Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 287 000 zł69,72 m² 18 459,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania usytuowanego w centrum Ustronia Morskiego 50 m od plaży Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł136 800 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tawęcino gm. Nowa Wieś Lęborska. Piękny teren pod stadninę koni! Blisko 14 ha na które składa się kilkadziesiąt działek. Z tego: 5,2 ha - grunty orne; 5,14 ha - łąki; 3,34 ha - nieużytki,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 159 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 18,5 km od lublina, pod zabudowę mieszkaniową lub usługową! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrzwica.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 000 m² 1 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Pragnę Państwu zaprezentować lokal handlowo-usługowy z funkcją mieszkalną na piętrze w samym centrum Gniewkowa przy ulicy Sienkiewicza. Dotychczas lokal był wynajmowany dla sieci sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²150 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia parter o pow. 150 m2 w w olnostojącym budynku z trzema miejscami postojowymi. Nieruchomość położona w Centrum Lubina przy ulicy Odrodzenia - jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasne, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,09 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze zadbanego, ocieplonego bloku z cegły (lata 60.).

Szczegóły ogłoszenia

900 zł14 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w trzypokojowym mieszkaniu blisko uczelni - dzielnica Wieniawa. Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 14m w lokalizacji typowo studenckiej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł112,40 m² 14 048,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze klimatycznej kamienicy z XIX wieku zlokalizowanej we Wrzeszczu przy ul. Stefana Pileckiego. Budynek mimo swojego.

Szczegóły ogłoszenia

884 500 zł3 538 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Henryków - Urocze z pozwoleniem na budowę. Pod lupą Trzy działki w tym dwie budowlane z pozwoleniem na budowę, u zbiegu ulic Społecznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,50 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Opis nieruchomości: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone przy ul. Pułaskiego w Krakowie. Lokal znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Smochowice, mieszkanie w budynku wolnostojącym na wynajem - 62m2 , spokojna okolica domków jednorodzinnych. Na powierzchnię 62m2 składają się: - salon z kominkiem, - kuchnia , - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w dobrym standardzie o pow. 28m2, składający się z jednego pomieszczenia, przedzielonego zabudową mebli na 2 części. Dodatkowo szafy w zabudowie. Położony na IV.

Szczegóły ogłoszenia

27,10 zł/m²36,90 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Okrzei Powierzchnia: 36,90 m.kw. Piętro: 3 z 3 Przeznaczenie: biurowe, media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie, czynsz: 1 000zł netto Opis: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł8 400 m² 54,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości stefanowice gm. Zbąszyń niedaleko Nowego Tomyśla Polecam dużą piękną działkę z własnym lasem. Komfortowa przestrzeń z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

121 680 zł1 521 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Potęgowo,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,40 m² 3 130,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, położone na drugim piętrze w budynku zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową. Lokal do remontu, co daje możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł30,39 m² 20 401,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz ładnej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę w całości.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł9 100 m² 6,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,91 ha, położona w miejscowości Kozłówek (gmina Wiśniowa, powiat strzyżowski). Grunt stanowi ziemia orna w klasie riva, idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł10 053 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam: dużą, atrakcyjną działkę położoną tuż pod Wrocławiem w miejscowości Wilkszyn przy ulicy Szkolnej o powierzchni 1,0053 ha. Nieruchomość idealna pod inwestycje, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Krakowa. Mieszkanie znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze bloku z lat 70-tych, a jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł226,15 m² 3 090,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Lokalizacja: ryjewo - duża wieś w północnej Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

11,11 zł/m²180 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Kompletnie wyposażony zakład stolarski ( usługi, produkcja, renowacja, antyki) z kilkudziesięcioletnią praktyką, renomą,znana marka na rynku ogólnopolskim do wynajmu, z uwagi na wiek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Górkach Działka mieści się zaraz przy granicy z Winowem a Górkami. Szybki dojazd do Opola. Powierzchnia 10a Jest prąd, woda i kanalizacja mpzp - mn.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł6 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami. Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min. Wymiary ok 120x50. Powierzchnia zabudowy do 70%. Możliwa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,70 m² 6 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Strzyżów, ul. 700-Lecia - umeblowane mieszkanie 45,70 m2 na IV piętrze bloku; dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz przynależna piwnica; - media: prąd, gaz, miejskie c.o.;.

Szczegóły ogłoszenia

79 170 zł609 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej okolicy - Koty, gmina Tworóg Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 8 działek budowlanych, położonych w urokliwej miejscowości Koty,.

Szczegóły ogłoszenia

957 000 zł240 m² 3 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niższa cena! na sprzedaż wolnostojący dom W gorzowie wlkp osiedle janice! Z osiedla piękny widok na wartę! W zasięgu ścieżka rowerowa do santoka, wawrowa! atuty oferty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł123 m² 4 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w Rogowie Sobóckim (ok. 25 mkw od Wrocławia i 3 km od Sobótki). Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

26,04 zł/m²96 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 96 m w centrum handlowym " Handlowiec". Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i jest gotowy do użytku. Posiada duże witryny, parking oraz dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł173 m² 40,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Dom na wynajem o powierzchni 174 m , usytuowany na wyjątkowo przestronnej działce o powierzchni blisko 2 hektarów. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł76,59 m² 9 779,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, idealne dla rodziny szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i na inwestycję, poożone.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kajkowo

Kajkowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 001 m² 149,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w miejscowości miejscowości Cibory Oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki budowlane, idealne pod budowę domu lub inwestycję: działka nr 251/13 obręb Kajkowo - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w gminie Lelów, w budynku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na parterze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gruta

Gruta,kujawsko-pomorskie

829 000 zł151,10 m² 5 486,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Elegancki projekt domu wyróżniający się prostą bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 151,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,82 m² 16 159,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,85 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, klimatycznego mieszkania o powierzchni ok. 65 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł806 m² 682,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka 806M2/ sulejówek, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 806 m2 w Sulejówku. Działka w kształcie prostokątnym o wym. 27,5 x 29 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł300 m² 5 496,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom po generalnym remoncie - idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję. Funkcjonalny i starannie wyremontowany dom wolnostojący, który łączy wygodę codziennego życia z dużym.