Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł3 001 m² 166,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 30 arów z wydanym Pozwolenie na budowę 6 domów w zabudowie szeregowej. Działka znajduję się w Przeworsku przy ul. M. Kopernika 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł623 m² 96,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 623 m , położoną w spokojnej i malowniczej wsi Wawrzeńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł97 m² 13 814,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,32 m2 z ogrodem 21,56 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł2 021 m² 479,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w prestiżowej i prężnie rozwijającej się miejscowości Rudnik (gm. Wólka). To idealna propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł38 m² 23 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament o powierzchni 38m2 położony w budynku z 2018 roku w Krynicy Morskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, całkowicie wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 808 zł62,48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem blisko centrum W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,78 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu Nowoczesne mieszkanie na wynajem Leszno, gronowo | 53,8 m | balkon loggia | 2 sypialnie | winda Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł46,23 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 46,23 mkw. Czynsz najmu 1.500 zł.brutto, kaucja zabezpieczająca 3.000 zł. opłaty dodatkowe: e.e. gaz, śmieci, wywóz nieczystości, woda.

Szczegóły ogłoszenia

155 520 zł1 296 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki budowlane położone w miejscowości Bukowice (gmina, krośnice, powiat milicki). Działki położone przy drodze gminnej połączonej prostopadle z drogą główną.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł285 m² 7 719,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Brak prowizji od Kupującego! Ekskluzywna willa na sprzedaż Librantowa, ok. 7 km od centrum Nowego Sącza! Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna willa o powierzchni całkowitej 285 m (pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł1 258 m² 460,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w Brzesku, w sąsiedztwie ul. Piastowskiej. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana w oficynie w pobliżu ul. Lecha. Na 43m2 składają się: - kuchnia, - przestronny pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł168,83 m² 7 996,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na uboczu > powierzchnia działki 1000 m , całkowita domu 169 m , użytkowa 140,5 m > przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią > dwie duże łazienki > główna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam na wynajem budynek magazynowo biurowy, o powierzchni użytkowej ok 83 m2 zlokalizowany pod Gorzowem w miejscowości Deszczno w odległości ok. 7,5 km od ścisłego centrum miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

113 520 zł1 032 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - tylko w realty Polecamy działkę budowlaną na sprzedaż w bardzo urokliwym miejscu przy lesie nad jeziorem Działka znajduje się w miejscowości miastko gm.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 428 m² 77,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Malec k. Kęt Na sprzedaż działka nr 43/4 o powierzchni 1428 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Opole

Opole,opolskie

880 000 zł93,83 m² 9 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w symbiozie z naturą | duży ogród | blisko Opola | ostatni segment Dom, który funkcjonuje w harmonii z naturą, to idealna przestrzeń do życia i odpoczynku. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 564 zł65,33 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 931 m² 254,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży dużą działkę położoną w malowniczej okolicy tuż przy lesie łagiewnickim - Krajobraz Wzniesień Łódzkich. Działka o pow 3931m2 ma ksztalt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

95,32 zł/m²20,93 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 20,93 m2. Lokal mieści się na piątym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,43 m² 13 792,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,43 m2. W skład mieszkania wchodzą: * 3 pokoje * garderoba * oddzielna kuchnia * łazienka Do mieszkania przynależy komórka oraz piwnica. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Nowoczesny dom położony W wyjątkowej lokalizacji pod górami Z pięknym dużym ogrodem gotowy do wprowadzenia lub Z możliwością rozbudowy - aktualne pozwolenie! Link do filmu na yt:.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł31,30 m² 16 900,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 843 zł96,21 m² 9 727,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:74 m²

Lokalizacja Nowe Falenty to jedna z najbardziej pożądanych miejscowości pod Warszawą spokojna, zielona, a jednocześnie świetnie skomunikowana. Blisko stąd zarówno do Warszawy, jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,33 m² 8 871,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wiosenny rabat - 5000 zł na wybrane lokale dodatkowo Do wybranych lokali istnieje możliwość zakupu dwóch zewnętrznych miejsc parkingowych! Dwa miejsca parkingowe to wiele korzyści: - łatwiejsza.

Szczegóły ogłoszenia

64,78 zł/m²247 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 3-kondygnacyjny z parkingiem 247m2 ul. Jana Woronicza, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: prezentujemy wyjątkowy, trzykondygnacyjny lokal użytkowy o powierzchni 247 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 900 m² 763,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod aktywizację gospodarczą nr 99/53 w Dąbrówce przy ulicy Widok wraz z projektem budowlanym i prawomocnym pozwolenie, na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukają Państwo idealnej nieruchomości, zapewniającej poczucie przestrzeni i możliwości własnej aranżacji to ta oferta posiada ogromny potencjał i sprawdzi się idealnie. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²89,26 m² 8 033 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie miejsce, które od pierwszego dnia przyciąga spojrzenia i budzi ciekawość przechodniów. Ten lokal gastronomiczny łączy w sobie prestiż lokalizacji z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł116,58 m² 3 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w miejscowości Siedliska, gm. Nozdrzec, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

21 725 000 zł86 900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa przy drodze S5, zjazd Prusice - Kosinowo. Około 25 minut od centrum Wrocławia. Działka znajduje się przy samym węźle z S5. Idealna na budowę Stacji paliw, hotelu, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł113 m² 3 176,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:162 m²

Na sprzedaż budynek biurowy 5 km od centrum miasta. Nieruchomość położona w zachodniej części miasta Białystok, zlokalizowana wśród zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²150 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| klimatyzowana powierzchnia biurowa w biurowcu przy ruchliwej ulicy w ścisłym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich. Czynsz najmu za 1mkw. 75pln +.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na obrzeżach Tuszyna z dobrym wyjazdem na trasę, usytuowany w budynku wolnostojącym, może być przeznaczony na cele produkcyjne, magazynowe. Lokal pusty przygotowany do wynajmu. -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Kupujący zwolniony jest z podatku pcc - oszczędzasz 2% wartości nieruchomości! Spokój, nowoczesność i komfort - Twój nowy dom w Czernicy czeka! Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

To jest coś, co nie zdarza się w tej części Polski. Miejsce gdzie poczujesz ten klimat Podhala. Ale na Mazowszu. Przepiękne drewniane wykończenie, basen, staw i domek dla gości. Czytaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 349 m² 151,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada na sprzedaż: dz. nr 22893/26 o pow. 1349 m2 Łomża Działka położona jest na terenie województwa podlaskiego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł20,35 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 20,35 m , położoną na poddaszu budynku przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł1 017 m² 729,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o wybudowaniu domu nad morzem? Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą pięknie położonej działki w Pierwoszynie, około kilometra w linii prostej o morskiego brzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł170 m² 15 294,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni około 170m2 - Lublin, konstantynów W cenie lokalu pełne wyposażenie widoczne na zdjęciach - nowe umeblowanie, klimatyzacja, wentylacja,.