Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

790 272 zł40,32 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal mieszkalny o pow. 44,40 m2 położony w budynku wielorodzinnym przy Armii Krajowej 17 w Pińczowie. Mieszkanie położone na IV piętrze składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,50 m² 6 184,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon. Do sprzedaży budynek o pow. użytkowej 107 m 2 + garaż 17,08 m 2. Parter i piętro doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł187 m² 10 160,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Interesująca nieruchomość przy ulicy Moniuszki! Do sprzedania mieszkanie w domu typu bliźniak na Osiedlu Oficerskim. Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, wydzieloną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł53,10 m² 11 996,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalnej mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2009 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie w budynku z II.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł175 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Na sprzedaż przestronny i ekonomiczny dom jednorodzinny w cichej i spokojnej miejscowości Witów-Kolonia. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, wygodę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 860 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2860m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Kruszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48,50 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bezpośrednia. Brak dodatkowych opłat oraz prowizji. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 48,50 m2 w Gliwicach w dzielnicy Sikornik przy ul. Żurawiej, za Biedronką. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59 108 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 5,9108 ha (59108 m2) w miejscowości Szczekarzewo przy drodze Łąkie - Rogowo w przepięknej okolicy otoczonej zielenią. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł1 438 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo wokół jest cisza, przestrzeń i zieleń. Właśnie takie miejsce czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł3 928 m² 99,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży sporej wielkości działki znajdującej się w Milikowicach - 7,5 km od Świdnicy. Działka o powierzchni 39,28.

Szczegóły ogłoszenia

20,56 zł/m²900 m² 18 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowny kliencie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu niezależnego budynku wolnostojącego położonego na 3200m2 działce o powierzchni użytkowej ok. 900m2 usytuowanego w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 368 m² 164,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o powierzchni 1368 m2. Działka jest niezabudowana i nieogrodzona. W kształcie nieregularnym - szerokość działki 29 m i długość 47m. W drodze bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

9 261 zł441 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia magazyn o pow. 441m2 przy ul. Boya- żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany magazyn znajdują się w niezależnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny second home lub prestiżowa inwestycja Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą luksusowego apartamentu na Wyspie Sobieszewskiej - jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Parkitka, ul. Poleska. Zamkniete osiedle. Do wynajęcia nowe mieszkanie. Winda. Komórka lokatorska. Możliwość miejsca parkingowego w hali garażowej. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

54 341 zł1 109 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Na sprzedaż cztery działki budowlane w miejscowości Drążeń, gmina Krzymów, powiat koniński, województwo wielkopolskie. Działki o powierzchniach: 1109 mkw, 1140 mkw, 1263.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,70 m² 64,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,70 m , położone w Siechnicach przy ul. Jana Pawła, w samym centrum miasta, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł5 276 m² 255,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o powierzchni 5276 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom 68 m | działka 270 m | Łódź Górna Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 996 m² 139,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Tczew Śliwiny, 83-110 Warunki Zabudowy Cena: 420 000 zł Powierzchnia: 2996 m nr.działki 31/8 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,07 m² 53,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem przy ul. Mateckiego (piątkowo). * mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone * wszystkie sprzęty prawie nowe * * własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji stolicy Wola przy ulicy Al.Solidarności 163. To dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 780 zł41,07 m² 14 336,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł94,38 m² 4 227,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem 80 m , Sławno, ul. Polanowska Zapraszamy do zapoznania się z wirtualnym spacerem 3D - powyżej! Podstawowe informacje Rodzaj nieruchomości: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł500 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są udziały spółki, której przedmiotem jest uprawa borówki na powierzchni 7 ha. Gospodarstwo rolne znajduje się w województwie zachodniopomorskim, gmina Chociwel, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

3 160 000 zł253,52 m² 12 464,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Hot oferta! tylko U nas! na sprzedaż wyjątkowy dom premium W otoczeniu zieleni - cisza, prywatność I nowoczesna technologia atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,26 m² 663 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal biurowy w Tarnowskich Górach, strzybnica. Budynek biurowy Nieruchomość stanowi wyremontowany i przygotowany kompleks biurowy. W budynku znajdują się min.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Łask

Łask,łódzkie

18 000 zł490 m² 36,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa w Łasku Powierzchnia 490m2 powierzchni magazynowej i biurowej, znajduje się w Łasku przy bardzo ruchliwej drodze do Pabianic i trasy S14. Działka ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł1 535 m² 5,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia miejsce parkingowe zlokalizowane przy ul. Siemaszki 1 w Krakowie. Przedmiotem najmu jest teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku przy ulicy żelaznej W Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²550 m² 30 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Usługowo-handlowy senatroska park 1.Lokalizacja Budynek położony przy ulicy Senatorskiej w pobliżu planowanej obwodnicy Południowej oraz w sąsiedztwie ronda zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł8 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka we wsi Holendry Baranowskie gmina Baranów o powierzchni 0,86 ha która znajduje się około 45 km od Warszawy. W bliskiej odległości szkoła podstawowa , sklepy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80,94 m² 4 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: tłumaczów Powierzchnia: 80,94 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, ogrzewanie węglowe Cena: 350 000 zł Opis: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

7 179 zł231 m² 31,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia obiekt magazynowo-usługowy w Gliwicach, 231 m kw. Informacja o obiekcie: obiekt składa się z: 1) 5 pomieszczeń połączonych ze sobą z przeznaczeniem magazynowo.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł158 m² 3 322,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy, które łączy nowoczesność z klasycznym urokiem. Mieszkanie i zajmuje całe piętro budynku. Mieszkania składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł2 002 m² 70,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki gruntu składającej się z dwóch geodezyjnie wydzielonych działek o powierzchni 1001m 2 każda i łącznej powierzchni 2002m 2 w Białej , gm. Zgierz. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,09 m² 5 633,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w samym centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Kiełpino. Domy o powierzchni 124m2.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł50 m² 4 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Mieszkanie położone jest w spokojnej miejscowości jasieniec gmina Kruklanki. Mieszkanie po kapitalnym.