Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 000 zł70,40 m² 9 644,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m , położone na 2. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Majowym na prawym brzegu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2 ( dwa pokoje, kuchnia, balkon, łazienka ). Blisko Estakady Kwiatkowskiego i komunikacji miejskiej. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł851 m² 586,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 851 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej drugiej zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.984139, 20.947667 Łoś, ul. Prażmowska Numer Ewidencyjny 236/7 Media Woda - na działce Prąd - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł52 m² 18 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kołłątaja - 3 pokoje z prywatnym ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 100 zł38,70 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Wrocław | 38,73 m | balkon 3,5 m | Krakowska | nowe budownictwo Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł81 m² 23 827,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Widokowe mieszkanie w sercu miasta! Kraków Stare Miasto ul. Dietla 81 m Na sprzedaż przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł103 m² 5 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż Świebodzin k. Tarnowa Oferuję na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Świebodzin (gmina Pleśna), zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł26 300 m² 113,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, które pobudza kreatywność i koi zmysły? Ta posiadłość slow-life na Kaszubach przenosi w świat inspiracji. 2,63 ha dzikiej natury, pośród której stoi dom.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł150 m² 1 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Grabiszyce Górne 100a 2 mieszkania 2-pokojowe, pow. użytkowa - 50,4m2 i 54,7m2 + pom. przynależne (18,3m2 i 32,2m2) + garaż + ogródek Cena: 190.000zł Na sprzedaż: Dwa mieszkania położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł62,22 m² 9 466,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena od 589 000 pln - w zależności od budynku! smart Property prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej (62,22 mkw.), na nowopowstałym Osiedlu Ogrodowa Przystań, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 000 zł211 m² 9 379,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Dom wolnostojący dla dużej rodziny. Dlaczego ten dom jest wyjątkowy? Świetna lokalizacja cicha, spokojna okolica z dala od ruchliwych ulic, a jednocześnie z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł156,30 m² 4 926,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Na sprzedaż dom w Komornikach idealny pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 80-tych, położony w doskonałej lokalizacji w Komornikach, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 668 zł48,33 m² 10 400,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 990 zł48,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle mieszkań które powstaje w dzielnicy Budziwój. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m2 z ogrodem 70m2. Inwestycja będzie składała się z 56.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł900 m² 4 998,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Casablanca - Na sprzedaż - działający pensjonat w Kazimierzu Dolnym - Czerniawy! Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo! Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 320 m² 284,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wisła Czarne- widokowa działka budowlana o pow.13ar. Z działki mamy przepiękny widok na pasmo górskie oraz Zameczek Prezydencki. Jednostka działki o symbolu - O 18 mn2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51,42 m² 9 334,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania, które jest naturalnie jasne, funkcjonalne i zwalnia Cię z codziennego problemu "gdzie zaparkować"? To lokum przy ul. Piastowskiej łączy spokój mniejszego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł37 m² 5 027,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 w Knurowie Szczygłowicach o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 4-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w stanie do remontu idealne.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy do wynajęcia 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,90 m² 10 674,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Powierzchnia mieszkania: 88,90 m Taras: 4,5 m Balkony: dwa, po 4,5 m każdy Ogródek: około 29 m Piętro: 0,1 To nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł490 m² 2 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nietuzinkowy dworek, który f unkcjonuje i bardzo dobrze prosperuje jako gospodarstwo agroturystyczne, położony 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł45,97 m² 18 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne i jasne 3 pokoje | Balkon | Garaż | Zielona okolica [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

55,06 zł/m²89 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie lokalu:-

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy 89 m2- idealny pod usługi medyczne i nie tylko Oferujemy Państwu przestronny lokal usługowy o powierzchni 89m2, położony na pietrze budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł43,52 m² 14 935,66 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy | 4 pomieszczenia | Podgórze Duchackie | przy Parku Duchackim Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-biurowy położony w Krakowie przy ul. Malborskiej (podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 551 226 zł85,95 m² 18 048 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu X 2027 Funkcjonalne 4 pokoje z salonem 30m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

71,11 zł/m²45 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie lokalu:gastronomiczne

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

do wynajecia lokal handlowo usługowy o pow. 45 mkw , na parterze budynku wielorodzinnego. Wejscie od ulicy, przeszklone drzwi i duże okno wystawowe. Miejsca parkingowe bezpłatne na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Otwock,mazowieckie

995 000 zł146,95 m² 6 771,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Inwestycja Świder Park to kompleks 10 domów w zabudowie szeregowej, położonych w Otwocku, zaledwie 30 minut od centrum Warszawy. Domy posiadają powierzchnię ponad 145 m . W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł4 233 m² 165,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Bez prowizji od Kupującego! Jeśli marzysz o pięknym domu, położonym na dużej działce, z dala od licznych sąsiadów, ale z bliskim dostępem do infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280,50 m² 2 459,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, położony w Błoniu na działce o powierzchni 1168 m. Inwestycja realizowana jest według projektu Anna Maria IV -powierzchnia użytkowa 204 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 000 zł71 m² 13 845,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²100 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować prestiżowy lokal biurowy o powierzchni 100 m , usytuowany na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Warszawy, przy ul. Szpitalnej 5. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł42,42 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Transakcja wynajem mieszkania typu M-3 , położonego na I piętrze w Aleksandrowie Łódzkim (osiedle Sikorskiego) czynsz najmu: 1100 zł. Najem na zasadach najmu okazjonalnego, w przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w ścisłym centrum Wrocławia z widokiem na Odrę i Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł75 m² 9 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuje państwu komfortowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł5 600 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Działka budowlana o powierzchni 5600m2 wśród wysokich drzew na uboczu. Cisza i spokój dookoła. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Bratucicach,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Architektura.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł103,30 m² 8 509,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Do sprzedaży wyjątkowy, skrajny segment w kameralnej inwestycji deweloperskiej Ziołowa Przystań , położonej w jednej z najbardziej zielonych części Żyrardowa - tuż przy Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł51,30 m² 6 276,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Podzamczu, ul. Blankowa. Powierzchnia 51,3 m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku 10 piętrowym. Winda po remoncie jeżdżąca.