Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

989 000 zł101,45 m² 9 748,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Jastrzębia Góra - nowa inwestycja premium w odległości ok. 800 m od morza w linii prostej 2 budynki mieszkalne jednorodzinne A i B w zabudowie bliźniaczej , 3-kondygnacyjne (w.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł882 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Beskidy. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 882 m 2 położoną w Osieku. Działka położona w II linii zabudowy od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30,09 m² 6 613,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30,90 ara, położona w miejscowości Hucina, w gminie Niwiska. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł193,50 m² 2 062,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Budowlanych 5/6 w Lisowie gmina Herby, powiat lubliniecki. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

55,55 zł/m²81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej części miasta przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

132 005 zł1 553 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wbrew nazwie działka nie jest położona w błocie a tym bardziej w czarnym. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł36 m² 32,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie na II piętrze w ścisłym centrum Rawicza - bezpośrednie sąsiedztwo rynku. Bardzo dobra lokalizacja - wszędzie blisko. Mieszkanie składa się z przejściowej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoskie Przedmieście Na wynajem oferujemy unikalne mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest kontener gastronomiczny o powierzchni ok 30 mkw składający się z dwóch pomieszczeń : sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Kontener w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł377 m² 3 124,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Budynek inwestycyjny z ogromnym potencjałem | bezpośrednio przy S11 Na sprzedaż nowoczesny budynek w stanie surowym zamkniętym, który dzięki swojej konstrukcji, wysokości pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 986 m² 196,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Werlas, gmina Solina , w niedalekiej odległości od Jeziora Solińskiego - jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł149 m² 5 973,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej Bilcza, gm. Morawica Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony naj.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,33 m² 14 753,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe w hali garażowej nowoczesnego budynku przy ul. Moniuszki 9. Wjazd do hali bramą automatyczną zamykaną na pilota. Opłaty: -300zł odstępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²17,50 m² 1 313 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni niespełna ok 15m2 na 1 piętrze w stylowej kamienicy w znakomitym punkcie komunikacyjnym na Warszawskiej Woli. Lokal jest w idealnym stanie ,.

Szczegóły ogłoszenia

243 300 zł1 622 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka o powierzchni 1620 położona na ul. Dojazdowej w Sokolnikach. Na terenie tym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami, działki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł935 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935m2 znajdująca się w Rybniku Niewiadomiu, działka w kształcie trapezu z dojazdem drogą miejską utwardzoną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 680 zł50,40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, rozwiniętym osiedlu w Bytomiu Odrzańskim przy ulicy Witosa. Niedaleko lasy, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł250 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom z dużym potencjałem w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 250m2, posadowiony na działce o pow. 200 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł578 m² 17,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   duży dom dla pracowników pod wynajem! możliwość wynajmu na pokoje! W ofercie najmu proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł5 828 m² 840,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

|R| Property przedstawia Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w Opatkowicach. Lokalizacja: nieruchomość ta ma doskonałą lokalizację. Znajduje się w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł52 m² 14 519 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje gotowe do wprowadzenia mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza, prądnik Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 30 m2, usytuowany na parterze centrum handlowego Parku 111, w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal wykończony, gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł47,46 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 tel.   Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary! Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

15 759 772 zł80 407 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemyszł/młowa o powierzchni 80407m2 zlokalizowana w miejscowości Pszczółki. Nie ma mpzp, jest studium- strefa 4.PU - produkcyjno- usługowa. Właściciel wystąpił.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł700 m² 2 855,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonalna kamienica inwestycyjna o powierzchni użytkowej 500 m , zlokalizowana w centrum Myszkowa, przy ul. Kościuszki 34. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł37,10 m² 7 250,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Słupska przy ul. Kołłątaja 19D, w doskonałej lokalizacji naprzeciwko Kauflanda oraz w bliskiej odległości od dworca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł87,40 m² 20 938,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczęśliwice Mieszkanie 3-pokojowe (pow. 87,4m2), bardzo ciche, osiedle z 1998 r., zamknięte, strzeżone. Świetna lokalizacja tuż przy Parku Szczęśliwickim, przy ul. Kurhan. Piętro 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 100 m² 78,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ze starym domem na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną na Ziemi Kłodzkiej, gmina Bystrzyca Kłodzka, miejscowość Szklarka,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł59,50 m² 11 260,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do oferty wyjątkowego, dwustronnego mieszkania o pow 59,50 m2, na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Turkusowej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł61,11 m² 16 363,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Finanse - zamieszkaj od zaraz: cena: 999 999 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz blisko 20 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy gratis) Status: mieszkanie gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 487 zł29,33 m² 17 064 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł903 m² 276,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum Leszna zajmuje ok. 15 min. w miejscowości: zabytkowy pałac, park, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

40 000 zł13 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witam. Posiadamy na sprzedaż miejsca w halach garażowych w nowej inwestycji przy ul. Pułaskiego 23, 25 oraz 27. Ceny miejsc w hali garażowej oscylują w granicach   zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł186,34 m² 4 776,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej - bojszowy! Wykończony pod klucz! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży domu mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł170 m² 1 467,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 574 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej zaledwie 6 km od Goleniowa, w miejscowości Glewice. Nieruchomość położona jest centrum miejscowości, pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł182 m² 5 329,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Funkcjonalny, starannie wykończony dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i codziennym komforcie. Przemyślany układ pomieszczeń oraz przytulna atmosfera sprawiają, że to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł57,40 m² 6 445,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

= kontakt magdalena cecotka tel:   = po kapitalnym remoncie, przez nikogo nie zamieszkałe, jasne przestronne mieszkanie 3 pokojowe, w tym 2 niezależne sypialnie, otwarta kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł870 m² 91,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną w malowniczej wsi Strzelęcin. Zapewnia bliskość do natury i miejskich udogodnień. Działka znajduje się w otoczeniu pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł48 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego! Idealne pod wynajem! Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł130 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 821 m²

Nowa atrakcyjna oferta Okazja inwestycyjna: nieruchomość na dużej działce przy wyciągu - Sucha Dolina! Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2821 m (plus udział w drodze dojazdowej).