Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Paulińska/pomorska/mieszkanie w zabytkowej kamienicy z mediami miejskimi 5 minut do Rynku Klimatyczne/pełen rozkład/ zadbana klatka schodowa/ podwórko po rewitalizacji Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł900 m² 98,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , zlokalizowana w miejscowości Będzino.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16 059 m² 19,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Potencjał 1,6 ha | serce beskidu wyspowego skomielna biała | gm. Lubień unikalny portfel nieruchomości W otoczeniu natury Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego zespołu.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal usługowy w odrestaurowanej kamienicy | Centrum Białegostoku | ul. Nowy Świat Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 59,60.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: agnieszka Kaczor   Wszystkie oferty na stronie: Jeżeli szukają Państwo dużego mieszkania dla dużej rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł851 m² 2 937,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Atrakcyjne działki pod zabudowę wielorodzinną - osiedle Bema Osiedle bardzo rozwojowe, wyjątkowa oferta inwestycyjna. Nieruchomość ta objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

27,42 zł/m²62 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni 62m zlokalizowany na pierwszym parterze kamienicy w sercu Częstochowy przy Al. Najświętszej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Budynek 4-lokalowy, położony w Rożnie-Parcele w otulinie lasu. Lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł937 m² 234,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w Stargardzie przy ul. Podleśnej Twoje wymarzone miejsce na dom! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 937 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kajetana Garbińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł3 254 m² 64,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana (dom / budynek gospodarczy /siedlisko) o powierzchni 3.254 m2, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,33 m² 13 155,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej około 30,3 m2 położone W Centrum miasta ok.10 minut spacerkiem do morza. Składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 500 m² 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w miejscowości Szczęsne o powierzchni 1500m2. Media - woda i prąd w drodze. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł2 400 m² 48,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 238/3 - Natalin gm. Kamień, powiat chełmski, woj. lubelskie. Na działce znajduje się murowany budynek o pow. 30 m2 stan - do remontu. Powierzchnia działki - 2400.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36,11 m² 66,46 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! Kontakt do właściciela   Mieszkanie przy Szpitalu Rydygiera! Do wynajęcia w pełni urządzone mieszkanie znajdujące się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną: dom Łeba | 140 m | 1 100 000 zł Dochód pasywny nad morzem | Gotowy biznes turystyczny | 4.

Szczegóły ogłoszenia

545 800 zł68,22 m² 8 000,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim w Łańcucie na nowym, prężnie rozwijającym się osiedlu. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,50 m² 7 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku na Osiedlu Piastowskim w Kościan.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartamenty w Mielnie - Inwestycja z pasywnym dochodem w nadmorskiej lokalizacji Lokalizacja: ulica Nabrzeżna 12, mielno Typ nieruchomości: zespół 5 apartamentów (od 25 m do 35.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28,12 m² 16 358,46 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Tysiąclecia 22 wyjątkowa, jasna kawalerka Z nowocześnie zaprojektowaną częścią sypialnianą oraz Z dużym widokowym tarasem Mieszkanie posiada 28 m2 i składa się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł147,95 m² 5 535,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr M1 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł91,50 m² 3 989,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 91,5 m , położone na parterze solidnej kamienicy przy ul. Tunkla w Ruda Śląska. Nieruchomość oferuje aż 4 pokoje, osobną kuchnię oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,10 m² 7 908,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 63,10 m zlokalizowane w Krynicy-Zdroju, ul. Profesora Henryka Świdzińskiego, to atrakcyjna propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gdynia dąbrowa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Warszawa,mazowieckie

65,01 zł/m²28,61 m² 1 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na wynajem - okolice Ronda Daszyńskiego! bez prowizji od najemcy! Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 28,61 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego biurowca. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu na wynajem mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym oraz łazienką o pow. 36m2 na parterze apartamentowca, bez barier architektonicznych w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł150 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 175 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części Tarnowa Marcince. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 3200 m z piękną ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,91 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska! lokalizacja : Nieruchomość atrakcyjnie położona, idealna na inwestycję. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 176 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka budowlana w Zabłociu gminie Biskupice Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,76a, w kształcie trójkąta (ok. 42m x 50m x 55m).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł190,22 m² 7 091,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Brak podatku pcc Brak prowizji dla Kupującego. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny B5, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy - zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł757 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkową nieruchomość położoną w Tczewie. Od kilkudziesięciu lat , nieruchomość pełniła rolę siedziby dla Harcerskiej Orkiestry Dętej oraz Chóru echo. To tu odbywały się liczne bale,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł784 m² 7 015,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Kamienica inwestycyjna ścisłe centrum Bielska-Białej | Dolne Przedmieście | top lokalizacja Na sprzedaż zabytkowa kamienica użytkowo-mieszkalna położona.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 060 m² 84,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona, na obrzeżach małej wsi, oddalonej od Kamienia Pomorskiego o 7 km, od morza o 16 km (dziwnówek), przy jej pierwszych zabudowaniach, lesie i zurbanizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 572 m² 2 862,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 876 m²

Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł48,80 m² 4 077,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z balkonem położone w Centrum Chorzowa przy ul. Dąbrowskiego w pobliżu zus-u. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy i dzięki temu nie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł92,46 m² 10 047,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o przestronnym i nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Najważniejsze atuty apartamentu: - powierzchnia: 92,46 m idealne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł107,20 m² 5 130,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + garaż + piwnica, kaliska atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 518 zł57,46 m² 14 593,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej cześci Krakowa, tylko 4,5km od Rynku Głównego. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji i 2% podatku pcc Mieszkania są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,77 m² 14 160,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Komfortowy apartament zlokalizowany w Westin House - Resort Kołobrzeg. Zapraszamy do odbycia wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 500 zł79 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: dwupoziomowy apartament z ogródkiem - ul. Batorego, oświęcim Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł46,44 m² 14 104,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu ecomilan w Milanówku. Wykończenie.