Nieruchomości

238 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

319 000 zł42,60 m² 7 488,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł164 m² 8 530,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Najważniejsze informacje: dom wolnostojący blisko lasu, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, wyposażony i umeblowany, duża działka, zagospodarowany piękny ogród dający.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł58,80 m² 5 017,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku 2 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 2 Powierzchnia użytkowa: 58,80m 2 ; Rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny (dwa mieszkania na piętrze); rok.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 100 m² 299,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Grzybek, usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej. W drodze dostępne są wszystkie niezbędne media: woda, gaz, prąd, kanalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł723 m² 477,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną we Wrześni pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną (z możliwym uzupełnieniem usługami) w bardzo dobrej lokalizacji! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Radawcu Małym, gm. Konopnica w pierwszej linii zabudowy bezpośrednio przy szosie asfaltowej. Dla działki wydane zostały warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia lokal ok. 90 m przy Placu Konstytucji Idealny na kancelarię, biuro podatkowe, biuro projektowe, showroom lub inną działalność usługową. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,85 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Klonowej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł332,40 m² 18,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestrony magazyn w doskonałej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 508 m² 152,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1508 m2, sprzedaż, 230 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł197,78 m² 10 061,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom w spokojnej okolicy, zaledwie 15 minut od granic Lublina. Nieruchomość została wybudowana w 2023 roku na działce o powierzchni 2000 m , według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł41 m² 97,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6 piętrze z 8 w nowym budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 390 €128 m² 3 221,80 €/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

OD 412 390,00 eur, hiszpania Kompleks 10 willi w zabudowie bliźniaczej z prywatnym ogrodem, parkingiem, tarasem i patio. Domy położone są zaledwie 80 m od morza, natomiast odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Walim

Walim,dolnośląskie

260 000 zł3 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę na pięknie nasłonecznionym stoku , z dala od zabudowań. Wyjątkowe miejsce, w pobliżu liczne szlaki turystyczne i wszystkie atrakcje Gór Sowich. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł67,11 m² 13 336,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe | 67,11 m | ogród 48 m | kraków - prądnik biały (tonie) Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 67,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 999 zł138 m² 9 202,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Okazja! - 5 pok- ostatnia sztuka- garaż- ogród- bielany Wrocławskie Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Bielanach Wrocławskich - dom w zabudowie szeregowej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł36,77 m² 13 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Termin oddania: IV kwartał 2027 Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,78 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

276 750 zł1 500 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu 15 arowej działki w Budach Głogowskich przy drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana w pobliżu lasu oraz przystanku szynobusowego Na działce Warunki Zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł200 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż - Brochów, wrocław Cena: 1 360 000 zł Powierzchnia: 200 m | Działka: 440 m | Liczba pokoi: 6 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł161 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dom do wykończenia w Worońcu, idealny dla rodziny lub osób poszukujących komfortowej przestrzeni w spokojnej okolicy. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 021 m² 102,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 1021 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem świeżo wykończone, nowe mieszkanie przy ul. Bylinowej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, opłaty dodatkowe: czynsz - 560 (w tym zawarte zaliczki na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

190 380 zł5 010 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Stargard. Atrakcyjna nieruchomość pod inwestycje np. Fotowoltaikę. Informacje podstawowe: powierzchnia: 5010.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż parter, 2 pokoje, ogródek, biały Kamień Wałbrzych Biuro Obrotu Nieruchomościami Marek Kowalski prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł1 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-inwestycyjna w Opolu, zaodrze Lokalizacja: opole, dzielnica Zaodrze, ul. Dworska Powierzchnia działki: 19 arów (1900 m ) Przeznaczenie działki: działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 30m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł344 m² 222,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m , w skład której wchodzi działka 3422/344 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00058255/6.

Szczegóły ogłoszenia

165 110 zł3 002 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3002 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35,84 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Pileckiego na Osiedlu Młodych. Najemca będzie pierwszym zamieszkującym mieszkanie. Dobra lokalizacja, szybki dojazd do Warszawy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

759 600 zł34 m² 22 341,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta na zasadach wyłączności Kraków Krowodrza Friedleina Nieruchomość: mamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,76 m , położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł270 m² 3 514,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej działce o powierzchni 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88 m² 19 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa wola ul górczewska 80 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 88 m , położony w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super lokalizacja- lokal po kapitalnym remoncie gotowy do prowadzenia działalności! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 26 m 2 z przeznaczeniem biurowym lub handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł108 m² 12 731,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom Parterowy w zabudowie bliźniaczej z garażem w Urokliwej Okolicy Poznania- daszewice w cenie 1.375 tys Oaza Spokoju i Komfortu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.