Nieruchomości

238 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 000 zł495 m² 505 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży nieruchomości obejmującej kompleks trzech działek budowlanych o charakterze usługowym w tym jednej zabudowanej starym budynkiem szkolnym o pow. 421,26 m2 oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł130 m² 10 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowoczesny dom pod Warszawą | 130 m + poddasze | cisza, lasy i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż komfortowy, nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł25,17 m² 10 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, z możliwością wykończenia pod klucz. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy) Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602 101.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł23 m² 11 739,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - urokliwą działkę budowlaną położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną dla osób ceniących naturę i ciszę. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny (piętro segmentu) znajdujący się w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie szeregowej we Mszczonowie- około 1 km od centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 007 m² 116,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu dużą działkę w ładnej okolicy z możliwością budowy sześciu budynków rekreacyjnych wraz z konieczną infrastrukturą. Nieruchomość położona jest tylko kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 082 zł99,25 m² 8 051,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zadzwoń już dziś! Komfort i wygoda na co dzień To kameralna inwestycja, stworzona dla osób ceniących spokój, prywatność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 381 zł79,59 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M2 - ogródek: 24 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przemocze

Przemocze,zachodniopomorskie

135 000 zł1 960 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960.

Szczegóły ogłoszenia

704 710 zł58,61 m² 12 023,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,61 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym. Doskonała oferta dla osób szukających miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version below) Do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją w samym sercu miasta - w prestiżowym budynku przy ul. Biskupiej! lokalizacja: ul. Biskupia to spokojny zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż komfortowe, jednopoziomowe mieszkanie położone w Chojnicach - na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł28,20 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne i jasne - Osobna kuchnia | 15 min do Centrum | Idealne na start lub pod wynajem! Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o własnym kącie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 260 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Sprzedaż działki budowlanej z mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Cena tylko 150 zł /m2. Wola Grzymkowa - ul. Placydowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą mieszkania typu studio położonego w okolicach ścisłego centrum Katowic przy ul. Fliegera. Wnętrze odświeżone, wygodne, przestronne! Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł219 m² 4 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom w spokojnej oazie, zaledwie kilka minut od miasta. Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie komfortu, luksusu i doskonałej lokalizacji. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł689 m² 111,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gilowice działka o pow. 689 m2 budowlana dwie drogi widok Cena: 77 000 zł Gilowice ul. Habdasy - atrakcyjnie położona działka budowlana, widokowa, w spokojnej i zielonej okolicy. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

847 800 zł78,50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy 4-pokojowy apartament nr 5 nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 78,5 m2. Lokal mieszkalny - idealny dla rodzin - znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 158 m² 94,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji i pcc - faktura vat. Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji, a my zapewniamy kompleksową obsługę na.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł122,30 m² 22 068,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży oferujemy przestronne i wysokie mieszkanie w pięknej kamienicy z około 1907 roku znajdujące się na 1 piętrze w Sopocie, przy ul. Sobieskiego. Trzystronne, czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł11 600 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Kobylnicy przy ul. Kasztanowej o łącznej powierzchni 11 600 m . Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

129 999 zł73,14 m² 1 777,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Zapraszam na prezentacje domu położonego w Kleszczelach przy ul. Źródlanej. Dom znajduje się w malowniczej okolicy w samym sercu Zielonych Płuc Polski. Przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Własność. Nieruchomość położona w centrum miejscowości Szadzko 2 km od Dobrzan. Działka o powierzchni 1100 m kw znajduje się przy bocznej asfaltowej ulicy, która stanowi dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł131 m² 4 885,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 132 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł8 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa usytuowana w miejscowości Bukówka Nowa, gmina Żabia Wola, ok 30 km. od Warszawy. Działka przylega bezpośrednio do trasy katowickiej z dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171 m² 9 064,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż komfortowy dom przy ulicy Złotej w Gdyni Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę na rynku nieruchomości na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 806 zł83,42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Budynek A - Oddanie II-Kwartał 2027 A01 Aleja Mickiewicza nowe mieszkania w Osielsku, zielona lokalizacja blisko Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc! Aleja Mickiewicza to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 165 m² 339,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W szlembarku Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Szlembark, powiat nowotarski, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 1165 m Cena: 395 000 zł Nr.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 500 m² 25,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow. 3500 m2 położona w Stogniewicach gmina Rychtal, powiat kępiński , w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych. Posiada dostęp do dwóch dróg publicznych - z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł93 m² 11 720,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł320 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w obrębie osiedla Teofilów-Przemysłowy. Teren ten charakteryzuje się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 65 m | dwustronne | parking za szlabanem | Rakowiec Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 65,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 80 m z działką 580 m , położony w Domaszczynie w kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 lokale. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95,60 m² 5 219,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,6 m , położone tuż przy Parku Miejskim w Legnicy przy ul. Żeglarskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze kamienicy i przeszedł.