Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

205 000 zł3 050 m² 67,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w województwie Mazowieckim, powiecie Mińskim, gminie Mińsk Mazowiecki, miejscowości Budy Barcząckie. Jest to ostatnia dostępna działka o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,70 m² 7 316,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym zrealizujesz swoją wizję idealnego wnętrza ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Władysława Bandurskiego w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł240 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym Twoja baza do stworzenia wymarzonego miejsca. Ten dom w stanie surowym otwartym to wyjątkowa propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł12 301 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli szukasz nieruchomości przy lesie w bliskiej odległości od jeziora to oferta jest skierowana do Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,10 m² 6 497,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2, usytuowanie na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł8 945 m² 402,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy idealną nieruchomość do zamieszkania i jednocześnie prowadzenia działalności gospodarczej! Oferta dotyczy nieruchomości położonej w spokojnej, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

119 700 zł665 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł179,52 m² 8 355,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Zapraszam do zakupu parterowego domu w cichym zakątku niedalko granicy polsko-niemieckiej. Przestronny dom o powierzchni całkowitej: 179,52m2, a w tym: - wiatrołap 5,81m2, - hall 16,13m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji i podatku (pcc)! Gotowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m2 (3 kondygnacje, piętro bez skosów) o podwyższonym standardzie, z garażem (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł480 m² 3 104,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam budynek murowany o przeznaczeniu Handlowo- usługowym o pow 480 m2 pow użytkowej pow. zabudowy 147 m2. usytuowany w centralnej części Kalisza. Zbudowany w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dostępna wyłacznie W polska nieruchomości! Na sprzedaż mały dom 4 pokojowy o powierzchni użytkowej 120 m2, stan deweloperski. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny apartament 3-pokojowy na Osiedlu Leśnym - 104 m + 2 balkony + miejsce parkingowe w garażu - Fort Bema Najważniejsze atuty: 104 m przestrzeni - jasne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

5A/3 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 39 m2 + ogródek 24 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny dom w rekreacyjnej okolicy - Łysiny

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²77 m² 4 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 77 M2 parter.ŚRÓDMIEŚCIE PIOTRKÓW TRYBUNALSKI. Nowy budynek handlowo-usługowo-mieszkalny. Parter. Lokalizacja przy głównej ulicy miasta Piłsudskiego ,możliwość parkowania przy.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł58 m² 12 241,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3/4 pokoje tuż przy skm Ursus-Niedźwiadek Prezentujemy słoneczną nieruchomość w zielonej części Ursusa, która łączy świetną komunikację z ciszą niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 425 zł31,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce, twoje zasady. Odkryj możliwości! Gotowy na coś więcej niż standard? Masz dość szukania miejsca, które naprawdę pasuje do Ciebie? Większość małych mieszkań to kawalerki, ale mam.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł7 532 m² 29,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Korzeniec -miejscowość położona przy drodze Przemyśl-Bircza, na terenie malowniczego Pogórza Przemysko-Dynowskiego. Działka o pow. 75,32 ara, o nieregularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,50 m² 7 032,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Serdecznie polecamy do zakupu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku, który zlokalizowany jest przy ulicy Grunwaldzkiej w Sokołowie Podlaskim. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. 2 pokoje, kamienica, żary ul. Szpitalna 2 I piętro, ogródek,garaż W cenie Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 49 m2 rozmieszczono: - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarnym. Dom o powierzchni całkowitej ok 240 m2 składa się z: piwnica: ok. 9m2 parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł54,91 m² 11 600,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone przy ul. Zamenhofa 21 w Białymstoku, w klimatycznej kamienicy z lat 50. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł300 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż dom wypoczynkowy całoroczny Dębina, ul.Pogodna, gmina Ustka, 1.980.000,-PLN Na sprzedaż całoroczny dom mieszkalno usługowy w pełni wyposażony położony zaledwie 500 m od morza.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł47,72 m² 19 174,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł9 039 m² 386,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

przy drodze; media/instalacje: gaz, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, nowa zabudowa; dojazd: droga asfaltowa; wymiary: 38x260; do sprzedania jedyna taka działka w Nowym Targu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:479 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Piaski za Krynicą Morską. Dom o powierzchni 200m2, z 6 pokojami - każdy z łazienką. Ogrzewanie centralne, piec na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2. Janówek, gmina Piaski. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania symbolem 78M4 - Tereny zabudowy zagrodowej - dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacje pod numerem   . Na Wynajem 3 Pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 3 piętrowym) przy ulicy Świtycz-Widackiej, osiedle Pieczewo. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem i budynkiem gospodarczym usytuowana przy głównej drodze krajowej nr. 19 w miejscowości Wyżne, gm. Czudec. Działka o powierzchni 1,20ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

856 040 zł21 401 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Poczucie swobody I niezależności - działka Z możliwością uzyskania warunków zabudowy oraz podziału. Duża działka na razie rolna lecz z dostępem do drogi publicznej oraz mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 000 zł54,88 m² 10 149,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta W naszym biurze uwaga: mieszkanie znajduje się W strzebielinie koło bolszewa I kębłowa Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, dla siebie lub swojej rodziny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Prusy,małopolskie

598 000 zł1 188 m² 503,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Prusach - granica Krakowa Powierzchnia: ok. 12 ar Cena: 580 000 zł Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną w Prusach, tuż przy granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł72,39 m² 32 463,05 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy luksusowy apartament na sprzedaż w biznesowym sercu Warszawy, położony przy ulicy Grzybowskiej 37, w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Norblina oraz Browarów Warszawskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł36 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 000 zł100,20 m² 4 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 123,37 m2, realizowany według projektu firmy archon Dom w Kostrzewach 6. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

628 320 zł65,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł66,62 m² 3 452,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze budynku przy ul. ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Stąporków,świętokrzyskie

3 998 000 zł1 168 m² 3 423 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej informacji: iwona 511*014*820 na sprzedaż Doskonale prosperująca hurtownia budowlana z pełnym wyposażeniem! Duża, w pełni utwardzona działka 5305 m Dwa funkcjonalne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

296 000 zł29,65 m² 9 983,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal W sercu ełku - ul. Wojska polskiego 10 Szukasz prestiżowego miejsca na swój biznes lub bezpiecznej inwestycji kapitału? Ta oferta łączy w sobie topową lokalizację.