Nieruchomości

238 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 000 zł1 375 m² 2 327,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 753 m²

Do sprzedania dochodowa nieruchomość / działające przedsiębiorstwo w atrakcyjnej lokalizacji w Mysłowicach w dzielnicy Wesoła przy ul. 11 Listopada. Przedmiot działalności: sklep.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł963 m² 20,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Wodzisławiu Śląskim w rejonie ul. Czarnieckiego o powierzchni 963 m , w skład której wchodzi działka nr 2255/35 zapisana w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł36,10 m² 9 002,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! komfort, komunikacja i zieleń - wszystko w zasięgu ręki! Ul. Orłowicza 3, olsztyn - świetna lokalizacja do życia i inwestycji! Mieszkanie: przestronne, słoneczne dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,62 m² 13 777,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,11 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł177,20 m² 6 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na ostatnim piętrze apartamentowca z windą, na strzeżonym osiedlu.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł36,67 m² 8 985,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum, które sprawdzi się zarówno do życia, jak i pod wynajem? M40 w Zielona Residence to 2-pokojowy lokal na parterze, z oknami skierowanymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Masztowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 070 000 zł367 m² 8 365,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 579 m²

Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł963 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna spokojne okolice - działka z trzech stron otulona lasem. . Dla wszystkich którzy uwielbiają obcowanie z przyrodą - pięknym lasem idealne miejsce do odpoczynku poza zgiełkiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 9 piętrze, z ekspozycją południowo-wschodnią, obecnie składa się z większego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł90 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rodzinne miejsce z klimatem i przestrzenią gotowe do zamieszkania Tylko 10 min do centrum krakowa! Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa z pobliskiej stacji Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony w miejscowości Łużna (gmina Łużna, powiat gorlicki). Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 980 m² 149,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Teren jest zadrzewiony i zakrzewiony, co nadaje mu naturalny, kameralny charakter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sosnowiec - ul. Białej Przemszy | 2 pokoje z balkonem osobna widna kuchnia Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

110 970 zł1 233 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki w samym sercu Doliny Baryczy! Sulów Oferujemy wyjątkowe działki w malowniczym Sułowie, zlokalizowane bezpośrednio przy urokliwej rzeczce Młynówce i zaledwie krok od słynnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł146,98 m² 5 578,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, znajdującego się w Murowańcu pod Bydgoszczą. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł8 600 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Zdziechów, okolice Szydłowca, województwo mazowieckie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł314,57 m² 47,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:529 m²

Reprezentacyjna dom W sercu oliwy | 314 m | Idealny na Siedzibę Firmy, kancelarię lub Klinikę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56 m² 10 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To mieszkanie o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na os. Sady - spełni Twoje oczekiwania. Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

19,80 zł/m²197 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. 197,10 m2 usytuowany na parterze budynku dworca pkp w Żarach, woj. lubuskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiamy klimatyczny parterowy dom na dużej działce. Do dyspozycji mają Państwo ok.155m2 powierzchni na działce ok 2500m2, na co składa się: *wiatrołap *salon z jadalnią *otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł1 491 m² 319,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1491 m2 w Lesznie / Henrykowo ul.Brylantowa, z wydanymi warunkami zabudowy dla 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,50 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m znajdujące się na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, z całkowicie nowym wyposażeniem salonu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

DO sprzedaży nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament O powierzchni 112 m2 + 70 m2 tarasów! Na sprzedaż unikalny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł59,56 m² 3 525,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie na parterze kamienicy w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie składa się z kuchni , sypialni , pokoju z wydzieloną sypialnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł31,80 m² 28 302 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament Nowoczesne i funkcjonalne studio z balkonem w prestiżowej inwestycji w pobliżu Łazienek Królewskich. Rezydencja łazienki park Apartament w inwestycji Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do skorzystania ze spaceru 360 po nieruchomości bez wychodzenia z domu! Wyjątkowe poddasze w sercu Jarot przestrzeń pełna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł20 080 m² 9,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,08 ha (20080 m2) składająca się z dwóch działek ( nr. dz. 288 i 300 obręb Kawęczyn) stanowiące lasy i łąki trwałe z dojazdem drogą utwardzoną w m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł18 091 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana / widokowa / wilcza, gm. Kłodzko/ spokój i natura Na sprzedaż atrakcyjna działka położona, w malowniczym rejonie Kotliny Kłodzkiej, w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł89,11 m² 7 743,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż narożny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,11 m , położony w dzielnicy - Parkitka. Nowoczesne osiedle, spokojna okolica i świetna lokalizacja sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40,60 m² 14 778,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przestronny apartament ze strefą Wellness, basenem, jacuzzi, saunami i wiele innymi atrakcjami Norweska Dolina, szklarska Poręba Szukasz miejsca, które łączy luksus, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł37,98 m² 17 351,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,98 m2 położoną przy ul. Żółkiewskiego w dzielnicy Grzegórzki.Nieruchomość usytuowana jest na parterze zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł48,29 m² 14 267,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł9 141 m² 268,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położony grunt o powierzchni 0,9141 ha zlokalizowany w mieście Ostrołęka, przy ul. Goworowskiej, w kierunku miejscowości Tobolice. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 306 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: na sprzedaż piękne działki budowlane z nowymi warunkami zabudowy. nr działki:   m2 warunki zabudowy: możliwość zabudowy jednorodzinnej na budynek: - 2 kondygnacje - parter.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,97 m² 55,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas Biuro nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piltza 50 w Krakowie. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

19 195 140 zł3 199 190 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny W powiecie kłodzkim zabudowania po starym pgr Teren jest objęty mpzp, rozległy grunt rolny położony ok. 30 km od Kłodzka,(kotlina Kłodzka) 8 km od Międzylesia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 420 zł96,38 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, bez pcc! Lokal będzie gotowy jeszcze w tym roku! Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 96 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w miejscowości.