Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł2 300 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 2300 m2. Panistruga, gm. Stare Juchy Oferujemy na sprzedaż działkę oznaczoną numerem geodezyjnym 33/1 o powierzchni 0,2300 ha., położoną w miejscowości Panistruga,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł5 100 m² 35,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka w gminie Gizałki - Tomice Młynik Polecam urokliwą nieruchomość pośród bujnych lasów o powierzchni 5000 m2. Dla miłośnika przyrody, szukającego ucieczki od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł182 m² 7 686,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow użytkowej 182m2 w Świebodzicach. Rok oddania do użytku 2023. Dom składa się z 6 pokoi. Na parterze znajdują sie 3 sypialnie,salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 982 000 zł14 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy objęty mpzp. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%. Wysokość zabudowy 15m. Media miejskie: woda, prąd. Wygodny dojazd dla tir, blisko do zjazdu na S8.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł93,48 m² 5 338,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Parter domu z ogrodem i garażem - spokojna okolica blisko Starego Miasta Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na parterze domu w atrakcyjnej lokalizacji - w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Skawina ul. Lipowa. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Słupsk,pomorskie

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 95,12 mkw, położone na 1 piętrze trzypiętrowej kamienicy, położonej w centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie w podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł36 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36 m zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Bukowej. To wyjątkowo atrakcyjna oferta zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł82,34 m² 6 788,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Bez prowizji i podatku pcc! Inwestycja "nowy Wołów" w Piotroniowicach, domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperski na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 240 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki o powierzchni 1200 m2, położonej w spokojnej okolicy w okolicach Mrzeżyna. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł40,88 m² 9 026,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, gajowice Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,88 m , zlokalizowane przy ul. Mosiężnej na osiedlu Gajowice we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 20a w miejscowości Rzuchowa w gminie Pleśna na terenie przeznaczonym w mpzp pod budownictwo mieszkaniowe. Działka z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,57 m² 5 847 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,57 m , położone na wysokim parterze w spokojnej, zielonej części Polanicy-Zdroju, ul. Fabryczna. Oferta wyłącznie dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51,30 m² 9 532,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku wykonanym z solidnych.

Szczegóły ogłoszenia

39,39 zł/m²33 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na pierwszym piętrze w spokojnej okolicy z dużym parkingiem,media w cenie wynajmu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu pomieszczenie biurowe pod wynajem Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł174 m² 5 459,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom parterowy o powierzchni 174 m , położony na działce 1300 m w cichej i malowniczej okolicy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Oferuje na sprzedaż dom o powierzchni około 95 m , zlokalizowany w urokliwej miejscowości Rycerka Górna na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł135 m² 7 770,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu dom jednorodzinny z lat 60tych, położony w Dębogórzu o powierzchni użytkowej około 135 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł20 m² 4 999,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy - ul. Moniuszki Marzysz o własnym miejscu na biznes w świetnej lokalizacji? Mamy idealną propozycję! Prezentujemy lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jastrzębie - centrum - wysoki standard - Wyłącznie w naszym biurze lokal 600 m - centrum miasta, duża witryna, antresola Na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy o pow. 600 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,13 m² 16 029,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem! Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł944 m² 189,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Kupujący zwolniony z prowizji Pośrednika* Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w Mnichowie przy ul. Bursztynowej. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł35,70 m² 33,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe O pow. 35,7M2 piła-śródmieście, al. Piastów Tytułem oferty jest słoneczne, umeblowane mieszkanie w centrum miasta , przy al. Piastów w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne studio zlokalizowane na Salwatorze przy ul Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na II piętrze ( III kondygnacji) zadbanego budynku mieszkalnego z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku bo termomodernizacji. Blok wyposażony w 2 windy oraz monitoring. Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł54,54 m² 22 900,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu o pow. 54,54 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do własnej aranżacji! Głogów, os. Kopernik, ul. Andromedy Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł51,32 m² 13 637,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Handlowym (nowa Huta, kraków). Lokal o funkcjonalnym rozkładzie dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł59,11 m² 2 030,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,11m2 w centrum Cieszanowa - sercu Roztocza, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,74 m² 5 161,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Promocja Nadbiel, powiat wołomiński, na sprzedaż dom wolnostojący w budowie, stan surowy otwarty z dachem oraz w cenie też zakupine okna, duża działka 1420 m2. Biuro sprzedaży - bez.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł25,50 m² 2 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Boguszowie Gorcach ul. Wyspiańskiego. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament 55m2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji noho Lindego 2 w Krakowie. Lokalizacja Inwestycja znajduje się przy ul. Lindego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 100 zł46,50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na sprzedaż osiedle przy ul. Wita stwosza Mieszkania które zostały do sprzedaży: 1. lokal mieszkalny nr 1 (2-pokojowe) Parter, pow. 41,35m2 x 9 660/1m2 = 399 441,00 pln brutto.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19 100 m² 20,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy grunt o łącznej powierzchni 19 100 m2, zlokalizowany w miejscowości Srocko Małe (gmina Stęszew). Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł922 m² 812,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 922 m Wawer, ul. Retmańska, warszawa Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o powierzchni 922 m , położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy Wawer,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,03 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (kuchnia, salon, sypialnia ) o powierzchni 43,03m2 położonego na siódmym piętrze w wieżowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

98,38 zł/m²100,63 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł229 m² 4 148 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Dom dla rodziny, dwa mieszkania a może kancelaria ? więc patrz: dzielnica willowa - róg ulicy Sienkiewicza i Szujskiego. 200 m od budynku zus. Bez prowizji Stan domu: bardzo dobry. Główny.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi realną ekspozycję i stały napływ klientów? Ten lokal to doskonałe połączenie lokalizacji, potencjału i elastyczności aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

993 900 zł39 756 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39 756 m2, położona w miejscowości Wrońska (powiat Płoński, gmina Załuski) znajdująca się nieopodal trasy 7 Warszawa - Gdańsk, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 468 zł42,77 m² 11 678 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.