Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 670 zł2 118 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka położona w malowniczej części Lubomina na wzgórzu. Działka pochyła, dobrze nasłoneczniona. Media w drodze, powierzchnia całkowita 2118 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 314 zł52,22 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Zawady nowoczesna inwestycja mieszkaniowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 157 m² 68,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona 5 minut jazdy autem od centrum Kamienia Pomorskiego. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy pod dom wolnostojący. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

112 112 zł2 288 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w wyjątkowej lokalizacji Wawrzyny (od wyjazdu na Olsztyn) Lokalizacja Nieruchomości położone są w miejscowości Wawrzyny tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł618,30 m² 111,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta i o bardzo lekkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,90 m² 8 963,09 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania - ul. Niepodległości 9a (kalinowszczyzna) Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,90 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

900 000 zł270 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta tylko u nas. Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom blisko Żnina w Bożejewiczkach. Dom jest nowo wybudowany o powierzchni użytkowej 244mkw., z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł146 m² 5 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi ( lewa połowa ) wybudowany i wyposażony w wysokim standardzie deweloperskim, gotowy do wykończenia. Powierzchnia 146 m2 na działce 350 m2. w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

63,30 zł/m²69,51 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tychy Tarasy Kopernika Nowoczesne osiedle. Aktualnie wielostanowiskowy salon fryzjersko/barberski. Nie lada gratka dla usług "beauty" lub fryzjerskich. Idealny również na gabinet lekarski, kancelarie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bezczynszowe mieszkanie 3-pok. (piętro domu), w pełni umeblowane i wyposażone, z 2 balkonami. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne! Szczytowe, piękne, przestronne, widne, ciepłe, z balkonem! Na pierwszym piętrze nowego bloku przy ul. Jędrzejewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tura,.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28m2 IV p.w odrestaurowanej kamienicy , blisko centrum miasta , przy ul. Żwirki i Wigury (odcinek Jagielońska - Piastowska ) Lokal zadbany , czysty ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Moszczenicy, powiat gorlicki, o powierzchni 70 m . Położony na działce o powierzchni 10 ar, wydzielanej z większej działki o łącznej powierzchni 1,27.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Mysłowice,śląskie

146 280 zł10 600 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy do wynajęcia wolne powierzchnie magazynowe w nowym obiekcie do ok. 14.000 m2 (różne moduły) Mysłowice blisko A4 i S1 woj. śląskie. Bezpośrednio od właściciela! 0% prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²40 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 40 m , usytuowany na parterze budynku biurowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy rondzie Grunwaldzkim. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Remont zakończony w październiku b.r. - od tamtej pory nie zamieszkiwane. Podczas remontu zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²632 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jedyna taka oferta W mieście. Na wynajem lokal typu open space o pow. około 632 mkw, na ostatnim (2p.) piętrze budynku w centrum Rybnika Lokal posiada: - wysokość sięgającą do ok. 6m, -.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł40,19 m² 14 680,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Promocja! Teraz obniżona cena! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,19 m2, w bliskiej odległości od Stacji Merta Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

412 545 zł3 929 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zakup działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy przed wzrostem cen po wprowadzeniu planów ogólnych w 2026 r. Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,28 m² 12 882,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,28 m (powierzchnia całkowita z piwnicą: 56,28 m ), zlokalizowane przy ul. Rogalskiego 5 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 6-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Przy transakcji zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 811 m² 1 657 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy zlokalizowany na skrzyżowaniu ruchliwych ulic. Budynek jest wyremontowany, zmodernizowany i przystosowany do działalności biurowo usługowej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 700 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

nieruchomości Lublin* Do sprzedaży działka położona w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Siedliska Pierwsze, w gminie Fajsławice. Pierwsza linia zabudowy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

35,43 zł/m²50,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 50,8 m.kw. Piętro: 1 z 3 Przeznaczenie: biurowe, media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie, klimatyzacja Czynsz: 1 800 zł netto Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł110,80 m² 27 066,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń, dotychczas wykorzystywana jako przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł65,50 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz nowego mieszkania pod klucz ? Z przyjemnością przedstawiam tą Alternatywę! To wyjątkowa okazja zakupu przestronnego mieszkania w jednej z najdogodniejszych lokalizacji Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 900 zł89,46 m² 7 823,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania lokale w zabudowie bliźniaczej w Osowcu pod Grodziskiem Maz. Małe zaciszne osiedle pod lasem, dojazd asfaltem, niedaleko sklepy, centrum handlowe, przystanek kom. miejskiej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²605 m² 8 470 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 605 m2 w standardzie deweloperskim. Lokal usytuowany na parterze reprezentacyjnego budynku biurowo - usługowo - wystawienniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Lipno

Lipno,wielkopolskie

439 000 zł108,88 m² 4 031,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowe Osiedle Domów Jednorodzinnych w Lipnie - Idealne Miejsce dla Twojej Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego osiedla domów jednorodzinnych, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25 m2, znajdująca się w ścisłym Centrum miasta, w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. 27 Grudnia. Oferta dotyczy jednego lokalu mieszkalnego ze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²1 217,77 m² 48 710 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł224,10 m² 10 486,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:332 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

174 800 zł48,40 m² 3 611,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Al. Zwycięstwa. Układ funkcjonalny: - pokój/sypialnia nr 1, - pokój/sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:604 m²

Duży dom wolnostojący z potencjałem, idealnie nadający się do zamieszkania lub prowadzenia działalności wynajmu sezonowego, nieruchomość składa z 4 lokali mieszkalnych z odrębnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

17,22 zł/m²159,43 m² 2 745 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 159,43 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze, w bardzo dobrej lokalizacji z pełną infrastrukturą w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 085 zł201 100 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Twój prywatny las w sercu natury - Kazimierz, gm. Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Otwock, ul. Żeromskiego 19 Na wynajem oferujemy nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 180 m , zlokalizowany w Otwocku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji atal Aleja Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 323 zł41,11 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania z ogródkiem, które znajduje się w centrum kameralnego, nowo.