Nieruchomości

238 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe ul. Arbuzowa, wrocław Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Manufaktura Nieruchomości na sprzedaż przestronny dom o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 615 680 zł122,40 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,4 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 30a z możliwością zabudowy zagrodowej (rm), zlokalizowana w miejscowości Będkowice gm. Wielka Wieś - tylko 15 km i tylko 16 min od Ronda Ofiar Katynia.

Szczegóły ogłoszenia

66,49 zł/m²37 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 37 m2 przy ul. Mikołaja Kopernika w Skawinie Lokal składa się z dużego pomieszczenia biurowego z podwójną witryną okienną, aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Szanowny kliencie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 34m2, położonego w jednym z bloków w Opolu-Malinka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Balice,małopolskie

797 000 zł118,70 m² 6 714,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-6 w układzie 2x2, położonego na 7 piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie stylowe, nowocześnie urządzone, przestronne jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 001 m² 99,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1001m2. Istnieje możliwość dodatkowo zakupu działki graniczącej, powierzchni 1757m2. Lokalizacja: kopaniny.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 047 m² 38,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na jezioro jest Twoim marzeniem? Już teraz możesz je spełnić - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż oferujemy kompleks pięknych 9 działek usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bytom,śląskie

179 000 zł37,89 m² 4 724,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane , przytulne mieszkanie , składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki o pow. 37,89m2 położone na parterze kamienicy posadowionej w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

437 999 zł3 015 m² 145,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3015 m z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona jest w spokojnej w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł44,50 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centralnej części Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 34, to propozycja dla osób, które szukają gotowego produktu inwestycyjnego idealnego zarówno pod najem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł68,28 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w sercu prestiżowego Pogodna! Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która łączy w sobie wyjątkowy klimat starego Pogodna, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł77,18 m² 12 568,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,83 m² 9 561,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Okolica Zielony Dębiec Przestronne, rodzinne 3 pokojowe mieszkanie, 63,09 m2 (wpis w księgę wieczystą 66,83 m2) w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 888 zł67,44 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 800 m Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł10 600 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka rolna położona we wsi Święcko o powierzchni 1,06 ha. Wygodna, prostokątna działka przy drodze dojazdowej. Świetne miejsce dla rolnika, który.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł340 m² 85,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady na działce rod 25-lecie prl-u Oferuję nakłady na działce rod o powierzchni 340 m . Działka jest zagospodarowana, znajdują się na niej liczne nasadzenia - kwiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56,77 m² 11 784,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje | 56,77 m2 | ul. Kopernika | Rzeszów Prezentowana 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 56,77 m2. Znajduje się na 1 piętrze w kamienicy wybudowanej około 1920 roku. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł227 m² 5 682,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Kupującego. Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 157 mkw ( plus z możliwościa adaptacji poddasza o powierzchni 70m2 ) z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł260 m² 3 057,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży murowany, parterowy dom z mieszkalnym poddaszem, przy ul. Krzemiennej na Gutwinie. Dom z końca lat 70-tych po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Heleny Junkiewicz budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Parking | Winda | Księcia Witolda Numer oferty w biurze: 7245/4186/omw budynek I osiedle - ul. Księcia Witolda | Księcia Witolda 46 (2022) - Prestiżowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

89 300 zł940 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność-tylko U nas! Mam przyjemność zaoferować ładnie położoną działkę rolną(riva) z warunkami zabudowy w Stronnie gm.Dobrcz. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł85,88 m² 30 926,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Hoża

Gniezno,wielkopolskie

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ulicy Hożej. Dom wielkości 160m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

729 000 zł86,35 m² 8 442,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

OD surowego betonu do wymarzonego salonu! Zastanawiasz się, jak zmienić pustą przestrzeń w przytulny dom? Często trudno wyobrazić sobie efekt końcowy, patrząc na gołe ściany. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł168,10 m² 4 217,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

NA sprzedaż- ciekawa oferta Dom w zabudowie bliźniaczej Piła, os. Podlasie, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Pile przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gorczeniczka,kujawsko-pomorskie

450 000 zł3 322 m² 135,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną przy lesie w miejscowości Gorczeniczka. Położona wśród pól i małych kompleksów leśnych zaledwie 250 metrów od drogi asfaltowej. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł42,16 m² 5 550,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 42,16 m2 usytuowane na II piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. 11 Listopada 22 w Koninie. Lokal składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł39,05 m² 8 934,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w jednym z najbardziej cenionych osieli Szczecina - na Pogodnie , przy ul. Rostworowskiego. To miejsce zachwyca spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł102 m² 5 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł2 838 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: atrakcyjna działka budowlana w Osłoninie nad Zatoką Pucką. Atutem Osłonina jest kameralna dzika plaża z niewielkim pomostem cumowniczym oraz malowniczy klif ciągnący się.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł97,20 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Łącko

Łącko,kujawsko-pomorskie

419 000 zł97 m² 4 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom z bali w Yacht Klubie Inowrocław nad Jeziorem Mielno, łącko Na sprzedaż unikalny dom z bali, położony w malowniczej miejscowości Łącko, na terenie prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł350 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt Agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Bardzo ładna działka w Pieczyskach Masz dość betonu i asfaltu? To ogłoszenie jest dla kogoś, kto szuka klimatu i spokoju, którego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²28,40 m² 1 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy (28,69 m2) położony na piętrze w budynku biurowym w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Ściany malowane na biało, na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61,19 m² 6 373,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dworcowa | 61,19 m | 3 pokoje | balkon | 4 piętro Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 383 m² 30,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno- budowlaną o powierzchni 4383 m2 we wsi Widowo gm. Bielsk Podlaski woj. podlaskie. Działka w kształcie prostokąta. Ta działka to prawdziwa perełka! Położona wśród.