Nieruchomości

238 563 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

150 000 zł6 700 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana nieruchomość to pięknie położona na Pogórzu Ciężkowickim, działka rolno-budowlana, zabudowana budynkiem gospodarczym - stodoła połączona z murowanym budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

*** Działka siedliskowa 9500m z zabudową mieszkalną i gospodarczą *** Po wprowadzeniu planów ogólnych cała działka przeznaczona zostanie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł69,60 m² 7 169,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,60 m , zlokalizowane w Kielcach przy ul. 1 maja. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w zadbanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł1 800 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowej działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Smochowicach. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w Krakowie, w pobliżu stacji Kraków Łobzów mieszkanie przyjazne zwierzętom dostępne od zaraz Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł13 951 m² 82,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży malowniczej działki w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego z Warunkami Zabudowy! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 400 zł

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (pokój z aneksem kuchennym) o powierzchni 60 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy 2 piętrowej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł50,50 m² 5 128,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wygodne I przestronne mieszkanie - 1 piętro blisko centrum! Mieszkanie umeblowane - duża kuchnia z oknem - duży przedpokój - pokój - duży salon z balkonem duża piwnica Blisko mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 058 m² 148,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W naszej ofercie Widokowa duża, działka o pow. 80,58a położona na szczycie wzniesienia, w miejscowości Dobranowice gmina Wieliczka. Działka lekko nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

3 370 000 zł597 m² 5 644,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podpoznańskich Biskupicach. Nieruchomość ze względu na swój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kielce,świętokrzyskie

26 000 zł300 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje do odstąpienia prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej rod malowniczo usytuowanej w kompleksie działek Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o pow. 1000 m2 (10 ar) w m. Kębło. Lokalizacja: kębło gm. Wąwolnica Powierzchnia: 1000 m (10 ar) Cena: 250000 zł do negocjacji Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 132 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działek nad jeziorem Mleczówka w Skomacku Wielkim! Marzysz o własnym kawałku raju nad jeziorem? Teraz to możliwe! Oferujemy wyjątkowe działki z linią brzegową jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł96,24 m² 10 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Prosimy o kontakt. Spokojne, nowe osiedle pod Krakowem. Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 292 m² 144,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Gdów - w spokojnej, kameralnej okolicy To idealne miejsce dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 128 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka: płaska, prostokątna z wz - kominy Twoja oaza ciszy blisko lasów - gotowa działka budowlana w prestiżowym, rozwijającym się sąsiedztwie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł130 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 170 m²

Wyjątkowa nieruchomość dla miłośników ciszy, zieleni i życia blisko natury Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem oraz piwnicą, o powierzchni 130,44 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 011 m² 184,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna we wsi Łukówiec w gminie Karczew powiecie otwockim leżąca w szóstej linii zabudowy od dw801 (trasa Nadwiślańska). Nieruchomość zajmuje obszar 4.011m2.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł407 m² 137,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Duszniki ,w gminie Warta. Nieruchomość o powierzchni 407mk. Długość działki od frontu to 15m a szerokości 26m.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł863 m² 173,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł8 500 m² 11,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działki o łącznej powierzchni 8500 m2 (85ar) położone w atrakcyjnym regionie "kreszczady" na skraju Roztocza. Lokalizacja: ostrówek (gm. Izbica). Na części całego terenu (16.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 zł6 073 m² 3,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe położone w okolicy Łobza. Nieruchomość rolna składająca się z dwóch niezabudowanych działek położonych przy sobie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł76 m² 15 723,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament bezczynszowy 76m2 z ogródkiem i miejscem postojowym bieżanów/kraków. 3 x sypialnie, salon, antresola z tarasem, ogródek 70m2 plus miejsce postojowe. Lokalizacja: świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Liszki,małopolskie

1 020 000 zł105 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom jednorodzinny w Liszkach koło Krakowa, z malowniczym widokiem na Tatry Przedstawiamy wyjątkowe osiedle 14 wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,53 m² 5 396,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,53 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany w Boguchwale. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

211 640 zł1 924 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki W janiszowie W sąsiedztwie lasów doliny baryczy, z pozwoleniem na budowę I projektem oraz światłowodem. Oferta tylko W biurze sdp nieruchomości! zapraszam! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 018 m² 216,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub prestiżową siedzibę firmy? Prezentujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się części Poddębic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Powierzchnia lokalu jest wykończona w jasnych kolorach z płytkami na podłodze. To idealne miejsce na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

824 160 zł5 151 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o łącznej pow. ok. 51,51 a, usytuowaną wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, z całorocznym dojazdem. Opis dodatkowy: powierzchnia: ok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, kupię działkę budowlaną/ rekreacyjną lub budowlano-rolną lub działkę z domkiem letniskowym. Preferowana lokalizacja : Koszarawa,Korbielów, sopotnia Mała i Wielka, laliki,.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł490 m² 15,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 490 m2, zlokalizowaną w Wasilkowie przy ul. Białostockiej. Nieruchomość posiada atrakcyjne położenie przy głównej drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł96,50 m² 6 683,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Oferta na wyłączność Jesteś pośrednikiem? Zapraszam do współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego, który idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł136,59 m² 6 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 136m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,66 m² 12 377,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł177 m² 2 937,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów. Dom ma pow. użytkową 143 m2. Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 206 zł56,10 m² 23 301,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 544 m² 1,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia wyjątkowo atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 3 544 m , położoną w miejscowości Księżki w gminie Strachówka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Koszalinie, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jamno. Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia, al. Jerozolimskie włochy Wyobraź sobie, że jutro rano wchodzisz do swojego nowego miejsca. Rozpakowujesz walizkę. I już jesteś w domu. Bez czekania na meble. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł41 m² 13 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa na osiedlu Kmity. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim.