Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 530 000 zł59,80 m² 25 585,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 2-pokojowego loftu o powierzchni 59,8 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej charakterystycznych inwestycji w Krakowie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,30 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - osiedle kapusta, tarpno, grudziądz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 465 m² 67,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z szybkim dojazdem do miasta sąsiadująca z naturą. Szukasz terenu, który nie wymaga kosztownych prac ziemnych i niwelacji? Ta działka jest gotowa na Twoje plany. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł66,20 m² 9 818,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 66,2 m2 usytuowane na 2 piętrze w Kołobrzegu. Ekspozycja na stronę wschodnią, południową oraz zachodnią. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

45,12 zł/m²35,46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia parterowe piętro o powierzchni 35,46 m w kameralnym budynku przy Al. Tysiąclecia 43 w Nowy Targ, w pobliżu rynku. Lokal położony przy głównej ulicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 098 zł62,19 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m 2 w kameralnej inwestycji w Bronowicach. Na osiedlu znajduje się 8 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej, liczących.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,40 m² 5 163,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-Lipinki Łużyckie -3 pokoje na pierwszym piętrze -73,4 m2 -salon + dwa pokoje, kuchnia, wc i łazienka -garaż 16,22m2 -przy budynku plac zabaw i miejsca parkingowe -klimatyzacja -okna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 167 m² 76,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 2167 m Wrzeście (gmina Wicko) atuty: duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

34,99 zł/m²85,19 m² 2 981 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Kielcach przy ul. Mielczarskiego 10. Przedmiotem najmu są.

Szczegóły ogłoszenia

35 €/m²2 000 m² 70 000 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia wyjątkowy wielopoziomowy lokal o powierzchni 2000 m2 znajdujący się w Warszawie na bliskiej Woli. Lokal oferuje unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Źródła

Źródła,dolnośląskie

5 000 000 zł1 078 m² 4 638,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży wolnostojący obiekt produkcyjno- magazynowy z zapleczem socjalno biurowym 1078 m położony na działce o powierzchni niespełna 1 ha. Część produkcyjno- magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 758 560 zł9 852 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 0,9852 ha, władysławów, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 149/3 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 555 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W pełni wyposażony, stylowo urządzony apartament z ogródkiem na osiedlu Angielska Grobla, dewelopera pb Górski. Świetna propozycja mieszkania inwestycyjnego - lokal podzielony na dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,34 m² 8 548,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piła - osiedle zamość! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Dębnik

Dębnik,warmińsko-mazurskie

80 000 zł22 400 m² 3,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 2,24 ha, położone w miejscowości Dębnik, w gminie Reszel, powiat kętrzyński w spokojnej i uporządkowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 762 zł63,34 m² 8 347,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 1: przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe dwustronne mieszkanie, położone na parterze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [63,34] m to.

Szczegóły ogłoszenia

36,91 zł/m²149 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony w centrum Strzelec Krajeńskich, w doskonałej lokalizacji, idealnej do prowadzenia różnorodnej działalności handlowej, usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Wyjątkowy dom Z historią - ursus gołąbki Są domy, które po prostu stoją. I są takie, które opowiadają historię - tę rodzinną, wielopokoleniową, zakorzenioną w miejscu. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł138,40 m² 8 092,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiem Piotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68 m² 18 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m , zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 868 m² 117,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam, do zaoferowania mamy dla Państwa sprzedaż działki budowlanej, zlokalizowanej w Świecku o powierzchni 1868 m2. Numer działki - 48/6 Przyłącza - woda i prąd Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł36,90 m² 9 214,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą ciekawie zaaranżowanego mieszkania przy ul. Marii Zientary-Malewskiej (osiedle Kętrzyńskiego). Mieszkanie o powierzchni 36,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

202 980 zł1 990 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   działka Z aktualnym planem miejscowym - borek wlkp. Powiat gostyński dla inwestora / dewelopera / klienta indywidualnego na sprzedaż działka budowlana położona przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł271 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajęcia budynek hali magazynowej o pow. 271 m2 położony w Gliwicach. Informacje o obiekcie: opis obiektu: hala warsztatowo-magazynowa. Wymiary dł 23,50 m, szer 10,1.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł201 m² 1 243,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Parterowy lokal usługowy - niezależny obiekt w centrum osiedla, na aptekę, usługi weterynaryjne, usługi fryzjerskie/kosmetyczne, z możliwością rozbudowy kondygnacji. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł929 m² 150,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: * Powierzchnia: ok. 929 m * Kształt: prostokąt umożliwiający wygodną zabudowę. * dojazd: droga gruntowa, około 300 m od drogi asfaltowej. * media: gaz dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

25,71 zł/m²70 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy do wynajęcia w Radłowie Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 70,53 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja przy trasie Mszczonów -tarczyn 5 km do Mszczonowa {s8 Warszawa-Katowice] , 7 km. Tarczyn {trasa S7 Warszawa-Radom} ,działka znajduje na terenie nowo powstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł44,58 m² 31 381,79 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kolejowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł70,15 m² 8 937,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta promocja - cena 627 000,- za 70M2. Apartament w wysokim standardzie. Ustroń do sprzedaży apartament położony na piętrze budynku jednopiętrowego o powierzchni 70m2. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł424 m² 6 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Dom marzeń wśród zieleni- ogród, staw i własny kawałek lasu Wyjątkowy dom w Gorzowie - 424 m #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

951 000 zł53,20 m² 17 875,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja ul. Dąbska, osiedle "nowe Dąbie", dzielnica dąbie/grzegórzkiparter w 2-piętrowym, nowoczesnym budynku z windą z 2016 r. osiedle zamknięte i strzeżonew okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł620 m² 4 306,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:25 m²

Dom wolnostojący czarnochowicee - gm. Wieliczka Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2-pokojowy | Metro Dworzec Gdański | Loggia| Miejsce postojowe| Widok na panoramę Warszawy Na wynajem elegancki, świeżo wykończony apartament o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7350/4186/omw budynek I osiedle - ul. Wrzeciono Piętro 2 z 4 układ pomieszczeń - 27 m2 Mieszkanie: kuchnia, pokój, łazienka z toaletą umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 018 m² 73,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z gotowym projektem domu i aktualnym pozwoleniem na budowę! Jeśli marzysz o budowie własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 874 m² 246,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Morzyczyn (gm. Kobylanka, pow. stardgardzki, woj. zachodniopomorskie), o powierzchni 4874 m2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 055 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy przestrzeń, cisza, widok na łąki - Wyczechowo w gminie. Somonino Na sprzedaż działka budowlana nr 103/32 położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,69 m² 93,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 26,69 m - ul. Garbary 43a, poznań (przy Starym Rynku) nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem pokój z aneksem + korytarz: 22 m kuchnia: pełne, nowe agd wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana. Lokal składa się z : - salonu z balkonem typu loggia - sypialni - pokoju/sypialni - widnej kuchni - łazienki.