Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 400 zł55,21 m² 79,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, luksusowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, usytuowany na 2. piętrze niskiego budynku z oknami wychodzącymi na południowy wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

20,36 €/m²50,11 m² 1 020 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy hu6 o powierzchni 50,11 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 300 m² 348,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Marcinkowice gmina Oława. Nieruchomość o powierzchni 4300 m , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 304 m² 137,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Siepraw, powiat myślenicki, woj. małopolskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów (1304 m ), zlokalizowana w miejscowości Siepraw,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,66 m² 8 551,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie Dąbrowa Górnicza, gołonóg, ul. Kasprzaka Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gustownie urządzone i w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 370 000 zł597 m² 5 644,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podpoznańskich Biskupicach. Nieruchomość ze względu na swój.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł162,50 m² 6 680,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne mieszkanie o pow. całkowitej 162,5 m z trzema piwnicami komfort, przestrzeń i jakość - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 114,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 920 m² 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 135 m²

Działka o powierzchni 3135m 2 ma kształt zbliżony do prostokąta, teren jest płaski. Nieruchomość zabudowana jest trzypiętrowym budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni 3727,14m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł308 m² 4 870,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej willi o powierzchni użytkowej 223 m , posadowionej na działce 1136m , zlokalizowanej przy Alei Piłsudskiego na Rotmance. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 936 000 zł7 137 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 7 137 m/kw, objęta mpzp - oznaczona symbolem mw - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą. Wysokość budynków: do czterech.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 385 m² 1 444,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna 1385 m przy Trakcie Lubelskim w Warszawie (wawer), objęta mpzp mn/u, umożliwiającym realizację zabudowy usługowej lub mieszkalno-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 196 000 zł73,20 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 3-pokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Aquarius w Sopocie Na sprzedaż apartament o powierzchni 73,2 m położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 696 m² 265,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę nr 152/7 położoną W nowym kisielinie O powierzchni 1696M2. usytuowaną przy ulicy Leśnej na nowo budującym się osiedlu domków jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł101,52 m² 6 885,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom zamiast mieszkania -ogród i cisza 5 min od Legnicy! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - Dom w Arkadiach R2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,30 m² 14 340,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * 7 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 10 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * praktyczny rozkład mieszkania; * Szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

46,45 zł/m²33 m² 1 533 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia świetna lokalizacja! Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły lokalu: powierzchnia: 33 m (biurowa) 2 piętro + winda Oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43 m² 16 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 przy ul. Bruna na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, jadalni/gabinetu, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł332,50 m² 5 654,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy). Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł32 m² 11 218,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży przytulnego apartamentu, w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu- podczele. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze budynku z 2000 roku. W budynku zamontowana nowa.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 761 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu o nr 360/24, 361/24, 391/23, 981/23, o łącznej powierzchni 0,8761 ha, zlokalizowane w rejonie Alei Spacerowej i ul. Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123,50 m² 14 574,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy położony w ścisłym centrum miasta. Lokal narożny z dużymi witrynami, dzięki czemu jest bardzo dobrze wyeksponowany. Przez kilkanaście lat w lokalu prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

20 096 zł628 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala, magazyn, warsztat na parterze : - 2 pomieszczenia magazynowe (313 m + 315 m) - biura od 15 m do 60 m - zaplecze socjalne, łazienka przy hali - budynek murowany, ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 470 zł46,58 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rokita

Rokita,zachodniopomorskie

10 zł/m²50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 50m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w Rokita Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł915 m² 125,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - ługi ujskie Sypialnia miasta Piły, oddalona ok. 6km od granicy miasta Piła. Powierzchnia działki ok.915 m2, Działka płaska, w kształcie prostokąta. W pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł450 m² 1 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 687 m²

Biuro nieruchomości city invest Przedstawia na sprzedaż ogromny budynek wraz z działką, o bardzo wielu zastosowaniach. Nieruchomość usytuowana w żarach/kunice , wybudowana w 1871r.,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - Sauna - Cicha, spokojna okolica - Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone - Pełne zaplecze usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł890 m² 4 382,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

oferta na wyłączność biura "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż obiekt hotelowo gastronomiczny o łącznej pow. 890m 2 ( pow. użytkowa 720m 2 ). Budynek powstał w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam na wynajem wyjątkowy apartament w sercu Poznania. Szukasz miejsca, które łączy prestiżową lokalizację, komfort oraz nowoczesny styl życia? Ten apartament spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł1 599 m² 397,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z widokiem na Jezioro- kielno! lokalizacja: nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. W okolicy możemy dostrzec piękne jeziora, lasy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Wspólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

49,49 zł/m²76,79 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Super ofera! Oferujemy państwu na wynajem lokal o powierzchni 76,79m2, położony w centrum Goleniowa. Nieruchomość znajduje się na parterze z wejściem od chodnika w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł42,33 m² 26 435,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

***pl*** Na sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 42,2 m , położony na ostatnim, 5. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Scala przy ul. Łąkowej w Gdańsk. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy trasie Bydgoszcz - Inowrocław. - można tu zlokalizować każdą nieuciążliwą produkcję i usługi , łącznie z domem mieszkalnym i budynkiem administracyjnym. - mamy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł5 093 m² 27,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Łęk Dukielskich to właśnie lokalizacja i potencjał tej nieruchomości przyciągają uwagę. Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu, działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł284 m² 3 257,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż wielofunkcyjny budynek handlowo-usługowy o całkowitej pow. 300m z częścią mieszkalną, usytuowany w ścisłym centrum Chełma, przy ruchliwym przejściu dla pieszych.