Nieruchomości
238 537 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa
Oława,dolnośląskie
465 000 zł46,54 m² 9 991,41 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa
Warszawa,mazowieckie
930 000 zł65 m² 14 307,69 zł/m²
Dom z garażem
Nowa Wieś,śląskie
3 978 185 zł25 736 m² 154,58 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego
Poznań,wielkopolskie
811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²
Dom z garażem
Lipiany,zachodniopomorskie
720 000 zł115 m² 6 260 zł/m²
Działka rolna, Sidzina
Kraków,małopolskie
870 000 zł7 500 m² 116 zł/m²
Działka Radomice
Radomice,dolnośląskie
119 000 zł1 066 m² 111,63 zł/m²
Działka budowlana Łabowa
Łabowa,małopolskie
125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²
360 000 zł42,50 m² 8 470,59 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Kłobuck,śląskie
260 000 zł68,12 m² 3 816,79 zł/m²
Działka inwestycyjna Zawoja
Zawoja,małopolskie
2 499 000 zł5 375 m² 464,93 zł/m²
400 000 zł37 500 m² 10,67 zł/m²
Działka inwestycyjna Wycześniak
Wycześniak,mazowieckie
1 625 700 zł162 570 m² 10 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stroma
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
369 000 zł37,10 m² 9 946,09 zł/m²
Działka budowlana
Rybnik,śląskie
295 000 zł1 348 m² 218,84 zł/m²
Działka budowlana Głogów
Głogów,dolnośląskie
1 600 000 zł9 882 m² 161,91 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Braterska
Wrocław,dolnośląskie
894 096 zł49,57 m² 18 037,04 zł/m²
89 000 zł2 199 m² 40,47 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Kanonierska
Świdnica,dolnośląskie
430 000 zł76,50 m² 5 620,92 zł/m²
2 950 zł75 m² 39,33 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Zastań
Zastań,zachodniopomorskie
260 000 zł2 050 m² 80,53 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Osielsko
Osielsko,kujawsko-pomorskie
370 000 zł931 m² 397,42 zł/m²
Działka rolna przy lesie Uściąż
Uściąż,lubelskie
270 000 zł35 000 m² 7,71 zł/m²
2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²
Biuro Warszawa
Warszawa,mazowieckie
40 zł/m²165 m² 6 600 zł
Działka rolna ogrodzona Jasieniec
Jasieniec,mazowieckie
109 311 zł1 317 m² 83 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wysoka
Wysoka,małopolskie
310 000 zł3 100 m² 100 zł/m²
250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²
465 000 zł62,01 m² 7 498,79 zł/m²
50,05 zł/m²115,68 m² 5 790 zł
Działka inwestycyjna Daleszyce
Daleszyce,świętokrzyskie
135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²
49 000 zł12 900 m² 3,80 zł/m²
Działka, ul. Powstańców
Orzesze,śląskie
65 000 zł1 308 m² 49,69 zł/m²
Działka rolna przy lesie
Lubenia,podkarpackie
348 000 zł5 800 m² 60 zł/m²
Działka budowlana Czyżewo
Czyżewo,kujawsko-pomorskie
228 700 zł1 386 m² 165,01 zł/m²
5 000 000 zł30 000 m² 166,67 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Blacharska
Wrocław,dolnośląskie
1 950 000 zł115 m² 16 956,52 zł/m²
Rynek pierwotny
768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia