Nieruchomości

238 371 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 500 zł1 350 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1350 m 2 położoną w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł13 758 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży ziemia rolna we wsi Zaręby gmina Żabia Wola, powiat grodziski, wpj. mazowieckie. Powierzchnia działki wynosi 13 758 m2. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł42,86 m² 22 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Balkon 6 m2 I Cisza I Świetnia komunikacja I Obok tereny zielone - Błonia Wilanowskie I 2 miejsca postojowe Lokalizacja Miasteczko Wilanów, al. Rzeczpospolitej 31C, warszawa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł6 875 m² 14,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

! nowa niższa cena! Majscowa - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedaży działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł820 m² 402,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu położona w Opolu-Bierkowicach. Aktualny plan przestrzennego zagospodarowania oznaczenie mn. Cena ofertowa ; 330000zł. Typ działki: budowlana Droga dojazdowa: asfaltowa lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana w bloku na Os. Błękitnym w Dzierżoniowie. Kawalerka wyremontowana: okna pcv, nowe instalacje, na ścianach gładź na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²60 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 732 zł64,22 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 580 zł53,66 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł61,23 m² 130,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zatokę Ekskluzywnie Wykończony | Z panoramicznym Widokiem Na Zatokę | Funkcjonalny Układ | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki standard | Gdynia Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47,38 m² 9 054,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania 47,38 m + duża piwnica 7,5 m Marzysz o jasnym, przytulnym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

76,03 zł/m²59,20 m² 4 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 59,2 M2. - 3 pokoje w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windę , toalety na.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 194 m² 195,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4 km od morza. Działka o powierzchni 1 194 m2, w cenie 195 zł za m2. Idealne pod budowę domu jednorodzinnego i nie tylko. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²66,67 m² 1 667 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: runowska 8, węgorzyno Powierzchnia użytkowa: 66,67 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 1 255 o pow. 2 543 m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 920 m² 103,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 0,1920 ha, położona w Głuszycy. Kształt prostokąta. Nieruchomość usytuowana w atrakcyjnie położonym miejscu z możliwością budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z projektem i budową domu - jak na wizualizacji na sprzedaż. Więcej informacji na naszej stronie www jameshouse Działka w miejscowości henryszew/grądy, przy drodze asfaltowej via.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł63,74 m² 7 358,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jedyne takie miejsce w Ozimku! Jesionowe Zacisze komfort, natura i nowoczesność w jednym! Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy to, co najlepsze: nowoczesne technologie, przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł41,01 m² 9 729,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, które urządzisz dokładnie po swojemu? Zależy Ci na komforcie, prywatności i szybkiej przeprowadzce do własnego "M"? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł338 m² 4 082,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Twoja enklawa komfortu i spokoju - duży dom w Zerwanej, 15 km od Krakowa Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 295.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 000 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa ok 50ar. w Michalicach k. Namysłowa! W sąsiedztwie zbiornik wodny. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

189 500 zł85,69 m² 2 211 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,69 m2, zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Korfantego 32 w samym centrum Bytomia - tuż obok Rynku i w.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Batorowie. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 5000m2. W księdze wieczystej sposób korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łagów

Łagów,dolnośląskie

195 000 zł1 029 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1029 m2 Łagów /media / nowy kompleks. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1029 m2, położona w miejscowości Łagów, w kameralnym, nowo powstającym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:236 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl100/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży domek w zabudowie bliźniaczej z lokalizowany w miejscowości Kutno, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania z potencjałem w atrakcyjnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią i balkonem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł100 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

**gotowiec inwestycyjny w Karpacz zarabia od pierwszego dnia** Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 100 m (75,1 m użytkowej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 600 zł61,38 m² 9 898,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł1 500 m² 2,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| do wynajęcia teren, działka ok 1500 m2, przy trasie Gliwice- oświęcim, z bezpośrednim zjazdem ( brama) od ulicy Mikołowskiej. Teren ogrodzony! Do zagospodarowania wg potrzeb Najemcy, na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,86 m² 12 441,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 zł/m ) Powierzchnia: 55,86 m + ogród 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł801 m² 337,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: banino to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się miejscowości sąsiadujących z Gdańskiem. Sprzedawany teren znajduje się w bardzo atrakcyjnym miejscu tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 423 zł141,49 m² 9 028,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa - Wawer Nowoczesny dom w otoczeniu natury Warszawa Wawer Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł673 m² 2 897,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:605 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica położona w Kamieniu Pomorskim przy ul. Pocztowej. Budynek 3-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym - podpiwniczony. Nieruchomość wybudowana w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,50 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowy segment w Józefowie bez pcc i prowizji! Cena: 1 650 000 zł 5 pokoi | 126,5 m | działka od 312 do 428 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż nowoczesny segment w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 980 000 zł218,70 m² 13 625,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Nowa cena jaroty - wyjątkowy dom Zatopiony w zieleni dom o pow. użytkowej 218,79 ( w tym 40 metrowy garaż ) zlokalizowany na olsztyńskim osiedlu Jaroty. Dom, o charakterze rezydencji,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 540 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni około 1540m2 - Jabłonna Działka o szerokości około 21,5m , oznaczona symbolem mr, mr - Teren zabudowy zagrodowej. 1/ Obowiązuje utrzymanie tradycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł175 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wolno stojący dom z dużym potencjałem w powiecie kamieńskim, tylko kilkanaście kilometrów do morza. Budynek mieszkalny został wybudowany w 2007 roku, metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sosnowiec,śląskie

35,48 zł/m²62 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,18 m 2 - Sosnowiec, klimontów - bezczynszowy, parterowy, dostępny od zaraz. Oferujemy na wynajem samodzielny, bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 62,18 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 47m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,16 m² 13 442,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.