Nieruchomości

238 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł1 200 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W wschodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka druga Z trzech (b) Istnieje możliwość zakupu również działki pierwszej (a) i trzeciej - największej (C).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł129 m² 12 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Oaza ciszy w centrum miasta! ***tylko w sdp Nieruchomości*** Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł150 m² 3 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 820 zł34,33 m² 13 423,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 34,33 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Oferta deweloperska brak podatku pcc parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł62,79 m² 25 481,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe, nowe, bez pcc Salon sprzedaży dewelopera oferuje ostanie mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,79 m2, zlokalizowane na 1. piętrze nowego 7-piętrowego budynku położonego na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne M5 | układ szczeciński | 4 niezależne pokoje | wyżyny ul. Modrakowa | 2 piętro | balkon - do gruntownego odświeżenia. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie M5.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł15 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Zwykłe garaże służą do trzymania w nich Passatów. To przy ul. Sienkiewicza 106 widziało znacznie więcej! Zresztą, spójrzcie na zdjęcia. To miejsce ma tak łatwy wjazd i dobrą aurę, że.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 515 m² 47,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Konradów, gmina Sośnie , powiat ostrowski. Warunki zabudowy (kwiecień) Duża działka z dużymi możliwościami. 60km od Wrocławia 30km od Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł809 m² 117,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadam działkę znajdującą się na obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami mnu. Wzdłuż działki prowadzi widoczna na mapie ewidencyjnej droga gruntowa będąca.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,90 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,9m2, mieszczące się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł67,50 m² 19 985,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z tarasem 19 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo komfortowym układem o pow. 67,5 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 3-piętrowego budynku, posadowionego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł155 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc i prowizji! Sprzedam 5-pokojowy dom - połówkę bliźniaka o powierzchni 155 m2 z garażem 1-stanowiskowym i z możliwością adaptacji poddasza, 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł57 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na osiedlu Helena w Nowym Sączu, w kameralnym budynku czterorodzinnym. Nieruchomość idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 025 m² 204,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Krzyżowej (na granicy z Korbielowem) przy ul. Zdrowotnej w ustronnym miejscu z dala od głównej drogi, skąd rozpościera się piękny widok na Pilsko. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł116 m² 8 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zamieszkaj przy ul. Spacerowej idealny balans między miastem a naturą Szukasz domu, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy, a jednocześnie w kilka minut dojedziesz do Krakowa? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł77,20 m² 16 839,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie prywatne! Mieszkanie o powierzchni 77,5 m Dwupoziomowe, 3 pokoje, 2 łazienki, duża piwnica, piękny widok na warszawski manhattan :) Nowe okna dachowe oraz połać dachowa.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł55 m² 1 436,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową okazję przejęcia w pełni wyposażonego, prosperującego pubu/baru, usytuowanego w malowniczej kamienicy w samym sercu Rynku Tarnowa. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł130 m² 5 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka o powierzchni 570 m położona jest na terenie przeznaczonym do prowadzenia działalności usługowej. Zabudowana jest budynkiem warsztatowym o powierzchni 130 m . * wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 240 m² 18,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ciekawą propozycję dla miłośników dzikiej przyrody i spokoju. Na sprzedaż jest działka rolna o powierzchni 3240 m2, znajdująca się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł180 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 987 m²

Na sprzedaż komfortowy, ekonomiczny dom parterowy z ogrodem zimowym położony w niewielkiej wsi 15 km od Goleniowa, 50 km od Szczecina i morza. System ogrzewania: pompa ciepła zasilana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł9 459 m² 232,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny przy S8, 9 459 m , bezpośredni zjazd, studzianki A Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9 459 m , położony w miejscowości Studzianki,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł67,27 m² 12 769,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,27 m . Nieruchomość znajduje się w szeregowcu z 2021 roku. Oferuję pełne wyposażenie, w tym meble, oraz sprzęt agd. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł124 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Sprzedam bez pośredników nieruchomość do generalnego remontu, a więc do własnej aranżacji. Dostępna natychmiast. Cena do negocjacji. Dom zbudowany w 1989 r. w urokliwej, atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 751 m² 254,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: monika Lipska tel.   Magiczna działka zaledwie 20 minut spacerem od morza. Charakterystyka działki: - powierzchnia 2751 m2, - media w drodze: prąd i woda, - mpzp - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 727 m² 101,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na Kaszubach przy lesie niedaleko jeziora. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej części Kaszub koło Parchowa - idealne miejsce na dom letniskowy, całoroczny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 452 zł105,79 m² 7 500,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Startujemy ze sprzedażą prestiżowych mieszkań w Starogardzie Gdańskim na Osiedlu Sadove i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zakupu przestronnych mieszkań z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,24 m² 9 938,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie w centrum Gdyni, blisko skm. Idealnie położenie w Śródmieściu Gdyni, blisko Szybkiej Komunikacji Miejskiej (skm), kawiarni, restauracji, sklepów a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł937 m² 165,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działce jest możliwość wybudowania domu w uproszczonej procedurze (na zgłoszenie) - Bez kierownika budowy i dziennika budowy Działka w Rybniku przy ulicy Głuchej: - ma 937m2 czyli.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł28 500 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 28 000 m, położona w Radzyminie przy ul. Weteranów. Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ruda,mazowieckie

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dwa domy w cenie jednego | biznes + dom | oddzielne wjazdy | blisko Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Ruda, zaledwie kilka minut od trasy S8, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł210 m² 1 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 458 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Strzelce na pięknym Dolnym Śląsku. Oferta obejmuje zabudowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41,10 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu Gdańsk Orunia, ul. Nowiny. Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 41,10 m , z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł47,50 m² 4 673,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone na czwartym piętrze z pięknymi widokami na okolicę. Nieruchomość sklada się z pokoju z aneksem kuchennym, które jest klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,20 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: * pokój * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

810 000 zł71,56 m² 11 319,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł36,36 m² 9 625,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Łódź, ul. Broniewskiego 24 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać albo je wynająć bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł289 m² 899,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę - 289m2 z domkiem letniskowym drewnianym - 36m2 w Przyjezierzu woj. kujawsko-pomorskie. Miejscowość rekreacyjna z plażą i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

785 000 zł123,63 m² 6 349,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

* bez podatku pcc (0 zł) * kontakt: piotr Walendowski tel.   * duży salon z an. kuchennym ok 38 m2 * 5 pokoi bez skosów * kanalizacja *! schody drewniane - W cenie! *! gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł35 m² 17 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na Kabatach w dzielnicy Ursynów na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

165 960 zł922 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży urokliwie działki położone w miejscowości Wilkowiczki przy ul. Górnej (powiat gliwicki). W ofercie czekają jeszcze 3 kształtne działki o powierzchni: nr 524/240 - 0,0616ha.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł349 m² 2 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 273 m , położony na dużej działce 1,08 ha, zlokalizowany w miejscowości Rossosz w powiecie bialskim. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach