Nieruchomości

238 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

275 000 zł2 667 m² 103,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa. Nowe Jaroszowice. Tylko 5 min od miasta Bolesławiec! Bardzo spokojna lokalizacja! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 177/9 o powierzchni 2667.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 274 zł53,99 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł155 m² 8 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż klasyczna za gotówkę i w kredycie bankowym lub Dom dostępny od ręki. Wprowadź się od razu - wykończony i bez koniecznych nakładów. Dlaczego to wyjątkowa oferta? Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie ul. Lutomierska , w okolicach Manufaktury. W dobrym punkcie komunikacyjnym - komunikacja z ul. Lutomierskiej, limanowskiego i Al. Włókniarzy, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75,70 m² 13 077,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w sercu Ustronia Zeta Park Cena: 1 020 000 zł Powierzchnia: 75,70 m + taras 17 m Lokalizacja: ustroń, prestiżowe osiedle Zeta Park Dodatkowo: miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł150,98 m² 4 967,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy bliźniacze na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu komfort, spokój i wygoda! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych, parterowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł69,34 m² 46,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękny, luksusowy, 2 pokojowy apartament z dużym tarasem w prestiżowym budynku przy ul. Dmowskiego 5C we Wrześni. Lokal znajduje się na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł1 611 m² 949,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek biurowy w pobliżu centrum Bielska-Białej. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 611 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł890 m² 514,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Żernicy koło Gliwic o powierzchni 890m2. Działka jest uzbrojona w energię elektryczną, gaz i wodę ( media w granicy działki).

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Marzysz o idealnym miejscu dla siebie i swojej rodziny? Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 156 m2 usytuowany na działce o powierzchni 835 m2 zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł60,93 m² 6 072,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym mieszkaniu dla rodziny lub pod inwestycję w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł36 m² 19 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 m2 znajdujące się przy ulicy Rydlówka, w Krakowie. Dostępne również inne metraże I kondygnacje. * IV piętro * bez pcc * do.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości ligota, powiat bielski o powierzchni 900 mkw. Działka posiada dogodny dojazd do drogi dk1 w kierunku Katowice - Bielsko - Biała. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,50 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

543 950 zł47,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 250 m idealny pod usługi przy ul. Żeromskiego 86. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , zlokalizowany na drugim piętrze w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Lutoryż koło Boguchwały. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł328 m² 182,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 328 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Hutnik w Chorzowie Batorym. Działka znajduje się w wyjątkowo wygodnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł191 m² 4 450,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz solidnego domu w spokojnej okolicy, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu spaceru? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł90,90 m² 1 705,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 o pow. 57 m2. Jest on usytuowanym na parterze przedmiotowego budynku i składa się z dwóch pokoi (o pow. użytkowej: 21,40 m2, 20,20 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 000 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż Nowe mieszkania w budowanym obecnie budynku przy ul. Husarskiej w Wałbrzychu. Nowa Inwestycja obejmuje budynek, który mieścic będzie 19.

Szczegóły ogłoszenia

127 655 zł2 321 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/23 o powierzchni 2321 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł48 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szukasz miejsca, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru zasłon? Oto mieszkanie, które przeszło gruntowny lifting i tylko czeka, aż wstawisz do niego swoje ulubione rośliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł140,30 m² 9 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż dom - 1/1 bliźniaka o powierzchni ok.140 m położony na działce 760 m. Nieruchomość znajduję się w Międzyborowie w pełni podłączona do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,20 m² 8 006,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! mieszkanie do generalnego remontu! Sam zaprojektuj swoje nowe gniazdko :) tylko 8 tys/m2 lsm - jedno z ulubionych osiedli w Lublinie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł44 m² 16 931,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Gotowe w 2028!/ 2 pokoje z tarasem 30 m2/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 333 m² 97,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1333 mkw , kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 53 m szerokości x 26 m głębokości, położona w miejscowości Kruszynek, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł36,60 m² 23 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł99 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych na nowo powstałym osiedlu w miejscowości Kłaj. Dom o powierzchni użytkowej 102 m2. Projekt domu - Archon w Malinówkach 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 204 m² 181,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2204 m z zabudową Sokółki, gmina Kazimierz Biskupi Na sprzedaż działka o powierzchni 2204 m (0,2204 ha), położona w miejscowości Sokółki, gmina Kazimierz Biskupi, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 460 zł36,76 m² 15 568 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji. Rozkład:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię - oddzielna, ustawna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2106

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogrodem, położone w miejscowości Fałkowo, w bardzo dobrej i spokojnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do drogi ekspresowej S5. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł55,14 m² 9 956 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słoneczna zatoka - inwestycja, która pracuje za ciebie! Marzysz o nieruchomości, która nie tylko jest piękna i komfortowa, ale przede wszystkim zarabia sama na siebie? Słoneczna Zatoka to.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł59,40 m² 13 282,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - Gdynia Karwiny Oferuję całkowicie odmienione, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, który właściciel przeprowadził w 2025 roku z myślą.