Nieruchomości

238 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

815 000 zł5 858 m² 139,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Serocku o powierzchni 5858 m , idealna pod inwestycję. Działka jest płaska i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz usługi.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł1 843 m² 141,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń:   Współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. Bez dodatkowych opłat: kupując tą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 000 zł78,10 m² 8 501,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

668 100 zł73,50 m² 9 089,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowy apartament o powierzchni 73.5m2 w stanie deweloperskim. Znajduje się w kameralnej inwestycji położonej na zielonych obrzeżach Krakowa. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gubiny

Gubiny,kujawsko-pomorskie

999 000 zł196,92 m² 5 073,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny z dużą działką 3001 m - Gubiny, gm. Rogoźno Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje komfortowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł5 600 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w niedużej wsi Bałdrzychów w powiecie poddębickim. Miejsce idealne do zamieszkania całorocznego ale też na wypoczynek. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rymań

Rymań,zachodniopomorskie

1 560 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 750 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący, murowany, o powierzchni ok. 300 m2 usadowiony na działce 56750m2, kryty blachodachówką, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92,10 m² 4 885,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Augustów, ul. Żabia Centrum miasta Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 92,10 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Augustowa ul. Żabia. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł75 200 m² 23,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania siedlisko W M.KORNELÓWKA GM.PNIEWY POW.GRÓJEC O ŁĄCZNEJ POW. Gruntu 7,5200 ha. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą : - działka o pow .4,60 ha na której.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 661,90 m² 902,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Piła, osiedle Zamość, ul. Rodła. Na sprzedaż grunt o powierzchni 1386 m , zabudowany siedmiokondygnacyjnym budynkiem użytkowy (w tym poddasze i piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka budowlana w centrum Zgierza o powierzchni 3000m2 idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Myślisz o komfortowym mieszkaniu na Mokotowie? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełni oczekiwania! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w budynku z 1980 roku, w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

555 720 zł13 893 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sasinowo gmina Mosina przy lesie. Brak prowizji dla biura! Działka rolna: cena działki: 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 128 zł83,43 m² 13 701,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:46 m²

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej w Warszawskim Wawrze. Kameralne osiedle składające się z 32 segmentów, metraże od 82m2 do 116m2 powierzchni całkowitej. Do każdego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł124 m² 2 814,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż: przytulny domek przedwojenny w centrum Kamiennej Góry Oferuję na sprzedaż klimatyczny, przedwojenny domek jednorodzinny położony w bardzo atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:35

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnica.

Szczegóły ogłoszenia

329 870 zł72,50 m² 4 549,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest jedno z nich. Na sprzedaż przestronne mieszkanie M4 o powierzchni 72,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 472 225 zł29 085 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz oddechu od zgiełku miasta wsród natury? Potrzebujesz dużej działki blisko lasu i jeziora? Wciąż nie znalazłeś/aś swojego miejsca na Ziemii? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu dwupokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 44 m2, z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł156 m² 3 839,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp wb 3369. Murowany z cegły max. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

235,29 zł/m²102 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 102m2 Cena 24 000pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²92 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa I cicha lokalizacja W centrum warszawy Przy Łazienkach Królewskich | Spokojna uliczka | Wysoki standard | Przestronne | 3 pomieszczenia ***** rozkład I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 070 m² 372,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tarnowo Podgórne - Góra - działki budowlane na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w pierwszej linii zabudowy od ul. Poznańskiej Polecam Państwu działki budowlane: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł543,60 m² 4 045,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 562 m²

***obiekt idealnie nadający się na biurowiec, obiekt gastronomiczny, przedszkole itp*** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska, obejmującą obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł87,80 m² 7 505,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku przy ul. Elsnera 4 w Częstochowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł60 m² 220 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 - unikatowy apartament 60 m2, 2 pokoje, basen, spa Budynek: złota 44 to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w marcu 2017 roku. Budynek liczy łącznie 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 480 zł92,66 m² 8 228,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

46,48 zł/m²199 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym na Woli. Idealny pod Beauty, szkołę tańca, fitness itp. Lokal dwupoziomowy: parter 48,22m2, poziom -1 151,49 m2. Na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 286 m² 80,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działki rolno - budowlane w Gościnie ul. Polnych kwiatów - 15 min od Kołobrzegu nr 1106 o pow. 1268 m2 w cenie 103 000 zł nr 1108 o pow. 1310 m2 w cenie 105 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o łącznej pow. 1800 m2. Powiat : Lubelski. Gmina : Niemce. Miejscowość : Pólko. Działka jest płaska, leży przy drodze szutrowej i ma kształt prostokąta. Wymiary : 42.

Szczegóły ogłoszenia

88 800 zł740 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działki znajdujące się przy wjeździe do miejscowości Kożuchów, tuż za sklepem Dino! 13 działek O powierzchni od 740M2 do 1174M2! W najbliższym sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 132 m² 128,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w powiecie kartuskim w gminie Somonino w miejscowości Połęczyno. Nieruchomość o powierzchni 1132m plus udział w drodze. Działka posiada wydane warunkami zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową w malowniczym Rozewiu! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1000 m ( nr działki 181/12 ) Lokalizacja: rozewie, blisko głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

394 400 zł986 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów, biała , działka o. 10 ar Tylko u nas - Położona na południo-zachodnim stoku, co sprawia że jest to miejsce nasłonecznione - Równa, ustawna a zarazem widokowa - Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38,19 m² 17 779,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miejsce, w którym możesz zacząć dzień od widoku na wodę i zakończyć go rejsem łodzią. 2-pokojowy apartament z dostępem do prywatnej przystani, położony w kameralnej inwestycji.