Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

472 118 zł40,01 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 300 m² 144,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8 300 m z domkiem w Jezierzycach Kościelnych. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł50,13 m² 4 288,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz lokalu w Centrum miasta? Mam dla Ciebie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w ładnej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 47,00 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

123 469 zł1 739 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie.

Szczegóły ogłoszenia

3 835 zł7 633 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp sa Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie informuje o planowanym najmie części nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działki nr 7/2 i 7/3 obr. Bagienica, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 875 zł51,11 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 51,11 m z loggią funkcjonalny układ, południowa ekspozycja. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 320 zł39,85 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc do urzędu skarbowego, brak prowizji. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w powstającej inwestycji w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie w stanie deweloperskim Ukończenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł31 m² 23 548,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w sercu Krakowa ul. Sarego Oferujemy atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze czteropiętrowej kamienicy z piękną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł180,75 m² 13 831,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

To rezydencja zaprojektowana według indywidualnego projektu Sławomira Rosolskiego - architekta stojącego m.in. za poznańskim City Parkiem. Już sam ten fakt ustawia tę nieruchomość w innej lidze:.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł220 m² 13 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 428 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni zabudowy 220 m2 , pow. użytkowa 180 m , usytuowanego na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ciche

Ciche,małopolskie

300 000 zł21 000 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam do sprzedania działki rolne w Cichem jest to kilka działek o średnim wymiarze 2000mkw nie czekaj, zadzwoń i umów się na prezentację - 0% od kupującego domsa Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł635,70 m² 5 818,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 358 m²

Oferta sprzedaży: na sprzedaż prestiżowa nieruchomość - dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 635,70 m (całkowitej 713,40 m ), położony na działce o powierzchni 2 358 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

33,21 zł/m²127 m² 4 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal magazynowy/hala o powierzchni 127 m2, usytuowany na parterze w budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze wylewka oraz terakota. W budynku prąd, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł118 m² 110,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Artystycznie wykończony, funkcjonalny apartament z trzema sypialniami w 19 Dzielnicy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

146,96 zł/m²44,23 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 44m2, w samym sercu Warszawy, gdzie Śródmieście spotyka się z Powiślem, w sąsiedztwie Uniwersytetu Muzycznego. ul. Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł150,39 m² 3 584,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę remax Home Pro Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni 150,39 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²116 m² 8 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 116m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 5 pokojowy lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł510 000 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny, powiat choszczeński zachodniopomorskie. Grunt rolny o pow. 51 ha w jednym rozłogu, uprawiany. Teren graniczy z ciekiem wodnym, istnieje więc możliwość wykorzystania cieku do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 056 m² 97,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w centrum miasta Choroszcz. Media : - prąd ,woda ,kanalizacja ,gaz, światłowód przy działce. Nieruchomość przeznaczona : - pod budowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

793 526 zł91,78 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | ogród + ogromny taras | idealne dla rodziny Cena promocyjna: 793 526 zł (zamiast 885 306 zł) - miejsce w hali garażowej: 43 000 zł - miejsca zależne 2 szt. w hali garażowej 64.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 40 m , ul. Paryska 16 | Saska Kępa. Oferujemy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Rzeszów, budziwój | Garaż + ogródek Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²380 m² 4 180 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 380m2 zlokalizowane na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Komfortowe wnętrza, rozproszone oświetlenie, doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

171 800 zł859 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W świdnicy 15 działek budowlanych o powierzchni od 859 do 1824 mkw położonych w miejscowości Świdnica 9 km od Zielonej Góry. Na działki wydane są decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:108 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwurodzinny dom w Sulikowie, ul.Zgorzelecka. Kancelaria Obrotu Nieruchomościami as Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,20 m² 5 073,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 12f. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130,70 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Istnieje możliwość zakupu mieszkania cena 1 599 000 pln z garażem i komórką lokalizacja: zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 9/4, położona w miejscowości Laski Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki. Nieruchomość o powierzchni 3006 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz widokowej działki w zacisznym, cichym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Przedstawiam na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mechlin w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł122,51 m² 7 746,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Małgorzata Biskup   na sprzedaż - w naszym biurze! Zabudowa bliźniacza - spokojna okolica - poszukiwana lokalizacja Stan deweloperski - Klient nie płaci pcc. Komfortowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

781 200 zł5 040 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Realton Nieruchomości! atuty: * Ustalone warunki zabudowy dla domów jednorodzinnych i usług; * Bardzo dobra komunikacja- 2minuty do dk44 oraz bliska odległość do A1 i A4; * Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł767 m² 5 867,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

NA sprzedaż pensjonat 767 m2 na dwóch działkach po 1600 m2 każda czyli 3200 m2 całość. 900 m od morza I szerokiej plaży Nieruchomość złożona z: 19 pokoi z łazienką, balkonem lub.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 303 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 915 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z możliwością zabudowy zaledwie 1,5 km od Liniewa.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł460 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 460 kw (w tym powierzchnia biurowa i socjalna 110mkw) zlokalizowaną w kompleksie budynków przemysłowo- produkcyjnych w Kielcach. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²36,40 m² 1 599 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 36,40 m2 zlokalizowany na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym, przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal nadaje się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł117,85 m² 7 628,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Nowoczesne osiedle domów w Łochowie! Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale cenisz sobie wygodę mieszkania? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Nowe zielone osiedle w Łochowie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł2 981 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł123 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowy apartament na wynajem w klimacie starego Sopotu, o powierzchni 123 m , znajdujący się w prestiżowej kamienicy. Wnętrza utrzymane są w klasycznym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł94,69 m² 6 230,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94,69 m2 położone na I piętrze w kamienicy plus przynależna komórka lokatorska oraz strych 15 mkw. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł42 100 m² 7,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** okazja *** możliwość podziału na mniejsze działki *** prąd I woda *** Nieruchomość rolna położona w malowniczej miejscowości w gminie Bakałarzewo- nadaje się pod panele.