow. 86 ar Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 86 ar położona.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,19 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy loft w inwestycji "lofty u Scheiblera" o pow. 61,19 m2. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z 2013 roku przy ul. Tymienieckiego 25 D, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 988 zł84,90 m² 16 313,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje 84,9 m2 ze strefą dzienna 35,8 m2 oraz balkonem 8 m2 i wygodnym układem 3 sypialń. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kraków Górka Narodowa, prądnik Biały, aleja 29 listopada Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 047 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sercu Warmii i Mazur, w malowniczej Dębince (gmina Miłomłyn) czeka na Ciebie 6 sąsiadujących ze sobą działek o łącznej powierzchni 1,6546 ha. To nie tylko miejsce na letni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38 m² 19 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupoziomowe mieszkanie Z panoramicznym widokiem na tatry/giewont | Centrum Zakopanego | duży balkon + piwnica + parking Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł67,96 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,96 m2 z klimatyzacją przy ul. Łąkowej 27. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, pokoju biurowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 920 000 zł193,27 m² 9 934,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Nowoczesny dom premium pod Warszawą | garaż 2-stanowiskowy | Bobrowiec ul. Magiczna bez pcc | bez prowizji | zakup bez pozwolenia mswia Szukasz nowoczesnego, komfortowego domu pod Warszawą, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam osoby prywatne oraz agentów ze swoimi klientami na dzień otwarty, który odbędzie się 23.05.2026r.(sobota). Tego dnia będzie można złożyć swoją ofertę zakupu. Cena wywoławcza: 699 000zł.