Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy trzypokojowy apartament z dwoma balkonami w inwestycji Apartamenty Ludwinów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł44,50 m² 14 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe W oliwie dla obcokrajowców. Lokalizacja: oliwa to najbardziej malownicza i pożądana dzielnica Gdańska. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,40 m² 7 484,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł73,50 m² 9 782,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania o ergonomicznym układzie? Zależy Ci na funkcjonalnym układzie i gotowym do wprowadzenia wnętrzu? To oferta właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Lekarty,warmińsko-mazurskie

175 000 zł2 516 m² 69,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa i Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystycznych. - polecamy Państwu działkę nr.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 3-pokojowy na wynajem - ul. Sarmacka Oferuję do wynajęcia wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 88 m , wykończony w wysokim standardzie i zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sławoborze

Sławoborze,zachodniopomorskie

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Niesamowita nieruchomość | Posiadłość | 2 domy |wiata na 6 samochodów | 4+7 pokoi z łazienkami Mam zaszczyt zaprezentować Państwu jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom na sprzedaż - Karpacz Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karpaczu - jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Obiekt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²42 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy na wynajem o powierzchni 42 m , zlokalizowany przy ul. Grenadierów w dzielnicy Bronowice. Lokal znajduje w idealnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Chrzanowo

Chrzanowo,warmińsko-mazurskie

70 210 zł1 003 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne i rolno-budowlane w Chrzanowie obok Ełku. Nieruchomość należy do kompleksu działek rolno-budowlanych wykorzystywanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł163,80 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.! PARTER : przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł135,24 m² 7 837,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w narożnej kamienicy przy ul. Piłsudskiego / Aleja nmp 13 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł110,47 m² 7 694,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Własnościowy lokal usługowy z witryną wystawową, miejscami 4 parkingowymi na działalność handlową, usługową, biurową. Lokal znajduje się na parterze budynku 2 piętrowego, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł296 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka ogrodowa rod "irys" w Darłowie przy ul. Mickiewicza Jest ona w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 13 m, o powierzchni 296 mkw. w odległości 3000.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 915 zł126,97 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum Krakowa. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł46,30 m² 28,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

: lokalizacja: ul. Sikorskiego 14, biłgoraj III piętro : W kilku słowach: mieszkanie o pow. 46,30 mkw w ścisłym centrum miasta, wyposażone, 2 pokoje, miejsca postojowe, piwnica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 252 zł33,35 m² 16 499,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Atuty nieruchomości: - przestronny, wielofunkcyjny dom z dwustanowiskowym garażem - Położenie w spokojnej, zielonej okolicy, przy jednocześnie bardzo dobrej komunikacji - Szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł92 366 m² 194,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Starczanowo (powiat wrzesiński, gmina Nekla, obręb Starczanowo). Oferowana nieruchomości jest przeznaczona aktywizację gospodarczą, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 225 zł40,36 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł54 m² 18 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł190 m² 3 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 130 m Tarnów, krzyż / Brzozówka Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m, położony w atrakcyjnej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 235 zł41,64 m² 11 484,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 pokoje z technologią Smart Home - blisko centrum i rzeki! atuty: nowoczesna inwestycja z technologią Smart Home i aplikacją mobilną ogrzewanie miejskie oraz wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł194,50 m² 9 249,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Tylko w Pepper House! Dom z charakterem i przestrzenią w Bojanie, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 194,5 m , położony na działce 1015.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł33 m² 103,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowiutka, pięknie wykończona dwupokojowa kawalerka o powierzchni 33 m2 zlokalizowana przy ul.Aleksandra Kotsisa 2 na Pradze Północ. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym mieści się jedynie 9 mieszkań - co zapewnia spokój i komfort. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł180 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Mam do zaoferowania fantastyczny dom wolnostojący zlokalizowany w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Dom posiada nie tylko trzypoziomowy, świetny rozkład, który umożliwia łatwe oddzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Tęczowa

Ełk,warmińsko-mazurskie

2 160 zł120 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa 120 m - Ełk, ul. Tęczowa Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 120 m zlokalizowana w Ełku przy ul. Tęczowej. Obiekt stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę o pow. 1000 m2 położona w Sownie, na obrzeżach Puszczy Goleniowskiej. Wydane warunki zabudowy dla domu wolnostojącego. Nieruchomość w sąsiedztwie lasu, na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł58,28 m² 10 209,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,28 m , położone na zamkniętym osiedlu Cudne Chmielniki.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł8 097 m² 24,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 8097 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł486 m² 5 141,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 921 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Sandomierza na Wzgórzu Świętopawelskim, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł65,35 m² 5 952,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na osiedlu Victoria. Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 65,35 m Powierzchnia piwnicy: 8,20 m Układ pomieszczeń: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł250 m² 11 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²