Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 560 055 zł14 500 m² 107,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny przy trasie S8 o łącznej powierzchni 14500m kw. w bardzo atrakcyjne cenie. Działka z bardzo dużym potencjałem i możliwościami. Plan zagospodarowania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł34,50 m² 8 492,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34,5 m , zlokalizowany w cenionej i bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia Bydgoskim Przedmieściu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Zabłudów * Duża działka * 3000m2 ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki znajdującej się w miejscowości Zabłudów. Okolica gwarantuje piękne widoki, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

110 000 zł1 204 m² 91,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 12,04 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym, prostokątnym kształcie. W mpzp oznaczony jest symbolem 5mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł205 m² 2 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:763 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzezinka. Budynek świetnie nadaje się zarówno dla jednej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 092,30 m² 914,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna budynek niemieszkalny o powierzchni 1 092,30 m , posadowiony na działce 2 261 m , Jordanów Śląski. Przedmiotem oferty jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

268 800 zł960 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - 177 mn. Wszystkie media w pobliżu działki w drodze. Działka z wjazdem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł2 437 m² 3 241,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 614 m²

Oferta bez prowizji biura - Kupujący zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - obiekt Handlowo - Magazynowy w przemysłowej dzielnicy Białegostoku. Nieruchomość składa się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 306 m² 190,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia 3306 mkw. Brak zabudowy. Działka w drugim rzędzie - oddalona 70 m od ulicy, z dojazdem prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Siedlisko na uboczu, brak sąsiedztwa wokół, dookoła otacza las państwowy. Powierzchnia wynosi 5,3 ha. *Informacja, nie trzeba być rolnikiem, ani nie ma konieczności posiadania uprawnień rolniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie na Starym Podgórzu. Na ulicy Krakusa tuż przy ulicy Nadwiślańskiej. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Krakusa przecznicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:526 m²

Zakup wolny od podatku pcc 2%! W naszej ofercie, nowowybudowany parterowy dom przygotowany do własnej aranżacji o powierzchni 96 m2 na prężnie rozwijających się przedmieściach Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł368 m² 4 073,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Na sprzedaż przestronny dom piętrowy w wysokim standardzie połączony z dużym budynkiem garażowym z częścią usługową, wyposażony w energooszczędne technologie gruntowej pompy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł17,30 m² 4 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 17,3 m , idealna jako pierwsze mieszkanie, inwestycja pod wynajem lub spokojna baza do życia z dala od miejskiego zgiełku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zmień sposób, w jaki pracuje Twój zespół. Zapomnij o uciążliwych dojazdach, remontach i fakturach za prąd czy kawę. Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 20 arów, w okolicach Strzegomia. Przepiękna zielona i spokojna okolica. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł10 203 m² 78,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w miejscowości Sulejówek , obręb 58 , numer działek 67 i 71 (sprzedaż tylko obu działek) mpzp Dla działki 67 - X-mne6 Dla działki 71 - xmn8 Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł205 m² 3 556,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Nowa, niższa cena! Szukasz spokojnego i urokliwego miejsca do zamieszkania? Jesteś inwestorem i szukasz nowego projektu? Zainteresuje Cię ta ofertą sprzedaży domu w Przytocznej!.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Będzin Ksawera ul. Żwirki i Wigury do sprzedania mieszkanie własnościowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł178 m² 13 258,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 055 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W zacharzynie Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł554 m² 108,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 554 m położona w miejscowości Karwieńskie Błota, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł1 165 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1165 m2, zlokalizowana w atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód, objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł49 m² 10 816,33 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

1. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja W ścisłym centrum rzeszowa | niezależne, ustawne pokoje | oddzielna, funkcjonalna kuchnia | mieszkanie po generalnym remoncie (2 lata temu) | 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

23,74 zł/m²84,23 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Rudzie Śląskiej - Orzegów, ul. Hlonda 20 Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 84,23 m (bez piwnicy), zlokalizowany w Rudzie Śląskiej - Orzegowie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 882 m² 116,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działka w uroczym miejscu w pobliżu lasu zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy - w Dąbrówce Nowej. Na sprzedaż działka położone w miejscowości Dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł54 m² 3 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w Górach Sowich Grzmiąca, 1 km od Głuszycy Spokój, świeże powietrze i piękne widoki idealne miejsce do życia lub na wypady w góry! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski (2025) Gryfów Śląski | Działka 520 m | 84 m | Cena: 799 000 zł Nowa oferta z rynku pierwotnego! Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²99 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 99m2 (pow. uż. 77m2) mieści się na 2 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, bezczynszowe, wysokie, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł140 m² 28 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m , położony w sercu Miasteczka Wilanów jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 086 m² 64,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, solec-zdrój! do malinowego zdroju ok. 300 M ! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Solec-Zdrój, o powierzchni 0,3086 ha. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,97 m² 11 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom 'pod klucz' w Koźmicach Wielkich - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowy, nowy dom o powierzchni 102 m , wykończony w wysokim standardzie, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101,50 m² 49,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

***dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchnii ok 102 M2 W małkowie*** Prezentujemy Państwu 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 w Małkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł3 688 m² 26,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   na sprzedaż-tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu działkę rolną o powierzchni 3688mkw w miejscowości Trzebień gm. Dobrcz. Grunt klasa III.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł228 m² 162,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 4791 o powierzchni 228m , zapisaną w księdze wieczystej ka1b/00007759/7. Działka ma nieregularny kształt, teren nieruchomości płaski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł96,14 m² 7 385,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które kupuje się wyłącznie z kalkulatorem. I są takie, które oprócz liczb mają jeszcze charakter i historię. To mieszkanie przy ul. Raciborskiej w Katowicach ma.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł128,20 m² 7 402,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 805 m²

***oferta bezpośrednia - 0% wynagrodzenia od kupującego!*** dom wolnostojący W stanie surowym zamkniętym - dolaszewo Duża działka 2805 m2 - Poddasze użytkowe - Garaż w bryle budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 048 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Duża działka pod zabudowę o pow. 4048 m2, w miejscowości Dworek, ok. 3,5 km od plaży w Gąskach. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media; woda na działce,.