Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 100 zł32,21 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy Apartament 106 m | 2 Poziomy | Garaż 33 m | Budziwój Szukasz przestrzeni, która daje oddech? Marzysz o sypialni z prywatnym tarasem i widokiem na zieleń? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 047 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem na góry Łapsze Wyżne Na sprzedaż działka o powierzchni 3280 m , położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne, graniczącej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł280 m² 15 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Rezydencja w otulinie lasu z prywatnym parkiem, stawem i zapleczem gospodarczym , położona w Skrzeszewie na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

30 zł/m²80 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro w dużym kompleksie magazynowo biurowym. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 953 zł41,01 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

84 560 zł12 080 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni ok. 1,2 ha , nieogrodzone, położone w miejscowości Chechło, gmina Klucze, powiat olkuski, województwo małopolskie. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. Zamysł architektoniczny opiera się na użyciu materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł200 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni około 200m2 na wrocławskim Strachocinie. Dom wybudowany w latach 80-tych, usytuowany na działce o powierzchni 173m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 894 zł47,39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Kłoczkowskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł58,27 m² 34,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,80 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupokojowe mieszkanie W centrum zielonej góry - ul. Krzywoustego Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł58,40 m² 9 244,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 58,09 m2 znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł84 m² 11 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena: 1 069 000 pln Powierzchnia: 84 m Piętro: 1/2 Lokalizacja: boczna ul. Karmelkowej, oporów Stan prawny: pełna własność Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Giardini Verona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

799 000 zł135,87 m² 5 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:887 m²

Poszukujesz domu w spokojnej, cichej okolicy blisko natury, niedaleko od Torunia wśród malowniczego lasu i niewielkiej zabudowy wokoło.? OFERTA DOSTĘPNA TYLKO w DEWELOPERSKIE NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

412 057 zł38,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 20, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,68 m ( koszt dodatkowy: 8.249 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł115 m² 39 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament przy Bulwarach Wiślanych nad Wisłą. Dwupoziomowy Apartament z Prywatną Plażą i spa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży bezprecedensowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie 3 pokojowe, apartament skawina , ul. Graniczna 92,95 m2 (pow. użytkowa 82,45m2, pow. po podłodze 92,95m2) salon z otwartą kuchnia + 2 sypialnie stan deweloperski taras, 11m2 III.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 897 m² 86,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wiosenna promocja! nowa niższa atrakcyjna cena działki. Sząbruk gm. Gietrzwałd. Na sprzedaż działka pod zabudowę Jednorodzinną Wolnostojąca o pow. 2897 m2 ( do wyboru jeszcze kilka działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł183,49 m² 7 357,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Komfortowy dom z ogrodem - idealny dla rodziny. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Dom jest położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł209,45 m² 2 382,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 209,45 m2. Dom pobudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje w nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł236 m² 5 466,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dochodowy obiekt Z 7 apartamentami W koszalinie Cena : 1 290 000 zł Stabilna inwestycja z ugruntowaną pozycją na rynku najmu krótkoterminowego. Na sprzedaż rentowna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 100 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i pragniesz zamieszkać w spokojnym domku w otoczeniu natury, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Bielcza , gmina Borzęcin powiat Brzeski Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł400 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 389 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o półokragłym, nietuzinkowym kształcie z indywidualnego projektu jedyny taki dom w Polanicy Zdrój blisko parku zdrojowego, schowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 254 000 zł3 800 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w otulinie lasu. Nieruchomość o powierzchni 3800 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren pod zabudowę mieszkaniową, prąd oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,55 m² 15 039,28 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m , zlokalizowane przy ul. Skorochód-Majewskiego na zielonej Ochocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł169,60 m² 1 533,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 436 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w malowniczej miejscowości Wiercica (gm. Janów), na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej Dom składa się łącznie z: - wiatrołapu - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł800 m² 368,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży w super lokalizacji działkę o powierzchni 800 m2, w kształcie prostokąta o szerokości od strony drogi 32 m, w głąb 25 m, położoną w Czosnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, z aktualną decyzją o warunkach zabudowy i przyłączem wodociągowym w Kobysewie przy ulicy Spokojnej. Działka jest płaska z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł312 m² 1 599,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Rybniku, ul. Wolna przestrzeń, komfort i lokalizacja idealna dla rodziny. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 12 działek budowlanych z warunkami zabudowy - Kobyle, gmina Stara Kiszewa Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Kobyle, w gminie Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 575 zł77,46 m² 13 498,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,46m2(identyfikator mieszkania kr6/a/2/6) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mysłowice - wielka skotnica ul. Pawła Stalmacha 36m2 - 2 Pokoje Cena do negocjacji. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

110,57 zł/m²235,15 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Propozycja wynajmu wolnostojącej, kameralnej willi o przeznaczeniu biurowym, położonej w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Pragi Północ. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł55,13 m² 19 299,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym w Miasteczku Wilanów Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 55,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego biznesu w Białymstoku? Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal położony na parterze wolnostojącego budynku na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł32,40 m² 19 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka inwestycyjna w świetnej lokalizacji- ze sprawdzonymi najemcami Warszawa, śródmieście, aleja "solidarności" 66 metraż: 32,40 mkw piętro: 1 z 10 pełna własność, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Wiela, w gminie Mieścisko. To idealna propozycja dla.