Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

152 350 zł1 385 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą zakupu działek. Na sprzedaż 3 działki sąsiadujące ze sobą o powierzchni od 1385m2 do 1400m2. ( obecnie klasa Rolna IV.

Szczegóły ogłoszenia

104 990 zł1 058 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować przepiękną działkę budowlaną z potencjałem w miejscowości Bagno, gmina Oborniki Śląskie, powiat Trzebnicki. Bagno to malownicza wieś jedyne 30 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł35,25 m² 12 624,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zarezerwowano do 31.05.2026 Do sprzedania 2 pokojowy apartament w idealnej lokalizacji przy ulicy Cichej w Świeradowie Zdroju na kameralnym osiedlu kilku apartamentowców z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł3 004 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż - Zbuczyn, powiat siedlecki Na sprzedaż działka nr 1182/2 położona w miejscowości Zbuczyn , powiat siedlecki. Idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, kameralne osiedle w zielonej i spokojnej części Rzeszowa to idealne miejsce dla osób ceniących komfort, prywatność i wysoką jakość wykonania. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 939 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana z mediami i dobrym dojazdem. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Media: prąd, gaz i gminny.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł1 117 m² 12 086 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

*** gwiazdkowy hotel położony nad jeziorem czorsztyn, w sąsiedztwie zamku W niedzicy. Hotel ma wyjątkową lokalizację pod względem widokowym. Z posesji obiektu, tarasu oraz pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł251 m² 7 490,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 251 m , zlokalizowany w Pruszkowie przy ulicy Żytniej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł41,32 m² 19 119,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł37,20 m² 1 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w trybie przetargowym lokalu mieszkalnego nr 3 położonego w miejscowości Turza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

207 600 zł1 479 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu 4 działki budowlane zlokalizowane zaledwie 4 km od miasta w miejscowości Łubniki gm.Zabłudów. Działki o powierzchniach 1479m, 1483m, 1599m, 1599m i wymiarach 30x49.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł195 m² 8 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

28 minut trasą S7 do Gdańska. 1 048 m własnej ziemi w sercu Nowego Dworu Gdańskiego. 195 m powierzchni użytkowej w tym 6 pokoi i 2 łazienki. Za cenę dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 428 zł25,46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle Grabina etap II - Ślichowice ulica Szajnowicza-Iwanowa Kontakt: bezpośrednio od dewelopera. W ofercie sprzedaży apartament typu studio - 25,46 metrów z praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł41 000 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka zlokalizowana w Tychowie ok. 4 km od Stargardu , super dojazd ok. 1000 m do "10" i potem 3 km do miasta. Działka ma wydane warunki zabudowy na 12 domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł671,50 m² 6 999,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:474 m²

Numer oferty W biurze: sbvcm8511 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przedwojennej kamienicy wybudowanej około 1900 roku. Nieruchomość położona jest w Chorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka, usytuowana w Cieszynie. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski, lekko nachylony. Dostęp do drogi publicznej wiedzie przez drogę dojazdową do samej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł35,80 m² 20 363,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²219 m² 12 702 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy budynek biurowy zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, w rejonie Sielc/ul. Gagarina. Do wynajęcia antresola 220 m /wysokość 2,80m/. Podłoga modułowe płyty, ściany gładź szpachlowa.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,40 m² 6 105,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragnę Państwu przedstawić atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w Gubinie przy ul. Wyspiańskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy i ma powierzchnię 43,40 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 712 zł29,28 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny apartament inwestycyjny z widokiem na morze - Międzyzdroje! Cena apartamentu netto 377 712 zł Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Możliwe wykończenie pod klucz w cenie 2 500.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,90 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 780 m² 449,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

Nieruchomość zabudowana dwusegmentowym budynkiem o zróżnicowanej liczbie kondygnacji. Część biurowo-usługowa -posiada jedną kondygnację, a część biurowa - trzy kondygnacje. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

798 600 zł220 m² 3 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Podzamcze, województwo śląskie. Dom z niepowtarzalną panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 050 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, zieleń i komfort w zasięgu ręki! Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka wygodę, a Twój dom może powstać już teraz! Powierzchnia: 1050m Gotowa pod budowę - decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! 2 niezależne pokoje! unikatowo niski czynsz! 270zł! balkon W formie galerii korytarzowej! centrum blisko politechniki I stadionu! ogrodzony parking dla mieszkanców!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ruda

Ruda,łódzkie

359 000 zł35 400 m² 10,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki tuż przy rzece Teren pod inwestycje Oferta sprzedaży 2 działek pod inwestycję, znajdujących się w miejscowości Ruda gmina Widawa Teren, na którym znajduje się nieruchomość, cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 310 zł73,80 m² 10 193,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

433 100 zł46 m² 9 415,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia. 77 m po generalnym remoncie, blisko centrum. Idealne pod inwestycję, biuro lub komfortowe życie. Mieszkanie, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 639 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W otoczeniu lasu - słona, pogórze ciężkowickie Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w niezwykle klimatycznej miejscowości Słona, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115 m² 6 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Domy W zabudowie szeregowej Z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejską Powstaje nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy Polic! Projekt obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł67,40 m² 1 928,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży lokal mieszkalny nr 1 i 2 o powierzchni użytkowej około 67,40 m2, położony na parterze budynku wielorodzinnego w Górkach gmina Wiślica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,70 m² 13 328,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Hot oferta! dostępna tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w sercu Gdańska - Wrzeszcz Górny, przy spokojnej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł557,17 m² 2 871,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:919 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, odrestaurowana kamienica inwestycyjna z 10 mieszkaniami i lokalem usługowym , położona w samym centrum Inowrocławia - przy ul. Toruńskiej 12. Budynek z 1925.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł76,14 m² 4 202,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne i przestronne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w Pyrzycach. W skład lokalu o powierzchni użytkowej 60,14 m2 wchodzą: duży salon, dwie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 599 m² 387,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową w Kielnie przy ul. Jeziornej z widokiem na jezioro i plażę. Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł3 771 m² 6,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice Działka o powierzchni 3771 m 2 , w ewidencji jako łiii, łiv, w świetnie nadaję się na powiększenie gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:997 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony w miejscowości Niegów, gm. Zabrodzie. Nieruchomość znajduje się przy cichej, kameralnej ulicy, w sąsiedztwie spokojnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76,21 m² 15 089,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe Z balkonem oraz miejscem parkingowym Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej.