Nieruchomości

238 370 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

850 000 zł13 451 m² 63,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki przemysłowo-produkcyjnej. W Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka jest położona na terenie oznaczonym p/u - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne małe unity magazynu o powierzchni ok 460 m2 na granicy z Łodzią. Unit idealnie nadaje się na działalność magazynową, logistyczną lub lekką produkcję. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł800 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o powierzchni 8 arów, położoną w miejscowości Łukowa. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wszystkie media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

429 980 zł30 m² 14 332,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Teren ogrodzony, wspólnota mieszkaniowa nowo założona. Czynsz 420 zł, w kwocie czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł48 m² 14 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

890 750 zł1 018 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1018 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł792 m² 276,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Ostatnia działka w tej części - polecamy Sprzedaż bez prowizji biura Śliczna działka budowlana o powierzchni 7,92 ara, położona.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł81,50 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie inwestycyjne - Gliwice, ul. Jana Pawła II 17 - 81,5 m Szukasz mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

112 600 zł1 115 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł102 m² 5 637,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal usługowo-mieszkalny 102 m2 w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Inwestycja znajduje się w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Armii Krajowej 22b, zaledwie 5 min. spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,94 m² 6 720,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Przestronny dom, wraz z garażem zlokalizowany w około 15 km od Krakowa. Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc 2% oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie. Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł7 705 m² 363,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni ok. 77,05 ar (8 działek ewidencyjnych), zlokalizowana w Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta (obręb nh-33). Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 415 000 zł115 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 115 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji 4 piętrowego kameralnego, zupełnie nowego budynku. Ten luksusowy apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł59,76 m² 6 040,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 59,76m2, położonego, przy ulicy Stanisławskiego w Gorzów Wielkopolski (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł38 m² 12 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł5 300 m² 47,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna nieruchomość do sprzedaży! Działka położona w miejscowości Czerwona Wola o powierzchni 53 ary, z możliwością podziału. Nieruchomość posiada z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

318 106 zł3 001 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3000 m2 usytuowana jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł129,65 m² 5 823,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle Polne Zacisze w Lęborku - Twój wymarzony dom w najlepszej lokalizacji! Polne Zacisze to jedyna taka inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 400 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową nieruchomość działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (stan surowy), położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna dla osób ceniących naturę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o pow. 30 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 59m/ 46m/ 70m/ 48m.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł164 m² 4 774,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Sprzedam klimatyczny dom w miejscowości Siedlec Duży na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom zlokalizowany w zacisznym miejscu Jury Krakowsko-.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz widokowej działki w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę z przeznaczeniem w planie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,52 m² 14 499,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m powierzchni; - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Cieszyn, ul. Cienciały Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze (przedostatnim) w ocieplonym bloku przy ul. Cienciały w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, nowy apartament z widokiem na Zatokę - Gdynia Pogórze, pogórze osiedle Beauforta. Do wynajęcia nowoczesny, kompletnie nowy apartament o powierzchni 42,5 m2, położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł635 m² 785,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno- magazynowym Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Żorach , w spokojnej prestiżowej dzielnicy osiny , z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

244 900 zł53,79 m² 4 552,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie do sprzedaży mieszkanie w bloku z cegły o łącznej pow. 54m2 Z balkonem na parterze w Janikowie w zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł41,60 m² 5 048,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w dobrze skomunikowanej części miasta Lęborka, w pobliżu znajdują się tereny zielone- park , centrum miasta, targowisko miejskie, szkoła, market. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

366 300 zł33,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży słoneczny apartament z balkonem o powierzchni 33,30 m2 Lokal mieści się na 3 piętrze budynku od strony południowej Mino niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł9 003 m² 17,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - 9003M 2 - nowostawy dolne gm. Dmosin Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 9003 m 2 zlokalizowanej w miejscowości Nowostawy Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26 m² 14 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

- - - podana cena jest ceną brutto i po 60 dniach od zakupu każdy dostanie zwrot podatku 23% vat, czyli ponad 80 tysięcy zł dostaniesz z powrotem na swoje konto - nie płacimy pcc - - - lokal nr.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł35,50 m² 6 194,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne mieszkanie 2-pokojowe | 35,5 m | Pierwsze piętro | Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł130 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 130 m , zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej w prestiżowej dzielnicy Wola. Lokalizacja Zlokalizowany w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia stylowy apartament 105 M przy parku szczęśliwickim | 3 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca parkingowe Przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 105 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

761 500 zł32,05 m² 23 759,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 5 pow 30,06 m2 ,piętro 2 - 2 pokoje stylowe 2 pokoje W sercu krowodrzy - winda - przy agh I parku jordana Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż międzywojennej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,54 m² 13 966,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Marki - Osiedle Promienna III | wysoki standard | duży balkon | garaż I komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 300 m² 254,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 5300m2 położona w doskonałej lokalizacji w pobliżu Konstancina - Piaski ( Strefa C uzdrowiskowa). Działkę obejmuje plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł1 284 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona jest we wsi Sowia Wola Folwarczna. Zgodnie z planem miejscowym jest możliwość zabudowy jednorodzinnej. Działka kształtna ,z dostępem do mediów, położona.