Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

689 000 zł49,10 m² 14 032,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,1 m przy ulicy Sanockiej w Krakowie - Wola Duchacka Oferta na wyłączność. We speak English. If you're interested in this.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - bez pcc I prowizji! Inwestycja obecnie w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do użytkowania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży dwie działki każda po około 20 ar z warunkami zabudowy w Czarnej Sędziszowskiej, działki mają dostęp do kanalizacji i wody z sieci, możliwość podłączenia prądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 000 zł26 600 m² 44,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna Jeżeli szukasz dużej działki leśnej - przyjedź i zobacz, jeżeli szukasz dużej działki na lokatę kapitału- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz dużej działki przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł93,90 m² 10 532,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku. Opiekun oferty: stanisław Karwowski.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł1 275 m² 33,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży 3 działki W mościczka ch polecamy do sprzedaży 3 działki o powierzchniach 0,1275 i 0,1400 ha zlokalizowane w miejscowości Mościczki, gminie Witnica. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 200 m² 288,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Raculi- idealna pod większą inwestycję. Biuro Zachód Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5200m2 zlokalizowaną w Raculi wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²146,64 m² 9 971 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 174 zł67,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupując to mieszkanie, zyskujesz miejsce postojowe zewnętrzne za 15 000 zł Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 900 zł52,42 m² 9 498,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M9 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 52,42 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Barniewice,pomorskie

1 547 000 zł180 m² 8 594,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Są nieruchomości, które trzeba urządzać. I są takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to właściwe miejsce. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Wykończony w 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²112 m² 1 288 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy zlokalizowany na IV piętrze budynku. Przestrzeń obejmuje dwa wydzielone gabinety oraz otwartą, elastyczną część typu open space, która może pełnić funkcję głównej.

Szczegóły ogłoszenia

45,01 zł/m²35,37 m² 1 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najemca nie płaci prowizji dla biura Posiadamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy w Galerii Grafitt o powierzchni 35,37m2. Lokal jest klimatyzowany z oknami na ul. Boh. Westerplatte.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł77 m² 5 961,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,7 m , umiejscowione na czwartym (ostatnim) piętrze w otwartym, czteropiętrowym bloku. Blok ocieplony i otynkowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

114 240 zł816 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla studentów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór dla studentów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł394 m² 6 319,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - dom bliźniaczy z garażem i dodatkowym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni 394 m2, położonej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł900 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaż: nr oferty: stdoc7661 Kategoria: obiekt wolnostojący Gmina Miłkowice Powierzchnia użytkowa budynku: 900 m2 Powierzchnia działki: 1500 m2 Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł41,92 m² 11 426,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! otoczenie: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł105 m² 15 238,09 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku i wyróżnia się trójstronną ekspozycją, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony pod Grodziskiem Maz w miejscowości Szczęsne. W pobliżu szkoła, przedszkole, stacja wkd około 2km. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

86,91 zł/m²51,78 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajmu przestronny lokal usługowy o powierzchni 51,78 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji ggw Development, w dzielnicy winogrady, ul. Hawelańska 21 (budynek A).

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł160 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom na wynajem | 5 pokoi | 2 łazienki | wysoki standard Biuro Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z niezależnym wejściem, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu do zamieszkania o pow.180 m2 w Bielsku Podlaskim. Dom jest o zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 1565 m2. Działka środkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na czwartym piętrze przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

14 500 zł672 m² 21,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia (jest opcja zakupu) hala produkcyjna o powierzchni 584 m2 oraz biurem z częścią socjalną 88 m2. Dwie bramy wjazdowe z poziomu zero. Wysokość bramy 3 m. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 610 zł2 997 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Mokas o powierzchni 2997m2, w niedalekiej odległości od Żelazowej Woli (3 km), sochaczewa (9 km). Odległość od Warszawy 40.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł765 m² 116,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 765 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m2, usytuowany w Żółwinie. Działka ma powierzchnię 530 m2 Zielona, spokojna i cicha okolica. Stan deweloperski, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł400 m² 8 725 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Są domy, które się buduje. I są takie, które rodzą się z ziemi i historii. Ropa, beskid Niski | 1 Hektar | Gotowy Resort z Duszą | 3 490 000 pln To, co widzisz, to nie jest kolejny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł481 m² 1 245,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:559 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 481 m , zlokalizowaną w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Zduńskiej Woli i głównych tras regionu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²145 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem lokal 145 m 2 usytuowany na parterze wejście z ulicy w kamienicy w centrum miasta ul Dąbrowskiego Lokal idealnie nadaje się pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł26,69 m² 12 926,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego mieszkania z potencjałem, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

136,13 zł/m²9,55 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni ok 9,55 m2, centrum Jastrzębia-Zdroju, al. Piłsudskiego. Lokal po generalnym remoncie. Cena odstępnego to 1300 zł brutto. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł80 m² 18 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:614 m²

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty inwestycyjnej - drewnianej chaty położonej w ścisłym centrum Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 465 m² 54,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***przedmiotem sprzedaży jest działka 5465 M2 Z halą O pow. OK. 300 M2 ***wszystko gotowe do dziłakności*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Zdrody.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł5 994 m² 110,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5994 m2, zlokalizowana w miejscowości Sade Budy (gm. Jaktorów). Dojazd do działki utwardzoną drogą gruntową. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standard Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł280 m² 4 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący z osobnym garażem dwustanowiskowym, położony w spokojnej miejscowości Karczowiska, gmina Lubin. Nieruchomość otoczona jest lasami.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²140 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy 140 m.kw. na Mokotowie! Na parterze dostępnych jest 9 lokali usługowych o powierzchni od 83 do 551 m2. Na piętrach 1-3 dostępna jest powierzchnia biurowa zaprojektowana w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 900 zł72,40 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.