Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - 54,12 m Tarnów, ul. Skrzyszowska | Osiedle Nowa Pradolina Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,12 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł50,90 m² 18 860,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,70 m² 9 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowana w atrakcyjnej części Piła, w pobliżu centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł4 254 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferta skierowana jest do firm poszukujących nowoczesnej i prestiżowej przestrzeni magazynowo-biurowej, realizowanej w modelu partnerskim i dopasowanej do długoterminowych planów rozwoju!.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł8 600 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana- mieszkaniowa o powierzchni 8600 m2, która została już podzielona na 6 działek z wytyczoną drogą dojazdową o szerokości 8 metrów. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bemo oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Bogucinie o powierzchni 1500 m2. Działka usytuowana na płaskiej powierzchni z zezwoleniem na podłączenie prądu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Unikalny Dworek Wronowice z własnym parkiem i stawem. Budynek o powierzchni 250m2, wybudowany został w dwudziestoleciu międzywojennym na miejscu zniszczonego pałacyku. Posiada 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 972 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.410556, 21.113194 Gmina Nieporęt, Wólka Radzymińska ul. Szkolna Numer ewidencyjny 421 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Włóki

Włóki,kujawsko-pomorskie

990 000 zł300,20 m² 3 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dolna Wilda - Kompaktowa kawalerka 30m2, która ma wszystko. Gorąco polecamy do wynajęcia gustownie wykończoną kawalerkę z wydzielona strefą sypialnianą przy ul. Dolna Wilda w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta tylko W naszej agencji! Działka o powierzchni 3000 m2 z wydaną "decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania" na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł746 m² 159,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Kościerzyce, powiat brzeski. Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 746 m , położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł59,72 m² 13 864,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu z charakterem i stylem, gotowym od zaraz? Klimatyczne kamienice są w Twoim guście? Chcesz mieszkać w sercu Wildy, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie na piętrze - Aleja Krakowska 2.0 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości quality ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne działki budowlane jednorodzinne i rekreacyjne, z prawnym dostępem i korzystaniem z plaży i mola na jeziorze Wdzydzkim. Do jeziora około 350 metrów (plaża.

Szczegóły ogłoszenia

116 220 zł1 788 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Kierlikówka (gmina Trzciana). Media (prąd, woda, gaz) w drodze Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 128 990 zł300 m² 3 763,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż - dwukondygnacyjny lokal usługowo-magazynowo-warsztatowy O łącznej powierzchni ok. 300 m 15 miejsc parkingowych fotowoltaika pompa ciepła monitoring ul. Daszyńskiego 101 Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł82 m² 19,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna W pszowie! Oferujemy na wynajem halę przemysłową o całkowitej powierzchni ok. 82 m2, położoną na odnowionym i zagospodarowanym terenie przemysłowym po kwk.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł614 m² 732,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa w centrum Starego Konina - Starówka. Nieruchomość zabudowana budynkiem 200m2. Powierzchnia działki 614m2, działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,86 m² 15 436,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | gdańsk śródmieście | gotowe do zamieszkania | doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,86 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²67 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcie pomieszczenie biurowe na Sołtysowicach o pow.67m2 Pomieszczenie bardzo jasne,duże,dodatkowo do dyspozycji kuchnia i łazienka. Wolne od zaraz. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania przestronny budynek mieszkalny / usługowy z użytkowym poddaszem o powierzchni całkowitej ok. 500m2 w znakomitej lokalizacji miasta. Idealny na zamieszkanie i prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł146,30 m² 5 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis nieruchomości: na przestronnej, 2000-metrowej działce znajduje się pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami, drzewami i krzewami, tworzącymi atmosferę prywatnego parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł210 m² 23 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dołuje,zachodniopomorskie

899 000 zł3 003 m² 299,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana w spokojnej okolicy. Działka o powierzchni 3003m. Dodatkowe informacje: - wydane pozwolenie na budowę trzech domów jednorodzinnych lub czterech bliźniaków.

Szczegóły ogłoszenia

30,85 zł/m²94 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,50 m² 15 970,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokoje Przemyślany projekt architekta Modne i funkcjonalne wnętrze Kuchnia wyposażona w sprzęty agd marki Bosch i Samsung Wygodna kanapa z funkcją spania Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka 5 000 m kaliszany kolonia, gm. Józefów (pow. Opolski, woj. Lubelskie) usługi komercyjne + zabudowa mieszkaniowa , I linia zabudowy , media Jak przysłowie polskie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł804 m² 286,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta godna polecenia! zapraszamy serdecznie! oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane w Mysłowicach, które znajdują się w dzielnicy Kosztowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Mieszkanie dostępne od zaraz! okolica: spokojna lokalizacja - Kiełczów. Zielona, rodzinna okolica. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł28,27 m² 2 971,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kontener mieszkalny na sprzedaz bez działki Na sprzedaż kontener mieszkalny o powierzchni 28 m i wymiarach: długość: 12,19 m szerokość: 2,44 m wysokość: 2,59 m Kontener.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w miejscowości Łebieniec. Dzięki trasie kaszubskiej szybkie połączenie z trójmiastem. Hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł11 593 m² 85,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna duża działka blisko jeziora na skraju Puszczy Zielonka. Lekko spadzisty teren pozwoli zaprojektować tarasowo teren. Możliwość uzyskania warunków zabudowy na zasadzie sąsiedztwa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł390 m² 2 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 053 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy na jednej działce o powierzchni około 390 m2 zlokalizowany w spokojnej części Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posadowiona jest na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł1 200 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane 1200 m w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł3 000 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki położonej w Pruskiej Łące, gmina Kowalewo Pomorskie. Dla w/w dzialki można uzyskać warunki zabudowy dla jednego lub dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł42,56 m² 17 974,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68,18 m² 10 252,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.