Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 zł/m²48,05 m² 673 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnowie, przy ulicy Bandrowskiego 26. Przedmiotem najmu są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do najmu sala serwisowa, magazynowa, usługowa etc. o powierzchni 132 m 2. W hali można wydzielić dowolne pomieszczenia w tym socjalne czy inne. Dojazd drogą asfaltową. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 164 m² 50,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 2164 m2 wśród sosen - idealna na rekreację lub dom marzeń! Borszyce, gmina Kowiesy, powiat skierniewicki. Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł71 m² 10 843,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy bardzo komfortowe mieszkanie w odległości zaledwie 5 minut od centrum Niepołomic. Lokalizacja - nieruchomość znajduje się w Niepołomicach przy ulicy Lawendowej osiedle Eko-Park.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł130 m² 6 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (prawa część) o pow. użytkowej 103,15 m2 która mierzona "po podłodze" wynosi aż 130 m2 - na działce 347 m2. Przedmiotem oferty jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł65,81 m² 5 759 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na nowo powstającym, kameralnym osiedlu w rejonie ul. rtm. Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,20 m² 8 123,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu znanej i lubianej miejscowości Niemcz. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom- pow. uż. około 140 m2 stanowiący 1/2 bliźniaka posadowiony na działce (prostokąt) o powierzchni około 500 m2 na os. Żeromskiego w Żyrardowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł769 m² 336,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 769 m , stworzona z myślą o realizacji komfortowego domu jednorodzinnego w spokojnym i kameralnym otoczeniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 086 m² 160,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m2, położona w Przetoczynie, w powiecie wejherowskim. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł99 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż / wynajem lokal usługowy W wejherowie Cena sprzedaży: 450.000 zł Wynajem: 3,500 zł - kaucja 8,500 zł Atuty: - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - lokal dobrze skomunikowany, -.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Stańczyka w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

490 000 zł51,77 m² 9 464,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z garażem i komórką lokatorską. Najnowsza inwestycja znajduje się przy ul. Południowej 21 w nowocześnie odrestaurowanej w 2023 r. przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł5 292 m² 86,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna 5 292 m Zieleniec, gorzów Wielkopolski Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 5 292 m , położoną w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku na os. Dolinki. Cena mieszkania: 409.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł1 645 m² 626,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 603 zł46,57 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł450 m² 375,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowo zlokalizowana działka rekreacyjna na terenie rod w Bożenkowie. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bezpośredniego kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy już w sprzedaży. Posiadam również w swojej ofercie ostatnie mieszkania w wcześniejszym etapie dostępne od ręki. To zamknięte osiedle budynków.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 300 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zawadka, dwie działki leśne o powierzchni 51 i 32 ary z 30-letnim sadzonym lasem modrzewiowym oraz częściowo lasem mieszanym z dojazdem oficjalną drogą służebną. Cena: 45 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 023 216 zł136,64 m² 7 488,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony w niezwykle malowniczej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca panoramicznymi widokami oraz harmonijnym połączeniem nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy, lubin 38m Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni użytkowej około 38 m , położony w Lubinie. Lokal składa się z przestronnej powierzchni usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 259 m² 3 653,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł54,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów , położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł66,29 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na Odrę. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda 32, zaledwie 5 minut pieszo od wrocławskiego Rynku. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,50 m² 11 347,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- na sprzedaż mieszkanie ul. Rymwida 8 - Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, położone w topowej lokalizacji, blisko lubelskich uczelni. - mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

481 000 zł57,40 m² 8 379,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu na Osiedlu Stawki. Słoneczne i praktyczne mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub rodziny. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 006 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ,mały Domek "oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lubomierzu na nowo powstającym osiedlu , cisza i bliskość przyrody , działka posiada pozwolenie na budowę wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łagów

Łagów,dolnośląskie

4 200 000 zł31 343 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna łagów / zgorzelec Podstawowe informacje: - lokalizacja: łagów, gmina Zgorzelec (strategiczny punkt przy węźle autostradowym Polska-Niemcy). - powierzchnia gruntu: 31.343.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł650 m² 2 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch przestronnych domów wolnostojących, położonych na dużej, 33-arowej działce w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²36 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 4-tym piętrze budynku biurowego w ścisłym centrum Warszawy. Wysoki standard. Do ceny dolicza się media 11zł/m2. W budynku recepcja, monitoring, ochrona. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

212 680 zł818 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 239/5 o pow. 818 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

88 000 zł14,38 m² 6 119,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł5 650 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego płytami betonowymi, w dobrym stanie. Plac zlokalizowany jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 239 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m x 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł51,30 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodem o powierzchni 66 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł530 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).