Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

999 000 zł102,85 m² 9 713,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 217 m²

Siedlisko w sercu Warmii blisko Olsztyna, pełne ciszy, harmonii i przestrzeni Spręcowo 62, gmina Dywity (powiat olsztyński) ok. 12 km od centrum Olsztyna, w otoczeniu lasów i łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł125,10 m² 10 783,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł124,60 m² 11 629,21 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł125,10 m² 11 982,41 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł60,44 m² 11 565,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piotrowskiego 6, olsztyn dzielnica Jaroty, z balkonem, windą 3 piętro. To mieszkanie jest spójne, pięknie zaaranżowane, dopracowane i zwyczajnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 499 900 zł229 m² 6 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom dwupokoleniowy Z 2020 r. W różnowie blisko olsztyna, kominek, pompa ciepła, fotowoltaika na starych zasadach, możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł20,12 m² 8 399,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Felsztyńskiego 37 zaledwie 1,5 km od cnmif Politechniki Łódzkiej. Na drugim piętrze czeka na Ciebie słoneczna kawalerka w kamienicy z zamykanym podwórkiem. Nad mieszkaniem jest zamykany strych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł113 m² 10 530,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

MS Szukasz prestiżowego miejsca na siedzibę swojej firmy lub przestronnego apartamentu z duszą? Ta oferta łączy historyczny klimat wrocławskiego Nadodrza z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Owocowa

Karolina-Kolonia

1 069 550 zł148,57 m² 7 198,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Funkcjonalny, 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości Karolina przy ul. Owocowej, tuż przy granicy z Mińskiem Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Owocowa

Karolina-Kolonia

1 095 000 zł148,57 m² 7 370,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, Owocowa

Karolina-Kolonia

1 069 550 zł148,57 m² 7 198,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość - lokal mieszkalny, zlokalizowany w urokliwej części Pomorzan. Osiedle przy ul. Sierpowej zostało wybudowane w roku 2002 r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne, dwupoziomowe - 3 pokoje z duszą | Klimat, drewno i przestrzeń Mamy na sprzedaż wyjątkowy lokal, który łączy wygodę mieszkania w bloku z układem przypominającym mały.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano - usługową. W pobliżu Parku Handlowego. Działka o nr. 1376 znajduje się w Opalenicy przy ulicy 3 maja 109, a z drugiej strony od.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł199,30 m² 7 275,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego apartamentu położonego na Zielonych Naramowicach, w sąsiedztwie znajduje się Rezerwat Żurawiniec oraz malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 288 m²

Do wynajęcia nowoczesne budynki handlowo-usługowe, magazynowe, produkcyjne lub logistyczne realizowane w formule build-to-suit, czyli budowane pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do urządzenia we własnym stylu. Duża przestrzeń, wielkie okna i szklane drzwi dają poczucie lekkiego i nowoczesnego wnętrza. Parter z dużymi oknami otwiera dom na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 079 zł37,87 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Najważniejsze atuty Wszystko pod ręką: biedronka, apteka, siłownia, kawiarnia, stomatolog, paczkomat na piechotę. Granica Gdyni 2 minuty samochodem, skm 5 minut rowerem. Podwyższony standard: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 275 zł37,89 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 275 zł37,89 m² 9 798,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 108 m² 711,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Kielcach ul. Wydryńska Na sprzedaż działka z dużym potencjałem, idealna pod inwestycję deweloperską np. zabudowę szeregową lub budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł16,20 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16,20 m , położony przy ul. Gabriela Narutowicza w Szczecinie. Garaż o solidnej, murowanej konstrukcji Powierzchnia: 16,20 m odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 140 zł54,30 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnych apartamentów, przewyższających lokalny standard budownictwa. Inwestycja w Idealnej lokalizacji tuż przy centrum oraz osiedlu Chemików! Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 500 zł36 m² 9 486,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie w idealnej lokalizacji w Oświęcimiu przy ul. Wisławy Szymborskiej, stefana Batorego , w sąsiedztwie osiedla Chemików oraz terenów niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta tylko W agencji commercial investments! Na sprzedaż ładne, ustawne 47-metrowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji na osiedlu Chemików!.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,89 m² 13 816,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia! Powierzchnia ok 50m2, na co składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł340,22 m² 8 376,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:746 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pensjonatu w turystycznej i tętniącej życiem miejscowości Karwia znanej z pięknej piaszczystej plaży. Pensjonat wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-11

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 52 m - 2 pokoje - balkon bez dodatkowych opłat, media w cenie- prąd, internet, ogrzewanie, chłodzenie, woda. Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica Radom, centrum To ergonomicznie.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł824 m² 99,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się tuż przy granicy miasta Brodnica w miejscowości Szabda, ul. Na Zamek. W pobliżu znajduje się las oraz kilka zabudowań jednorodzinnych. Atrakcyjne położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli szukasz lokalu w ścisłym centrum Lublina, z mocną ekspozycją i wygodnym dostępem dla klientów, ten adres spełnia te warunki. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57 m² 5 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz mieszkania, które ma wygodny układ, osobną kuchnię i realny potencjał do urządzenia po swojemu, ta oferta przy ul. Szkolnej 10 w Łęcznej może być bardzo dobrym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł3 500 m² 104,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z prądem! 104 zł za m2! Top okazja!super lokalizacja ozorowice! Woda - studnia! Prezentuję Państwu na sprzedaż przepiękna działkę budowlaną o powierzchni 3500 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grzywna

Grzywna,kujawsko-pomorskie

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu w miejscowości Grzywna, który z pewnością łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

743 500 zł75 m² 9 913,33 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Chcesz mieszkać we Wrocławiu, ale czuć się jak nad morzem? Tutaj to możliwe. Nie tylko nazwa ulicy nawiązuje do nadmorskiej miejscowości widok z okna na las iglasty, cisza i spokój wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o dobrym standardzie położone na 3 piętrze niskiego bloku w Gliwicach przy ul. Waliszewskiego. Budynek w bardzo dobrym stanie, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

256 905 zł1 557 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W łodzi ul. Kosodrzewiny (widzew) Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy ciszę, bliskość natury i świetną komunikację? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 912 zł37,78 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Korczaka Zróżnicowany wybór mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 m do 77 m zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł96,85 m² 6 969,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment skrajny segment środkowy w cenie 629 000,00 zł. Oferuję na sprzedaż segmenty w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzierżoniowie przy ul. Wojciecha Kilara, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł97 m² 6 484,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję na sprzedaż segmenty w nowej inwestycji zlokalizowanej w Dzierżoniowie przy ul. Wojciecha Kilara, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Inwestycja w trakcie realizacji - termin.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:3/4