Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomyski), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,07 m² 10 480,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 000 zł59 m² 11 644,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe W centrum kartuz Z miejscem postojowymi Przestrzenne i ustawne 3pokojowe mieszkanie (59m2) na piętrze 1, z własnym miejscem postojowym, w nowym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,91 m² 15 962,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | ostatnie piętro | balkon od zachodu | cichsza część Gdańska Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim, 4 piętrze przy ul. Długa.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł2 044 m² 594,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna położona w północno-wschodniej części Magdalenki,pomiędzy ulicami olchy/słoneczna , o powierzchni 2044 m2. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł58,80 m² 1 870,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni użytkowej 44,30 m , położony na I piętrze i składa się z 2 pokoi o pow. 15,20 m i 12,50m ; kuchni o pow. 10,80m ; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²42 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-uslugowa *** *** po remoncie *** *** klimatyzacja *** aneks kuchenny *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany budynku na osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł/m²2 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje na wynajem miejsce o pow. ok. 2 m2 pod dwa automaty vendingowe w przychodni medycyny pracy przy ul. Joannitów 13 we.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna z mediami, położona na zachód od Piaseczna, z bardzo dobrym dojazdem z Warszawy, o kształcie prostokąta 50x60m, z wyborem lasu i polany leśnej, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł35 m² 11 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Komfortowa i zadbana działka z domkiem letniskowym. Zaledwie 150m od jeziora, obszerna 13 arowa działka z zadbanym i klimatycznym domkiem letniskowym, garażem i szopą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 000 zł9 369 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Muchobór Wielki, wrocław Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9369 m , zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

385 500 zł9 589 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach, dzielnica Murcki, w rejonie ul. Pawła Kołodzieja, obręb Górne Lasy Pszczyńskie. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do wydłużonego wąskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,92 m² 17 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 61,92 m | Sportowy Mokotów | taras | smart | garaż komórka Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61,92 m , zlokalizowane w inwestycji Sportowy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie 50 m2 ** 2 pokoje ** Grochowa ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Białymstoku na osiedlu centrum przy ul. Grochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł34,05 m² 12 334,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na osiedlu Baranówka IV przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

646 140 zł39,16 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie w okolicach Bonarki w ogrodzonym i monitorowanym budynku z 2017r. 2 osobne pokoje plus kuchnia z wyjściem na przestronny balkon. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Chata z bala na wsi w gminie Brańsk. Cicha malowniczo położona wieś. Dobry dojazd do Warszawy tylko 2,5 godziny , do najbliższego miasta Brańsk 6 km , do Białegostoku 1 godzina drogi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnia kawalerka w Kleszczewo Park 15 minut od Poznania ****atrakcyjne warunki cenowe **** Kleszczewo Park to jedno z najbardziej rozpoznawalnych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 400 m² 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną niską + usługi | mpzp: b-mwnu | Kędzierzyn-Koźle, obręb Koźle, ul. Filtrowa Cena: 749 000 zł Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł42,81 m² 158,84 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, bo wykończony z należytą starannością apartament położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w samym centrum Warszawy, tuż przy Rondzie Daszyńskiego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Podbrzezie Górne! Lokalizacja: podbrzezie Górne, gm. Nowa Sól Powierzchnia: 15 arów Cena: 130 000 zł Tylko 87 zł m2 Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł54,71 m² 10 034,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż na nowo powstałym osiedlu Brzeziny w Czechowicach-Dziedzicach! Nieruchomość o powierzchni 54,71 m 2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie w gotowej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 3 pokojowe 50m2 - z możliwością wydzielenia jasnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szukasz solidnego, przestronnego domu, który urządzisz po swojemu? Ten bliźniak przy ul. Kosmicznej to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i jednocześnie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł55,60 m² 4 584,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Odnowione mieszkanie w Katowicach, 5 min od centrum miasta, w pobliżu parki staw, sklepy. - na parterze, z mini ogródkiem, - podwórko z miejscem do parkowania samochodu i ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 377 zł87,57 m² 10 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 87,57 m2. Zielony Żurawiniec to nowoczesne osiedle położone na bogatych.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł62 m² 9 032,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3 pokojowego mieszkania z przepięknym widokiem na Zalew Soliński zlokalizowanego w Polańczyku.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²90,44 m² 904 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy( składający się z 8 pomieszczeń ) o łącznej powierzchni 90,44 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł67,30 m² 16 047,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Maślice, apartamenty Potokowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,30 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

29,76 zł/m²50,40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowy w bardzo dobrej lokalizacji przy ulic 8 Maja 4. W najbliższej okolicy osiedle domów jednorodzinnych, bloki, szkoła podstawowa, przedszkole, komenda Policji, straż.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł40,30 m² 14 491,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szlachecka Collection spójny projekt, realny standard, bez kompromisów. Gotowe mieszkanie, w którym nie musisz podejmować żadnych decyzji. 40 m zaprojektowane tak, żeby od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych, położonych w świetnej lokalizacji - ul. Radlińskie Chałupki. Blisko do centrum, a jednocześnie bardzo zielona, spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł784 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania działkę położoną w Stalowej Woli na osiedlu Piaski , ul. Torowa. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł3 577,94 m² 7 825,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

!oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedania kompleks dwóch budynków - budynek administracyjno-biurowy wraz z halą magazynowo-produkcyjną w miejscowości Węgrzce gm.

Szczegóły ogłoszenia

149,29 zł/m²70 m² 10 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro dla 11- osobowego zespołu na 12. piętrze w jednym z najbardziej luksusowych biurowców w Warszawie! Najlepsza biznesowa lokalizacja - Rondo Daszyńskiego, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 590, obręb Koleczkowo. Działka o powierzchni 1000 m2 znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł300 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 786 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

tel.   . Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być niedaleka.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 650 000 zł1 020 m² 3 578,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 702 m²

Kompleks składa się z: 1. Magazyn 430m2 w konstrukcji stalowej nowego typu. Szerokość hali około 12 m. Długość hali około 36 m. Magazyn wysokiego składowania 8 m wysokości. Posadzka.