Nieruchomości

238 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 000 zł905 m² 176,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Zduńska Wola. Działka o pow 905 m2, przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Nieruchomość w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł124,94 m² 32 015,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyn Maria. Ostatnie -piąte piętro , to 125 metrów na jednym poziomie z 60 m tarasem nad apartamentem z widokiem na Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Solec,mazowieckie

890 000 zł117,20 m² 7 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

890 000 zł | sprzedaż | dom | 117 m2 | solec | gmina góra kalwaria rezerwacja! oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42,55 m² 6 227,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i komfortowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na 3 piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w May Apartments z dostępem do siłowni Stare Podgórze, ul. Zamoyskiego Opis nieruchomości: na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł935,69 m² 801,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 728 m²

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym z częścią magazynową i socjalną w m. Dębno przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 567 m² 172 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działka ewidencyjne nr 501/8 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: + w pobliżu historycznego parku z pałacem + w pobliżu centrum handlowego: galeria Zielona, kaufland, restauracje, inne sklepy +.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł700 m² 321,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną, 700m w Kiełpinie przy ul. Szerokiej. Lokalizacja: ulica Szeroka w Kiełpinie (pow. kartuski) leży.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł100 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeśli cenisz sobie spokój i kontakt z naturą to jest to właśnie miejsce dla Ciebie. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Lubicz Dolny, z łatwym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o pow. 65,2 m2 w ścisłym centrum miasta, na ul. Jedności. Lokal znajduje się na parterze , posiada 2 witryny wystawowe. Nieruchomość jest wolna od obciążeń, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,20 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł60,60 m² 11 518,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60,6m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

32,86 zł/m²70 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalne lokale o powierzchni od 70 m2 do 425 m2, położone w bardzo dobrej, widocznej lokalizacji w Bielawie. Lokale sprawdzą się idealnie pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,90 m² 5 949,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł94,26 m² 4 020,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z nieużytkowym poddaszem dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej 64,13 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,10 m² 12 609,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Przedmieściu Oławskim - okolice ul. Kościuszki. W otoczeniu mieszkania : 25min pieszo do rynkudobrze skomunikowane tram/autobusy/linie nocneblisko.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 992 m² 116,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę z dostępem do jeziora. Działka położona na wzniesieniu, z pięknym widokiem na jezioro i panoramę małej kaszubskiej wsi jaką jest Piaszno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²221,21 m² 14 379 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:garaż

Uprzjemie informujemy, że dysponujemy powierzchnią biurową 9000 m oraz lokalem gastronomicznym o pow. 128 m w budynku biurowym przy ulicy Ludnej. Budynek IX kondygnacyjny, typowe piętro ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł38 m² 38,16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie po Remoncie ul. Rolnicza, tomaszów Lubelski Szukasz komfortowego miejsca, w którym wszystko pachnie nowością? Mam do wynajęcia jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 103 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja na inwestycję - spokojna okolica, bliskość infrastruktury i atrakcji turystycznych! Nowa atrakcyjna cena - tylko 140 zł/m2 na wybraną działkę! Na sprzedaż urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Bielany. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2.Mieszkanie posiada 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł31 m² 3 516,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bezczynszowym budynku na parterze na osiedlu Południe! Oferujemy do sprzedaży udział w części nieruchomości, którą stanowi mieszkanie o powierzchni ok. 31 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł151,40 m² 13 203,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentuję wyjątkowy segment naroży o powierzchni 151 m z działką ok. 300 m2 , wykończony w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o każdy detal. Dom został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

340 zł/m²15 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia w pełni serwisowane biuro w prestiżowej przestrzeni przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących nowoczesnego, elastycznego.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł48,40 m² 7 107,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż ustawne mieszkanie położone w Tychach na oś K przy ul. Różyckiego. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m2 usytuowany jest na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,30 m² 5 744,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne M2 z potencjałem w sercu Częstochowy! Ul. Nadrzeczna - 38,3 m | 2. piętro | 220 000 zł Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 635 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka siedliskowa ze stawami I całorocznym domem tarło, gm. Niedźwiada Powiat lubartowski | 18635m2 | Dom całoroczny | Dwa stawy | Media | Cisza i natura Szukasz ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 001 m² 144,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż 3 piękne działki budowlane w miejscowości Zamostne - każda o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 400 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa i jedyna oferta sprzedaży działki w ścisłym centrum Wejherowa. Teren położony jest u zbiegu ulic Św.Jana i Sienkiewicza i będzie posiadał powierzchnię ok.1400m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł340 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy ofertę najmu przestronnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 340 m . Wysoka moc energetyczna umożliwia realizację produkcji ciężkiej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł84,50 m² 16 437,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe ustawne, dwustronne, urządzone, 3 pokojowe mieszkanie położone w sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu Matemblewo, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 880 zł35 m² 14 910,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Miejsce parkingowe w garażu w cenie! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34.96 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł51,55 m² 9 699,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 51,55 m , położony na parterze budynku z 2006 roku przy ul. Klonowej w Kielcach. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł83,60 m² 29 665,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 niezależne apartamenty - idealne na inwestycję pod najem krótkoterminowy! nadmorski dwór: to jedno z najbardziej prestiżowych osiedli w Gdańsku - zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł391,73 m² 1 883,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy 391,73 m na sprzedaż W Radziejowie Duża działka 971 m | Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł150 m² 713,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8516 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 150 m2 położonej w Zabrzu przy ulicy Chłopskiej. Dla działki został zatwierdzony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł5 520 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 5520 m2 z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z budynkami gospodarczymi ( wydana decyzja w zakresie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł20 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z prawem zabudowy zagrodowej położona we wsi Stanisławów gm. Baranów - na sprzedaż. Duża działka rolna o powierzchni 20000 m2 w kształcie regularnego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Starachowice,świętokrzyskie

319 000 zł124 m² 2 572,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ksb Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 124m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 260m w Starachowicach przy ul. Jasnej. Nieruchomość składa się.