Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

102,88 zł/m²14,58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale na wynajem - centrum dąbrowy tarnowskiej Lokalizacja, komfort, prestiż - wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł42,65 m² 3 282,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo-usługowy o powierzchni 42,65 m2, położonego w budynku przy ulicy Janowskiej 66a w Białej Podlaskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120,70 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowo przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanej kamienicy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł2 391 m² 2 153,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Gdańsku - Jasień Oferujemy na sprzedaż trzy sąsiadujące działki budowlane przy ul. Jaworowej: 408/6 - 779 m (jaworowa   m (jaworowa 24).

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16,60 m² 3 554,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży garażu z odrębną księgą wieczystą. Garaż znajduje się niedaleko przy dzielnicy Górskiej w Opolu. Garaż w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł114,21 m² 3 458,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 114,21m2 dodatkowo do wykorzystania poddasze. Działka ok 680m2. Budynek idealny do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lexnova - Wynajem luksusowego apartamentu w Elblągu Oferujemy do wynajęcia 4-pokojowy, luksusowy apartament w sercu Starego Miasta w Elblągu. Lokalizacja: ul. Rybacka, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł102 m² 1 078,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa pawilony gastronomiczne na Zabobrzu przy ulicy Wiłkomirskiego Przedmiotem sprzedaży są nakłady położone na gruncie miasta Jelenia Góra (działka nr 1/56) o powierzchni 102.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,75 m² 9 197,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie położone na drugim piętrze w oficynie kamienicy, gdzie kamienica frontowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 360 zł55 m² 7 806,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Brodnia-Kolonia, w gminie Pęczniew, w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika Jeziorsko. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Bielsko-Biała idealne dla osób ceniących klimat powojennej architektury, kameralną zabudowę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł146,35 m² 9 497,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Nowoczesny dom 146 m | wysoki standard | garaż | Żukczyn blisko Gdańska Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 146 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł16 900 m² 11,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja: 1,7 ha Z własnym lasem I wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł883 m² 134,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, ul. Klonowa, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 119.000,- PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,10 m² 10 534,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

483 690 zł42,06 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m? blisko starego miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na parterze w kameralnej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 renomowanego dewelopera Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł40,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z tarasem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M119 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł3 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji! Działka 3000m2, ogrodzona, utwardzona gruzobetonem. Działka usługowa, plac składowy położony na terenie dawnego Polifarbu w Gdyni przy ulicy Chwaszczyńskiej. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²42,85 m² 3 857 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea, położonej na granicy Moreny i Jasienia w Gdańsku. Oferujemy lokale w budynku C - dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Golubki

Golubki,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł5 223 m² 287,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 142 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w miejscowości Golubki, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko - Gołdap.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 500 m² 62,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o wymiarach ok 11 x 450 m2 Działka niezabudowana o powierzchni 4 500 m w miejscowości Mójcza, gmina Daleszyce powiat Kielecki. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem eleganckie mieszkanie z tarasem na ul. Kościuszki w Krakowie. Mieszkanie o pow. 75 m2 w inwestycji Duo Residence znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 338 m² 171 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczne miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno powiat kłodzki, gmina Szczytna. Działka o powierzchni 1338 m2, w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 712 zł57,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Wyobraź sobie poranek z kawą w słonecznym salonie, wieczory w przytulnej sypialni i przestrzeń, która po prostu pasuje do Ciebie. To.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje ofertę. Domu w stanie deweloperskim cisza, las i bliskość miasta. Na sprzedaż , przestronny dom o powierzchni ok. 100 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Toporzysko - nowy dom - 10 km od Bydgoszczy - cicha i spokojna okolica Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Na razie to budynek w pięknej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

92,11 zł/m²38 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam Państwu lokal handlowo-usługowy położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w ciągu handlowym z bezpośrednim wejście z chodnika w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł59,34 m² 12 386,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium apartment Biuro Nieruchomości: prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,34m2, zlokalizowane na wysokim parterze w bloku z 2016 roku, 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 200 m² 41,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo dobra inwestycja! Polecam Państwu do sprzedania atrakcyjny pod kątem inwestycji grunt o powierzchni 0,92 ha (9,200 mkw) położony w miejscowości Czerwona Woda (gmina: węgliniec).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,80 m² 75,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36 m2 przy ulicy Klimeckiego 8a. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicyzbbłocie.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł56,13 m² 8 658,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko u nas w biurze. Znakomity lokal usługowy, położony na Ursynowie / Kabaty z bardzo dobrą komnikacją miejską w tym 5 min do stacji metra Kabaty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł8 861 m² 33,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z pięknym widokiem na otwartą przestrzeń pól łąk i jeziora Blanki. Położona w cichej wsi Potryty, 500 od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 648 zł62,36 m² 18 307,38 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż (bez podatku pcc) oferuję jasne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o przemyślanym układzie, zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 114 m² 47,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 20 kwietnia 2026 Azyl od szumu miasta czeka na Ciebie. Jedynie 30 minut od Łodzi. W Wodzinie Majorackim pospacerujesz boso po trawie, poczytasz książkę we własnym lesie. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem , położone w spokojnej okolicy w Zaczerniu z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie 56.20 m2 - ogródek: 102.70m2.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45,83 m² 18 961,38 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu ofertę bardzo funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji na bliskiej Woli. Mieszkanie ma powierzchnię 45,83mkw znajduje się na IX piętrze budynku. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 954 m² 460,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferujemy działkę (40,5m2 x 58m2 x 26m2 x 60m2) o powierzchni 1954 m2, zlokalizowaną na terenie o charakterze inwestycyjno-przemysłowym, idealnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,87 m² 7 895,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy osobne pokoje spokojna zielona okolica garaż opis nieruchomości: na sprzedaż trzypokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56,87 m zlokalizowane na 2 piętrze 2 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł80 m² 7 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

NA sprzedaż domy wolnostojące I W zabudowie bliźniaczej - barszczewo, gm. Choroszcz (kierunek warszawa) Oferujemy możliwość zakupu nowoczesnych domów wolnostojących oraz w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

108 220 zł1 546 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną działkę, która idealnie spełni warunki na miejsce na Twój Wymarzony Dom! Działka w pięknych okolicach, gdzie panuje spokój i cisza. Idealna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domek letniskowy w Anastazewie na sprzedaż Zapraszam na prezentację urokliwego domku letniskowego w malowniczej miejscowości Anastazewo! To idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną uciec.