Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 155 m2 na nowoczesnym osiedlu w Podolszynie. Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 4 sypialnie, łazienka, wc, własny ogródek. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł30,40 m² 7 993,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Solec,mazowieckie

1 110 000 zł124,03 m² 8 949,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

1 110 000 zł | sprzedaż | dom | 124 m2 | solec | gmina góra kalwaria rezerwacja! oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 015 m² 246,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1015 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mielenko przy ul. Topolowej, gm. Mielno. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 400 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję, działkę budowlaną, położoną w miejscowości Bartoszówka przy asfaltowej drodze Gminnej. W drodze Gminnej znajduje się prąd oraz wodociag. Teren objety jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł40 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 800 m² 60,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w miejscowości Lubenia, w sąsiedztwie Urzędu Gminy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2000 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

274 750 zł785 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt o powierzchni 785m2 z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, położony bezpośrednio przy drodze asfaltowej na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł38,70 m² 13 950,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

**************zarezerwowane******************* Na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m oraz wysokości wnetrza 3,3m ( inkluwistyczna inwestycja nowego apartamentowca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 450 m² 2 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:498 m²

Rezerwacja oferta tylko w naszym biurze. Wyjątkowa kamienica w sercu Bydgoszczy - 1450 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przepiękna, zabytkowa kamienica położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł32,30 m² 10 832,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski Budynek oddany do użytkowania 30/12/2024 Na parterze w 1 etapie Żabka, kawiarnia, pizzeria. Brak pcc. Powierzchnia mieszkania 32,2m2 + balkon około 3m2 + poddasze około 14m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Willa

Legnica,dolnośląskie

4 400 000 zł389 m² 11 311,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:29 m²

Na sprzedaż zabytkowa willa w stylu eklektycznym Legnica, oferujemy na sprzedaż wyjątkową, historyczną willę z początku XX wieku (1914-1916), zaprojektowaną w stylu eklektycznym.

Szczegóły ogłoszenia

104,65 zł/m²86 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal biurowo - usługowy 86 m2 lokal dostępny od zaraz lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum gdyni przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł62,73 m² 10 505,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, o powierzchni 62,73m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie (własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu bez księgi wieczystej) o powierzchni 63,00 m2. Gdzie znajduje się nieruchomość? Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł89,40 m² 5 805,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Centrum ul. Bolesława Chrobrego. Lokal znajduje się odremontowanej kamienicy w oficynie i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł884 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaz zakład produkcyjno-naprawczy 884 m na działce 0,35 ha Na sprzedaz w pełni wyposazony zakład produkcyjno-naprawczy o powierzchni 884 m, połozony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²286 m² 15 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Umiejscowienie lokalu: lokal znajduje się w budynku biurowym o nazwie Luminar zlokalizowanym w dzielnicy Mokotów w Warszawie przy ul. Cybernetyki 7a. Lokalizacja zapewnia doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 472 m² 155,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części wsi, w otoczeniu zieleni nieopodal jeziora Sobowidzkiego, co stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,82 m² 8 699,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Wiosny Ludów w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 734 zł53,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka wykończona z najwyższej klasy materiałów, położona na parterze bloku 4-piętrowego w centrum Piaskowej Góry. W mieszkaniu nowe okna pcv, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni około 15 ar, zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni około 70 m , położona w spokojnej okolicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Stroniu Śląskim przy ul. Hutniczej. To interesująca propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64,32 m² 19 900,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Super oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty: - gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania po około 32 m2 - druga linia zabudowy od Motławy i Mariny - 4 pokoje - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 001 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o pow. 20a w miejscowości Chmiel Kolonia. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: ogólne: powierzchnia ok. 2001m2, wymiary ok. 60x61x97m, o kształcie trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²123,34 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł149 m² 8 926,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dom z ogrodem i dodatkowym wejściem | Zalasewo, cicha ślepa ulica Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej, położony w Zalasewie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 507 zł35,83 m² 13 020,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana-wydane indywidualne warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym lub przybudowanym. Działka uzbrojona w wodę-.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł98 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Zegrzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 000 zł27 m² 12 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

340 999 zł36,80 m² 9 266,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widok, światło i jakość w pełni odnowione mieszkanie w zielonym sercu miasta Są miejsca, które od pierwszego kontaktu budują poczucie harmonii dzięki światłu, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł805 m² 11 055,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:44

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną inwestycję, malowniczo położoną nad samym brzegiem rzeki Słupia w miejscowości Ustka. Lokalizacja I budynek: ustka to urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62,10 m² 49,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji W cenie miejsce W hali garażowej lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Turkusowej 17. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł1 900 m² 217,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W naszej ofercie kolejna działka w gminie Sośnicowice obok Gliwic, oferujemy do sprzedania kolejną dużą działkę o powierzchni 1900 m2 mieszczącą się w miejscowości Kozłów.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł74,07 m² 10 517,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Tylko w Pepper House! Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 po remoncie ul. Harcerska wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży po remoncie 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 55,70 m2 w świetnej lokalizacji ul.Harcerskiej, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł110 m² 11 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 613 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kompleks działek położonych w otoczeniu lasów. Atuty:.