Nieruchomości

238 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ełk,warmińsko-mazurskie

410 000 zł60,70 m² 6 754,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,70 m , położone na trzecim i czwartym piętrze w bloku przy ulicy Jana Pawła II w Ełku. Lokal zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z rozpoczętą budową przy Jeziorze M. w Czernichów. Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od Jeziora Międzybrodzkiego, oferta dotyczy 2.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł1 910 m² 63,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1910m2 nr ew. 1258/151 położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia obręb Moszczenica. Działka nieogrodzona, lekko pochyła, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł750 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu niewielkiej kamieniczki zlokalizowanej na warszawskich Włochach, w otoczeniu nowej zabudowy wielorodzinnej. Budynek główny trzykondygnacyjny, zawierający 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,60 m² 38,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - Grudziądz, ul. Malinowskiego Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu, bez żadnych nakładów finansowych? Cenisz sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

263 840 zł1 552 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1552 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł460 m² 19 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale też szybko musisz znaleźć się w Centrum lub na lotnisku to ten dom jest dla Ciebie! Jest takie miejsce, które daje poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,50 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Os. Europejskim, ul. Londyńska. Pow. 43,5 m2, położone na wysokim parterze w bloku z 2009r. Budynek w doskonałej kondycji, teren wokół zagospodarowany, na dziedzińcu.

Szczegóły ogłoszenia

81 zł/m²95,03 m² 7 697 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia przestronny nowy lokal w dopiero oddanym Apartamentowcu w ścisłym centrum miasta Żyrardowa Lokal o powierzchni całkowitej 95,03m2 Skład lokalu: sala handlowa 65,28.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł81 414 m² 26,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży działkę nr 453 o powierzchni 81.414m2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego,Indywidualny projekt budowlany. Dojazd: drogą gminną,odległość od Gdyni ok. 25 km,do.

Szczegóły ogłoszenia

16,70 zł/m²150 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem sala znajdująca się w miejscowości Pęgów tuż przy Głównej ulicy. Lokal idealnie będzie się nadawał jako: - produkcja cateringu - niewielki magazyn - małą produkcje - biuro -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł19 800 m² 10,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W swojej ofercie posiadamy działkę rolną o powierzchni 2 hektary. Działka znajduje się w miejscowości Nowa Jamka. Teren na którym znajduje się działka nie jest objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek z 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²18 m² 702 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia 18 m2 W budynku recepcja całodobowa, internet w cenie, miejsca parkingowe przed budynkiem. Idealna lokalizacja. Oferta bezpośrednia! Brak prowizji. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł73 659 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 73 659 m (7,3 ha) mieszcząca się w zachodniopomorskim pszczelniku, nieopodal miejscowości Myślibórz. Nieopodal lokalizacji trasa E65 / S3 -.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł45 m² 10 442,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** 3 pokoje *** *** po generalnym remoncie *** *** os.SIENKIEWICZA *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na czwartym piętrze w bloku z cegły na osiwdlu Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł118,26 m² 12 675,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący, parterowy w Słubicach przy ul. Agrestowej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 700m2. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118,26 m2 plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 100 m² 581,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek dwupoziomowy z potencjałem o powierzchni ok. 1000 m2 na wspaniałej działce w otoczeniu przyrody o powierzchni 2,4 ha. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł950 m² 135,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. 950 m.kw. w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Kawodrza Działka o pow. 950 m.kw. Wymiary: 13,5 x 70.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 314 obręb 4-16-05 w rejonie ul. Aroniowej, która jest wyasfaltowaną drogą gminną z chodnikiem. Położona wśród nowej zabudowy - dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż prawo do działki rod w Gryfinie - 400 m Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuję prawo do działki o powierzchni 400 m , położonej na terenie Rodzinnych Ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,44 m² 7 363,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:985 m²

Nowa niższa cena! Dla osób poszukujących takiego domu to będzie bardzo dobra wiadomość. Obniżamy cenę o 100tyś! Na sprzedaż dom w samym centrum Bełchatowa. Dom na działce 0,0985,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł1 132 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości dymowski. zaprasza do wynajmu działki znajdującej się w Kłobucku przy skrzyżowaniu ulic Staszica i Gagarina (nr ewid. 3982, obręb 0002). Parametry nieruchomości: wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł37,49 m² 6 108,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m Śródmieście Centrum w Wałbrzychu blisko Szczawna.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł3 800 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 38 ar jest to rv klasy , położona w malowniczej miejscowości Makowiska, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł550 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Tylko u Nas, na wyłączność, jak zawsze nieruchomość dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż duży dom nad samym brzegiem jeziora, z niesamowitym potencjałem. Lokalizacja - zachodniopomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawym domem w zabudowie bliźniaczej, częściowo podpiwniczonym. Lokalizacja Stary Rembertów to zielona, spokojna i dobrze skomunikowana część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł59,69 m² 11 207,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²85 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego lokalu użytkowego o powierzchni 85 m2, zlokalizowanego w doskonałym miejscu przy ulicy Obrońców Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 518 m² 84,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Okuniowcu 129 000 zł 1518 m Szukasz miejsca pod swój dom ale z przestrzenią, spokojem i bliskością natury? Najważniejsze atuty: świetna lokalizacja blisko Suwałk.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 462 m² 99,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1462 m2 w Anielinie.

Szczegóły ogłoszenia

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u Nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160m2, położony na działce o powierzchni 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 183 m² 166,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lisewiec (gm. Kolbudy) - Działka budowlana o powierzchni 1183 m2, w kształcie prostokąta, usytuowana na wzgórzu. Dojazd drogą gminną (na chwilę obecną droga polna). Media - woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Recz

Recz,zachodniopomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciszy, zieleni i widoków nad wodą? Wapnica oferuje działki budowlane z decyzją wz (pow. zabudowy 7%), położone 100 metrów od jeziora Wapnica, z szybkim dojazdem do Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 916 m² 200,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż super działka budowlana objęta w całości mpzp położona w miejscowości Stara Niedziałka ( powiat miński ). Nieruchomość wolna od wszelkich obciążeń prawnych.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł124,30 m² 5 953,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,3 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Armii Krajowej 8 w Ełku II piętro, ścisłe centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 225 m² 159,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania 2 działki budowlane o powierzchni 1225 m2, położone w Woli Niemieckiej. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub inwestycję. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1225.