Nieruchomości

238 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

820 000 zł2 400 m² 341,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka o numerze ewidencyjnym 87/3 z obrębu Izabela położona w miejscowości Izabela w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Działka ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 173 zł42,15 m² 20 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie w stanie deweloperskim, brak prowizji i pcc. Zakończenie inwestycji: gotowa mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł284 m² 2 676,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

***siedlisko 2,08 ha*** dom gotowy do wprowadzenia*** spokojna wieś*** Zapraszamy na prezentację dużego i zadbanego siedliska położonego w gminie Szepietowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

495 000 zł48,60 m² 10 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,6 m , zlokalizowane w Zielonej Górze na osiedlu Pomorskim. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł132 m² 3 325,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 132 m zlokalizowany w Szczytnie przy ul. Linki. Lokal znajduje się na parterze, w dobudowanej części na tyłach kamienicy. Przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł124,50 m² 5 493,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Domy W zabudowie szeregowej W atrakcyjnym rejonie miasta! transakcja bez ryzyka! płatność dopiero przy akcie notarialnym! Oferujemy do zapoznania się z nową inwestycją w Dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe z własnym balkonem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie bezczynszowe. Sprzedaż bez podatku pcc oraz prowizji. Zapraszam do kontaktu   . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

36,70 zł/m²109 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal pod działalność usługową, zakład fryzjerski, kosmetyczny czy gabinety. Lokal jest wykończony wysokim standardzie, gresy, podwieszane sufity z punktowym oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal usługowy Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 25a Lokal usługowy o powierzchni ok. 400 m , zlokalizowany na parterze budynku z cegły w Szczecinie. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²292 m² 17 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson's nieruchomości komercyjne Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu biura 292 m2 przy Wale Miedzeszyńskim. Biuro może być wykonane według potrzeb Najemcy w formie układu gabinetowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

3,11 zł/m²14 486 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia nieruchomość gruntową zabudowaną obiektami stanowiącymi infrastrukturę kolejową położoną przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 816 zł38,57 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

113 975 zł4 850 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia moduł magazynowo-produkcyjny o powierzchni 4 850 m w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 998 m² 35,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka do referencji inwestycyjnej. Połączone przy Drodze Krajowej nr 91, łączy największe miasto, takie jak Gdańsk, toruń, łódź i Częstochowa, wyjaśnia wyjaśnienie i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 301 zł45,99 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! - oferta bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Załęże o powierzchni 45,99 m2 (po podłodze 47,92.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Stawowej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Biuro nieruchomości czestate przedstawia miejsce z klimatem, z dala od miasta z potencjałem na coś wyjątkowego. Ta nieruchomość to idealne połączenie natury, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł9 300 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam w okolice Radomia by obejrzeć dużą działkę, inwestycyjną. Lokalizacja Działka miejsci się przy trasie S7, jadąc od Radomia, po jej lewej stronie. Od węzła Radom Północ destynację.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis oferty: do sprzedaży działka w Rudnej Małej o powierzchni 13,50 ar zabudowana domem całorocznym o powierzchni 60m2 z możliwością rozbudowy (wykonano fundament). Parter : Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

732 240 zł40,68 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Park Ostrobramska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł1 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja blisko Warszawy - 20 min! Wodociąg w działce! Proponujemy zadbaną, gotową pod zabudowę jednorodzinną działkę oddaloną 20 minut od granic Warszawy. Teren o powierzchni 1070 m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70,16 m² 7 824,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] nowa cena! Mieszkanie z widokiem na Starówkę Wrocławia. Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chmielnik,świętokrzyskie

180 000 zł7 100 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 7100 m2, zlokalizowana w miejscowości Minostowice , gmina Chmielnik. Działka niezabudowana, o kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 28.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł186 m² 8 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oto Nowy, supernowoczesny, elegancki, przestronny, wolnostojący dom składający się z 5 pokoi , w tym z dużego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2. Wykwintna biel.

Szczegóły ogłoszenia

860 050 zł17 201 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Doskonała inwestycja- ziemia 10 km od białegostoku Jeśli chcesz dobrze ulokować pieniądze; a co więcej pomnożyć je w przyszłości - ta oferta jest dla ciebie! W okazyjnej cenie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł695 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 695 m2, położona w Psie Głowy. Odległość od miejscowości - Czaplinek -9 km - Drawsko Pomorskie 30 km. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

722 500 zł89 445 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kalnica , gmina Zagórz , w malowniczej części Bieszczadów. Teren otoczony jest przestrzenią przyrodniczą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł24,86 m² 7 200,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku przy ul. Krzywoustego (opodal zus-u) o powierzchni użytkowej 24,86m 2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł1 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedania działka W łysej górze Łysa Góra - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim w powiecie jasielskim, gmina Nowy Żmigród. Do sprzedania działka rolne.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł448 m² 310,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W naszej ofercie działka położona w miejscowości Kopice, w gminie Stepnica. To propozycja dla osób szukających miejsca pod przyszłą zabudowę lub rekreację w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł101 m² 12 772,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 101 m | 4 Pokoje | duży balkon | I piętro Mokotów (augustówka) | Ekspozycja wsch-Płd | 0% pcc | Bez Prowizji Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł42 300 m² 6,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża, słoneczna działka budowlano-rolna z malowniczym, zadrzewionym wzgórzem zaledwie 900 metrów od stoku i basenów w Rąblowie. Powierzchnia 4,2662 hektara, w tym ok. 2800 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł61,50 m² 7 803,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wiosenna promocja - zadzwoń po szczegóły! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2, w budynku przy ul. Gałczyńskiego 11. Dodatkowo płatne: miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł911 m² 186,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową domu - projekt Przejrzysty wariant X - Pędzewo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 911 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Majdańskiej. Znajduje się w mieszkaniu 6-pokojowym wyposażonym w aneks kuchenny, dwie łazienki wraz z wc przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł26,06 m² 6 715,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie położone na parterze w spokojnej części Wałbrzycha przy ul. Kombatantów. Lokal przeszedł generalny remont i został.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49 m² 10 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na os. Morelowym w Zielonej Górze! Zapraszamy do zakupu 2-pokojowego, przytulnego i gotowego do zamieszkania lokalu mieszkalnego o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 484 274 zł115,06 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości atrakcyjny, ustawny lokal użytkowy, idealny pod działalność biurową, usługową lub gastronomiczną. Lokal usytuowany jest przy ul. Wywrockiego na parterze nowo.