Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jeżeli poszukujesz słonecznego, 2-pokojowego mieszkania położonego w centrum Gdyni, a jednocześnie doskonale skomunikowanego z całym Trójmiastem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²2 500 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:garaż

G8 Property Group Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź nas: We Speak English & Russian Do wynajęcia: Lokal usługowy Wola, Warszawa Topowa lokalizacja! Doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²32,92 m² 1 152 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w budynku dworca pkp po modernizacji w Nowym Sączu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł211 m² 3 293,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 387 m²

Oferuję przestronny rodzinny dom z dużym potencjałem - dom wolnostojący stan surowy zamknięty realizowany według projektu Willa Konstancja (lustrzane odbicie), usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²231 m² 7 161 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynowo-biurową zlokalizowaną w nowoczesnym budynku w Gliwicach przy ul. Chorzowskiej. Lokal znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom w Olsztynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł61,61 m² 10 534 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości oddział Pruszcz Gdański ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zakoniczynie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 5. (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł280 m² 1 282,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w stanie surowym otwartym Białobrzeg Bliższy Powierzchnia użytkowa: 193,70 m (bez garażu) Powierzchnia całkowita: 280 m Działka: 540 m Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 427 000 zł114,11 m² 12 505,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowego lokalu położonego przy ul. Kijowskiej 7 w nowoczesnym budynku położonym w centrum Białegostoku. To idealne miejsce na biznes w branży: - gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł142,70 m² 7 918,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania wygodny dom w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Osobna kw na działkę, nie ma współwłasności. Budynek położony w spokojnej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dobre Nieruchomości polecają Piękny dom bez nakładów finansowych na sprzedaż w Bydgoszczy na Bartodziejach. Powierzchnia mieszkalna domu to 110m2 powierzchni użytkowej na działce 670m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Barcin,kujawsko-pomorskie

9,01 zł/m²68,40 m² 616 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowy o pow. 68,40 m2. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe. W otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa domków.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61,42 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bez prowizji. Do wynajęcia przestronne mieszkanie, znajdujące się na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Składa się salonu, jasnej kuchni, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł60 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł308 m² 8 766,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Wyjątkowy dom parterowy dwulokalowy w sercu natury Solec pod Konstancinem 1500 m działki w otoczeniu zieleni. Możliwość dokupienia działki graniczącej z domem - 1000m2 - (350.000.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,79 m² 12 400,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. aleja Jana Pawła II. Mieszkanie 33,79 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 100 m² 99,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka o powierzchni 1100 m2, położona przy ulicy 6-ego Marca 1938 roku w miejscowości Piece, gm. Kaliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 972 000 zł136 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestrzeni, światła i czegoś naprawdę nietuzinkowego? To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia są 3 słoneczne działk1 znajdująca się w okolicy Kamienia Pomorskiego Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy o pow. 3000 m2. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł90,50 m² 6 497,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,5 m, na prestiżowej ulicy Piłsudskiego w Brzegu. Położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,60 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu | ul. Grochowska | miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł141,15 m² 11 682,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł11 133 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta licencjonowanego pośrednika Na sprzedaż działka pod ag o pow. 1,1133 ha, położona w miejscowości Buszewo (gmina Pniewy / powiat szamotulski), zgodnie z panującym mpzp (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 545 000 zł116 m² 21 939,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w Hiszpanii i ciesz się słońcem przez cały rok! Spełnij marzenie o życiu nad Morzem Śródziemnym, gdzie błękit nieba, plaże i klimat Costa del Sol tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł20 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży garaż murowany w zabudowie szeregowej usytułowany w Częstochowie, w dzielnicy Śródmieście o pow.20m2. Media: drzwi:.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 275 m² 290,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod budowę domu w Wyrach cisza, zieleń i szybki dojazd do miast Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 982/46 położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

57,38 zł/m²80 m² 4 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia - nowoczesny lokal usługowy 80 m Wrocław Muchobór Wielki ul. Krzemieniecka (fabryczna) Parter Niezależny obiekt Parking Klimatyzacja Reklama w cenie opis nieruchomości Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł55,87 m² 3 042,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 120 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży siedlisko rolne położone w miejscowości Huwniki gmina Fredropol, gdzie ogólna powierzchnia działek wynosi 91,20 ara. Na jednej z działek posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,30 m² 11 297,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prądnik Czerwony ul. Łepkowskiego - 4pok 66,3m2 + loggia + parking / winda forma Estates prezentuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3m2 zlokalizowane w Krakowie na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

4 900 000 zł1 017,22 m² 4 817,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:13 119 m²

Na sprzedaż Malownicza posiadłość z domem nad jeziorem Binowskim 4,9 mln zł Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale prywatnym i inwestycyjnym, położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45,61 m² 7 564,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do obejrzenia, gotowego do wejścia mieszkania na XV-leciu! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. 11 Listopada. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,30 m² 7 293,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania do remontu i własnej aranżacji wnętrz, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. G.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł58 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł46,50 m² 105,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 50 m2 przy ulicy Piotra Borowego w inwestycji "river Lane" na Woli Justowskiej. Inwestycja River Lane to ekskluzywny kompleks apartamentowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł150 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu położony w Gościsławiu. Dom położony na działce o powierzchni 4500 m2 objęty ochroną konserwatora. Budynek piętrowy, podpiwniczony, wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł130 m² 6 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci prowiji Dom w zabudowie bliźniaczej położony na pięknie zagospodarowanym osiedlu. Odbiory I kwartał 2026 roku! Nieruchomość położona w Bojanie k. Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł327,93 m² 2 741,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:919 m²

Duży dom Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym 15 min do Żukowa/ 10 min do Kartuz/ 35 min do Gdańska Świetna lokalizacja! Idealne miejsce pod pensjonat, dom opieki lub dom dla dużej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 75m2, lublin, dziesiąta Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą (w tym dwa pomieszczenia które mogą pełnić funkcję chłodni) Dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł173,25 m² 4 906,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:744 m²

Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania, w którym wszystko zostało już zrobione ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyremontowany dom jednorodzinny w Kłodawie to idealne miejsce dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 900 zł75,27 m² 9 099,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie mieszkania O tym metrażu! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy.